Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

24 Saat Akçakoca -- Deniz-Şelale-Yüzme-Mağara-Kültür Eğlence Turu 27 Temmuz 2013

Artıyaşam özel etkinliklerinden yeni bir etkinlik.

Temel olarak 2 günlük etkinliği tek bir güne sığdırıp; Cumartesi sabahı Akçakoca'ya doğru yola çıkmak, Akçakoca'da  buz gibi şelale sularında, sıcak deniz sularında yüzmek, havanın müsait olması durumunda tekne turu yapmak, Akçakoca camiini, Cumayanı'nı, eski Akçakoca evlerini ve  limanı gezmek, akşam arkadaşımızın türkü barında gece geç saatlere kadar eğlenmek ve gece Ankara'ya doğru yola çıkarak Pazar sabahı Ankara'da olmak istiyoruz. Herşey çok güzel. İyi ama tempo çok yorucu değil mi? diyeceksiniz? Cumartesi bu etkinliği yapmamızın nedeni bu! Pazar'ınız boş... İstediğiniz kadar dinlenebilirsiniz.

Ben deniz kum güneş  ve eğlenmek istiyorum derseniz bu etkinlik tam size göre. Denizde güneşlenirken uyuyabilir ve günün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Plaj alanımız; arkadaşımızın türkü barının önü olacak. Akşamda Vecihe'nin Türkü barında canlı müzik eşliğinde eğleneceğiz.

Özellikle zamanınız yoksa ve deniiiiiiz diye sayıklıyorsanız; Bu Cumartesi sabahından kendinizi boşa çıkarın ve hep birlikte Akçakoca'nın keyfini çıkaralım. ve Pazar günü de evimizde dinlenelim.

Farklı ve Artıyaşam özel bu etkinliğimize bekliyoruz.

Tarihler:  27 Temmuz  |  16  Ağustos  2013

15 Gün öncesi kayıtlarda %10 İndirim

PROGRAMIMIZ

Sabah 07.30'da Kumrular caddesi girişinde Penguen pastanesi önünde arkadaşlarımız aldıktan ve ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık poğaça, sıcak-soğuk içecek ikramıyla yolumuza devam edip Düzce üzerinden Akçakoca’ya varıyoruz. İlk rotamız Akçakoca'ya 7 km uzaklığında olan Fakıllı köyündeki 1010 m uzunluğundaki Fakıllı mağarası. Dikkat çeken Sarkıt ve dikitleri görüldükten sonra ver elini Aktaş Şelalesi. Karadeniz dokusunun hissedildiği köylerden geçerek aracımızı yol kenarında bırakıyor yaklaşık 1,5 km lik yürüyüş sonrası şelaleye varıyoruz. Şelale soğuk sularına girmek isteyen arkadaşlarımızla şelaleye giriyoruz. Şelale kenarında suya girerken bizler sizlere barbekü şeklinde öğlen yemeğinizi hazırlıyoruz. Meyve - çay-kahve ikramları olacak. Girmeyenler doğanın keyfini çıkarabilecekler. Şelale gezisi sonrası Akçakoca’ya dönüyor, Ceneviz Kalesi, Akçakoca Camisi ve balıkçı limanı gezisi sonrası sahilde Artıyaşam grubumuz üyesi arkadaşımız Vecihe'nin Türkü barından faydalanıyoruz. Türkü bar aynı zamanda akşam eğleneceğimiz bar; denize sıfır ve denize girerken Türkü evinin soyunma ve duş kabinlerinden faydalanabileceğiz. Akşam saatlerine kadar tamamen yüzme amaçlı serbest zaman olacak. Akşam yemeğine özellikle karışmıyoruz.  Gönlünüzden ne yemek istiyorsa onu yiyebilirsiniz. Akşam Türkü barda sandviç yada ızgara türü yemeklerde yiyebilme, içebilme şansınız var. Denize girmek istemeyen arkadaşlarımızın serbest zamanı olacak Bu süre içerisinde şehir dokusunu yaşayabilirler. Şirin beldenin keyfini istedikleri gibi yaşayabilirler...Akşam Saat 19.00 gibi Türkü barda bize ayrılan yerde toplanıyor ve geceyi canlı müzik eşliğinde şarkılar türküler eşliğinde geçiriyoruz. Eğlenceli geçecek aktivite sonrası sahilde son bir yürüyüş yapıyor ve Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece saat 01.00 da araçlarımıza binerek Ankara'ya doğru yola çıkıyor ve  gibi erken saatlerde sabah 06.00 gibi Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam
Gülsen Aksoy
Artıyaşam
Ayşe AKın

   

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Fakıllı mağarası, Aktaş şelalesinde yüzme ve barbekü, Türkü evi sahilinde yüzme molası, Akçakoca camii ve eski evleri, liman, Ceneviz kalesi ve Cumayanı gezileri 

HAREKET NOKTAMIZ

27 Temmuz 2013, Kumrular, 07:30

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 100 TL 100 TL 110 TL
7-12 yaş 75 TL 75 TL 80 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Garanti kartlarına yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

Ulaşım, Araç içi kahvaltılık poğaça, sıcak soğuk ikramlar, şelale kenarında tavuk-köfte salata-içecekler-çay kahve ve meyveden oluşan zengin barbekü, Türkü bar kabin ve duşlarından faydalanma, rehberlik, ikramlar,  Türkü bar da canlı müzik keyfi, Kırkayaklar turizm refakati

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, akşam yemeği ve Türkü evinde yenilecek yemekler, alkollü yada alkolsüz içecekler,  sezlon ve diğer deniz giderleri,

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

Denize girecek arkadaşlarımızın Mayo, havlu vb malzemelerini almayı unutmamalarını önemle rica ediyoruz:)

DUZCE İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu ağırlıklı olarak sıcak ve soğuk sularda yüzme, eğlence ve kültür içeren keyif etkinliğidir. 24 saat temasıyla çıkmasının nedeni Ankara'dan sabah çıkması ve sabah  Ankara'ya varmasıdır. dolu ve yoğun geçen bir tur gibi gözükmekle birlikte; Akçakoca'da öğlen deniz keyfi tamamen serbest bırakılmıştır. Plajda güneşlenirken dinlenebilir, uykunuzu alabilirsiniz.(Gerçi şelale soğuk sularında uykunuzun kalacağını pek sanmıyoruz ya:)) 

(Gece türkü barda canlı müzik dolayısı ile Çocuklar ve belli bir yaş üstü katılımı için uygun değildir. Ancak gece eğlencesine katılmayacak daha sakin bir ortamda sahil keyfi yaşamak isterseniz; katılım daha keyifli bile olabilir.) 

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version