Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Bolu Sarıalan Yaylası Aladağlar Turu 15 Mart 2015

Bolu Sarıalan Yaylasından Aladağlar’a geçiş yapıp Gölcük'te fotoğraf çekeceğiz. Programımız ağırlıklı olarak doğa yürüyüşü şeklinde olacaktır.

PROGRAMIMIZ

Saat 07.30  Ankara Kumrular caddesi Kaymakamlık karşısından hareket. Araç içi ikramlarla yolumuza devam edip Kartalkaya yolundaki Sarıalan yaylasının olduğu bölgeye geliyoruz. Yaylada vereceğimiz kısa fotoğraf gezisi donrası Aladaplara doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Yol güzergahımızda bozulmamış yaylalar var ve yolumuz tamamen orman dokusu ile kaplı olup, muhtemelen akan dere kenarında da çokça kardelenler olacak.  Aladağlar göl kenarında da yapacağımız yürüyüş sonrası bizi bekleyen aracımızla Gölcük’e gelerek serbest zaman veriyoruz ve çekilecek fotoğfarlar sonrası Saat 17.00’a kadar serbest zaman kapsamında geçecek zaman sonrası Ankara’ya hareket ederek 20.30 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

 

HAREKET NOKTAMIZ

15 Mart 2015, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 70 TL 70 TL 75 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım
Araçta sıcak-soğuk içecek ikramı
Tüm çevre gezileri
Rehberlik hizmetleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar
Öğle yemeği
Kahvaltı 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version