Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Safranbolu Yörük Köyü Gezisi Özel Tur 13 Nisan 2014

Safranbolu, Yörükköyü, Hıdırlıktepe, Kaymakamlar konağı, Cinci han, Arasta, Demirciler çarşısı. gezileri yapacak, kültürel dokunun içinde 1 gün geçireceğiz.

Bu gezimize ağırlıklı olarak yabancı uyruklu misafirlerimiz katılacağı için ingilizce bilen arkadaşlarımızın katılımı uygun olacaktır.

PROGRAMIMIZ

Pazar günü Saat: 07.00’da Kumrular caddesi Penguen pastanesi önünden hareket ediyoruz. Araç içi sıcak-soğuk ikramlarla yolumuza devam ederek yol durağında yöresel köy kahvaltısı yaptıktan sonra saat: 11.45 civarlarında UNESCO korunması gerekenler listesindeki Müze kent Safranbolu’ya varıyoruz. Safranbolu Şrhir turumuz başlıyor. Hıdırlık tepe , Eski kaymakamlar konağı, Demirciler çarşısı, Cinci han, Arasta çarşısı gezileri sonrası Safranbolu'dan ayrılarak asırlık Yörük köyüne hareket ediyoruz. Yol üzerinde Çevrikköprü'de restorantımızda; yöreye has kuyu kebabı, içecek, tatlı, salata menüsünden oluşan öğlen yemeğimizi yedikten sonra Yörük köyüne hareket ediyoruz.  Eski ve etnoğrafik eserlerin sergilendiği Yörük Ali evini, eski çamaşırhaneyi gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. İsteyen dar sokaklarda isteyen otantik bahçelerde Türk kahvesi eşliğinde günün yorgunluğunu atabilecek.  Saat 17.00 de Ankara’ya hareket ederek saat 21.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Safranbolu, Yörükköyü, Hıdırlıktepe, Kaymakamlar konağı, Cinci han, Arasta, Demirciler çarşısı.

HAREKET NOKTAMIZ

13 Nisan 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 110 TL 110 TL 120 TL
7-12 yaş 85 TL 85 TL 90 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, Yol durağında yöresel köy kahvaltısı, araç içi ikramlar, Çevrikköprü'de yöresel menü ile Kuyu kebabı salata, içecek, tatlı menüsünden oluşan öğlen yemeği , Rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası), şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

KARABUK İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version