Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Bolu Amcabey Göletine Balık Tutmaya Gidiyoruz. 25 Ağustos 2013

Arkadaşlarımızdan uzunca bir zamandır olta balıkçılığı turu yapmıyor musunuz diye istekler alıyorduk. Ancak zaman yetersizliği dolayısı ile bir türlü bu alana açılamadık. Amacımız balık tutacak arkadaşlarımız anın keyfini çıkartırken, tutmayacak arkadaşlarımızda gecenin , gün doğumu ve batımı anlarının doyasıya tadını çıkarabilsinler.

Bu etkinliğe çocuklarınızı, sevdiklerinizi  alıp gelebilir, doğanın keyfini farklı mekanlarda çıkarabilirsiniz. Özellikle babalar ve çocuklar, balıkçılar, balığa gidecek arkadaş bulamayanlar, oltası olmayanlar yada nasıl olacağını bilmeyenler, araç kullanmak istemeyenler bu etkinliğe katılabilirler.  

Bu kapsamda ilk etkinliğimizi muhteşem doğasıyla Amcabey Göleti’ne, sportif amaçlı balık tutmaya gidiyoruz…

Şehrin stresinden uzakta, yemyeşil bir doğa içerisinde, dilerseniz balık tutabileceğiniz, dilerseniz çevre gezisi yapabileceğiniz ve dilerseniz hiçbir şey yapmayabileceğiniz bir tur.

Gece çıkacak, gün doğumunda balık tutacak, kahvaltı sonrası balık ve doğa keyfi yaşayacak, öğlen barbekü yapacak ve akşam Ankara'ya döneceğiz...

Keyifli, dolu dolu farklı bir tur.

PROGRAMIMIZ

24 Ağustos gecesi saat 00.05’te Kumrular’da buluşuyoruz. Ara duraklardan diğer katılımcılarımızı da alıp Bolu Amcabey Göleti’ne doğru yola koyuluyoruz. 02.30 sularında gölete varıyoruz ve isteyenlerle gece yürüyüşü yapıyoruz.(İstemeyenler göl kenarında sıcak içeceklerini yudumlayabilirler.) Sabah saat 04.30'da kahvaltımızı yapıyoruz. Gün ağarırken serbest zaman. Oltalarımızı hazırlayıp günün tadını çıkarmaya başlıyoruz. Serbest zaman kapsamında, isteyenler balık tutarken, balık tutmayanlar için çevre gezimiz var. Öğle yemeğinde mangalımız bizi bekliyor. İsterseniz tuttuğunuz balıkları da mangalda pişirebilirsiniz. Yemek sonrası 19.00’a kadar serbest zaman(Akşam 5 çayı ve kurabiye ve meyve ikramı yapılacaktır.). 19.00’da yola çıkıyoruz. Yolda mola verdikten sonra 21.30 civarlarında Ankara’ya varıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

25 Ağustos 2013, Kumrular, 00:05

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 95 TL 95 TL 100 TL
7-12 yaş 75 TL 75 TL 80 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 35 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, Acenta refakati, Rehberlik, Araç içi sıcak soğuk ikramlar, gün boyu sıcak içecekler, 6 çeşitten oluşan kahvaltı, Tavuk, köfte(yakalayabilirsek balık), salata, içecek menüsünden oluşan öğlen barbeküsü, akşam 5 çayı(kurabiye) ve meyve ikramı, Amcabey göleti giriş ücreti

NELER HARİÇ?

Özel harcamalar, balık malzemeleri(Balık tutma malzemeleri olmayanlara 20 TL karşılığı malzeme kiralanabilir. Malzemesi olmayanların bizleri bilgilendirmesi gerekmekte.), 

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlik keyif gezisi olup, sezvfiklerinizle katılabilirsiniz.

Gece çıkışlı olup balık tutma saatleri olan gün doğarken ve batarken saatlerinde balık tutulacaktır. Balık turmak istemeyenlerde çevredeki doğa alanlarda, göl kenarında kamp keyfi yaşayabilirler.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Carrefour 00:25
Giyim Dünyası 00:35
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 00:45

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version