Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kahvaltılı Paintball Macerası 21 Nisan 2013

Bu gün ne yapmak istersiniz? çok yorulmayayım, keyif olsun, macera ve heyecan dolu bir gün olsun ama tüm günümü de almasın diyor musunuz?

İyi o zaman size Artıyaşam'a özel bir yeni program var! 

Sabah 09.00'da çıkalım, Eymir gölü yakınlarında Troya tesislerinde kahvaltı yapalım, kahvaltı sonrasında da Paintball heyecanı yaşayalım ve evimize dönelim diyorsanız programımız aşağıda.

İnceleyin; uygunsa 14 farklı senaryodan birini seçelim ve ilkini bu Pazar yapalım. Ne dersiniz?

PROGRAMIMIZ

Saat 09.00'da Kumrular sokak Kaymakamlık karşısından hareket ediyoruz. Yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra Konya yolu üzerinden Eymir yakınlarındaki Troya tesislerine vararak tabakta serpme kahvaltı şeklinde kahvaltımızı yaptıktan sonra yaklaşık 1 saatlik çevredeki arazide doğa gezisi yapıyor ve saat 12.00'da yaklaşık 2 saat sürecek Paintball heyecanına başlıyoruz. Kısa sunum, kuralların anlatımı sonrası gruplarımız oluşturularak seçeceğimiz senaryoya göre oyunumuz başlayacak. Yaklaşık 1saatlik serbest zaman sonrası saat 15.00'da alandan ayrılarak arkadaşlarımızı aldığımız noktalara bırakarak etkinliğimizi sonlandırıyoruz. Ücretlendirme bu ilk etkinliğe özel; kahvaltı, ulaşım, ikramlar ve 150 top dahil paintball 55 Lira olacak.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam-Alternatif Trekking

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

21 Nisan 2013, Kumrular, 09:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 55 TL 55 TL 60 TL

Taksitlendirme Yapı Kredi ve Garanti kartlarına yapılmaktadır.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, tabakta serpme kahvaltı, çay-kahve oraletten oluşan sıcak içecekler, 150 top paintball ve ekipmanları, fotoğraf çekiminden oluşan CD ve acenta refakati dahildir.

NELER HARİÇ?

Y ukarıda yazılanlar dışındaki özel harcamalar, Soğuk kutu içecekler bu fiyat kapsamı dışındadır.

Daha fazla top alınmak istenmesi durumunda;

  • 2000 top: 180 lira
  • 1000 top: 105 lira
  • 500 top: 55 Lira
  • 100 top: 12 lira
  • 50 top: 8 lira olacaktır.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, kişisel ilaçlar

GOLBASI İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 09:00
Milli Kütüphane 09:05
Armada 09:10
Ufuk Üniversitesi 09:20
Çırağan Restoran 09:25
Dikmen kavşağı karşısı 09:30
Oran köprüsü altı 09:35

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version