Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Düzce Güzeldere, Samandere Şelaleleri Ve Efteni Gölü Turu 14 Temmuz 2013

Şelalelere,su kenarına gidiyoruz! Nefis manzaraları, etnik kültürü, şelaleleri, efsanelere konu olmuş Efteni Gölü ile saklı cennet olarak adlandırılan Düzce'ye şelaleleri ve Efteni gölünü görmeye gidiyoruz. Gezecek çok yer ver ancak zamanımız yok. Günübirlik zaman ancak bu kadarına yetiyor. Doğa ve kültür kapsamında değerlendirilecek bu gezimizde özellikle Gelintülü adı ile adlandırdığımız Samandere şelalesi ile Cadı kazanı olarakta adlandırılan seyretmesi bile insanı ürküten Güzeldere şelalelerin ve Top tepedeki nefis Efteni gölü damgalarını vuracaklar.

TARİHLER: 23 Nisan   |  26 Mayıs   |  30 Haziran  | 14 Temmuz  | 01 Eylül  | 20 Ekim   |  24 Kasım

15 Gün öncesi kayıtlarda %10 indirim!

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 07.00’de Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla Düzce’ye hareket ediyoruz. Gölyaka’da yapacağımız kısa alış veriş sonrasında “Efteni gölü” kuş cenneti üzerinden Güzeldere şelalesine ulaşıyoruz.İsteyen arkadaşlarımız seyir terasında fotoğraf çekimlerini yapabilirler. Fotoğraf çekimleri sonrasında barbekü şeklinde hazırlanmış öğle yemeğimizi muhteşem manzara eşiliğinde yiyerek, şelale kenarında kısa yürüyüşler yapıyor günün keyfini çıkarıyoruz. Saat 15.00 civarlarında Güzeldere'den hareket ederek 45 dakikalık yolculuk sonrası Samandere Şelalesi Milli Parkı'na ulaşıyoruz. Kısa bir yürüyüşle ülkemizin en güzel şelalelerinden olan, Samandere Şelalesi'ne ulaşıyoruz. Şelale gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası Samandere köyüne geliyor köy kahvesinde çaylarımızı içtikten sonra saat 17.00 civarlarında hareket ederek 21.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.


Daha Büyük Görüntüle

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Ercan ASLAN
Ercan ASLAN

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Efteni gölü kuş cenneti, Güzeldere şelalesi, Top tepe, Samandere şelalesi, Gölyaka ve çevre gezileri

HAREKET NOKTAMIZ

14 Temmuz 2013, Kumrular, 07:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 85 TL 85 TL 90 TL
7-12 yaş 60 TL 60 TL 65 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık poğaça ikramı, Milli park giriş ücreti, barbekü şeklinde öğle yemeği, TURSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası), şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

DUZCE İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version