Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Renklerin Dünyasına Yolculuk Göynük-Çubuk-Sünnet-Abant-Yedigöller Turu 24-25 Ekim 2015

Sonbahar'da hakkını verebileceğiniz bir gezi. Göller, şelaleler, dereler arasında geçecek bir doğa gezisi, Tam bir kültür ve doğa içeren bu etkinliğimizde sezonunda etkisi ile Göynük'ten başlayacak ve Yedigöller'de bitireceğiz. Gezeceğimiz rotamız "Renklerin dünyasına yolculuk" planlamamıza oldukça uygun. Heyecanlanacak, fotoğraf makinelerinizi bırakamayacaksınız. Hiç bozulmamış saklı kent Göynük ve evleri ile, Yeldeğirmenleri manzarası ile Çubuk gölü, o meşhur Sünnet gölü  ve Ekim Kasım ayının en güzeli Yedigöller bizi bekliyor.

Üstelik Tüm Öğlen Yemekleri Dahil

21 gün erken rezervasyonda %10 İndirim!

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:

  • Sabah saat: 07.00’de Kumrular caddesi Kaymakamlık karşısından hareket ediyoruz.
  • Araç içi kahvaltılık sandviç sıcak soğuk ikramlarla ile Beypazarı-Nallıhan yolu ile saat:11.00 civarında Göynük’e varıyoruz.
  • İlk olarak; Akşemsettin türbesini ve Süleymaniye Camii’sini ziyaret ediyoruz. Akşemsettinoğlu konağını gezdikten sonra Saat kulesine tırmanarak Göynük’ü kuş bakışı seyrediyoruz. Saat kulesinden inerek sokaklar arasına dalıp fotoğraf çekiyoruz.
  • Göynükte vereceğimiz öğle yemeği sonrası aracımızla Çubuk gölüne geliyoruz. Özellikle Yel değirmenleri bölgesinde yapacağımız gezinti sonrası ayrılarak
  • Sünnet gölüne gidiyoruz. Göl çevresinde yapacağımız bir gezinti sonrası hareket edip Abant’a gidiyoruz.
  • Abant gölü kenarında kısa gezinti sonrası yolumuza devam ederek Bolu  otelimize geliyoruz. Otele yerleşme ve dinlenme sonrası akşam yemeği ve otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Canlı müzik ve Konaklama Bolu otelimizde.

2.GÜN:

  • Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılarak  Yedigöller’e varıyoruz.
  • Büyükgöl terasında seyir molası sonrası 500 yaşında bir bitki olan Pinus Nigra'yı(Anıtçam) ziyaret ediyoruz. Eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar ve Pisagor ağacında yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz.
  • Yapılacak ikramlar sonrası sonrası saat: 16.30'da hareket edip Dirgine-Mengen üzerinden yolumuza devam ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 22.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Aysu Şen Yedigöller
Selcan Kıran Yedigöller
İlker Ergün yedigöller


Daha Büyük Görüntüle

GÖRÜLECEK YERLER

Göynük, Akşemsettin türbesi, Süleymaniye camii, Saat(Zafer) kulesi, Eski Göynük evleri, Çubuk gölü Sünnet gölü, Yedigöller

HAREKET NOKTAMIZ

24 Ekim 2015, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 255 TL 255 TL 270 TL
İki kişilik odada kişibaşı 255 TL 255 TL 270 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 240 TL 240 TL 255 TL
Tek kişilik oda 295 TL 295 TL 310 TL
7-12 yaş 205 TL 205 TL 220 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz
0-3 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, yol ikramları, kahvaltı(2), akşam yemeği(1), öğle yemekleri(barbekü şeklinde), otelde konaklama(1),TURSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri ve milli park giriş ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kültür doğa gezisi olarak herhangi bir zorluk içermeyip, doağ içerisinde kısa yürüyüşler olması dolayısı ile Bilekli bir ayakkabı ve sıcak kıyafetler alınması önem kazanmakta.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Optimum karşısı 08:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version