Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Yedigöller Doğa Ve Fotoğraf Sezon Gezisi (Çadır Kalmalı) 26-27 Ekim 2013

Bir cennet köşesidir Yedi Göller... İrili ufaklı yedi adet gölün bulunduğu bu çöküntü havzası, vadi içine akan dereler ile beslendiğinde ortaya çıkan görseller harika! Kayın ve karaçamlar ile izole edilmiş, güneşten, bu sık ve yüksek orman dokusu içinde yüzlerce orman kuşu ve kızıl kuyruklu sincap izlerine en çok rastladığımız orman canlıları, İşte baharı ayrı, son baharı ayrı bir güzel olan yedi göllere, bu sefer doğal güzellikleri yanında sezon gereği bölgenin renk dönüşümüne şahit olmaya gideceğiz. Çadır kalmalı olacak bu etkinliğimizde tercihimiz çadır konaklamalı olan etkinlik. Pisagor ağacının yanındaki kamp alanında doğayı dolu dolu yaşamak için birebir keyifli bir alan. Siz doğanın keyfini sürerken bizler sizlere konforu sunacağız. Sezonun en güzel bu zamanında alın fotoğraf makinelerinizi, kameralarınızı, kalem kağıtlarınızı; Gidiyoruz.

Erken rezervasyonda 30 gün öncesi rezervasyonlarda kişi başı %10 indirim fırsatını kaçırmayın...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Sabah saat: 07:00 da Kumrular sokak önünde buluşup hareket ediyoruz. 6 çeşit kahvaltı ve yol ikramları ile yolumuza devam edip dinlenme tesisinde mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip Mengen'de ekmeğimizi aldıktan sonra Yedigöller yoluna giriyoruz. Büyükgöl terasında seyir molası sonrası 500 yaşında bir bitki olan Pinus Nigra'yı (Kara çam) ziyaret ediyor ve bilgi alıyoruz. Kamp alanına gelip çadırlarımızı kurduktan sonra hazırlanan öğlen barbekümüzü aldıktan sonra biraz dinleniyoruz. Kampımızın oluşmasının ardından da tüm katılımcılarımız ile kısa bir bölge ve etkinlik ile ilgili bilgi semineri yapıyor ve deneyimli rehber kadromuz ile çevre gezimize eski geyik üretme çiftliği alanından başlıyoruz, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl teraslarının ardından kamp alanımıza gelerek dinleniyoruz. Gece ateş başı keyfi bizleri bekliyor...Konaklama çadırlarımızda olacak.

2.GÜN: Sabah yapılacak kahvaltı çay kahve keyfi sonrası çevre gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar ve Pisagor ağacında yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. Kampımızı toplayıp saat: 17.00'da hareket ediyor, Dirgine-Mengen üzerinden yolumuza devam ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası Saat: 22.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam
Artıyaşam 2
Elif DUMAN
Ercan ASLAN - İlkbahar -
Fikret Çubukçu -İlkbahar -


Artıyaşam yedigöller Etkinliği artiyasam2010

HAREKET NOKTAMIZ

26 Ekim 2013, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 195 TL 195 TL 220 TL
7-12 yaş 155 TL 155 TL 170 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 75 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Garanti bankası kartlarına yapılabilmektedir.

Erken Rezervasyon Fırsatı:

  • 30 gün öncesi fiyatlarda %10 indirim
  • 21 gün öncesi fiyatlarda %7 indirim
  • 15 gün öncesi fiyatlarda %5 indirim

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, 1.gün sabah araçta 6 çeşit kahvaltı, sıcak-soğuk içecek ikramı,Sabah(1)-öğlen(2), akşam(1) yemekleri, yemeklerde alınacak alkolsüz içecekler, Milli park giriş ücretleri, rehberlikler, Tursab seyahat sigortası, günlük sıcak içecekler, Kırkayaklar refakat hizmetleri

NELER HARİÇ?

Konaklama, Kişisel harcamalar, yukarıda sayılan harcamalar dışındaki harcamalar, çadır-Uyku tulumu-mat seti, bahşişler

Çadır uyku tulumu ve mat desteği kişibaşı: +15 lira karşılığında sağlanabilecektir. Tek kalınmak istenmesi durumunda +25 TL ödenecektir.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su, çadır da kalacaksanız uyku tulumunuz, çadırınız, kafa feneriniz, matınız,

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Zor olmayan keyifli, çadır konaklamalı gezi. Mevsim gereği akşam soğuk olacaktır. Arkadaşlarımızın sıcak kıyafetlerini yanlarında getirmeleri rica edilmekte.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version