Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kastamonu-Tosya Dipsiz Göl dinlence ve doğa gezisi 08-09 Mayıs 2010

Tosya, Dipsizgöl, Doğal orman içi alanlarda  doğa yürüyüşü, Tesis aktivitelerinden yararlanma, Göl çevresinde gezinti, Kurşunlu'da kaplıca etkinliği gezisi.

PROGRAMIMIZ
1.GÜN: Sabah saat: 07.30'da Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünden hareket ediyoruz. Araç içi sıcak-soğuk içecek ve poğaça ikramıyla yolumuza devam edip Ilgaz üzerinden yolda vereceğimiz molalar sonrası Tosya üzerinden Dipsizgöl'e ulaşarak motelimize yerleşiyor, biraz dinlendikten sonra öğle yemeğimizi yiyoruz. Yemek sonrası orman içine dalıp kısa süreli gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. Akşam üzeri tesisimize gelip bir süre dinlendikten sonra barbekü şeklinde hazırlanan güzel bir akşam yemeği yiyoruz. Gece ateşi başında şarkılar söyleyip gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Dipsizgöl'de motelimizde geçiriyoruz.

2.GÜN: Saat: 08.00’de kalkıyoruz. Yapacağımız güzel bir sonrası göl kenarında ormanlık bir rotada doğa yürüyüşü yapıyoruz. Öğleden sonra tesislere gelip barbekü menüsü ile öğle yemeği yiyoruz. Yemek sonrası serbest olarak göl kenarında günün keyfini çıkarıyor, saat 16.00'de tesislerden ayrılıyoruz. Ilgaz'da vereceğimiz mola sonrası Kurşunlu ilçesindeki kaplıca tesislerinde isteğe bağlı olarak kaplıca molası veriyor, saat: 18.00'da hareket ediyoruz. Çerkeş-Kızılcahamam üzerinden yolumuza devam ederek saat: 21.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz.


NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?
Tosya, Dipsizgöl, Doğal orman içi alanlarda  doğa yürüyüşü, Tesis aktivitelerinden yararlanma, Göl çevresinde gezinti, Kurşunlu'da kaplıca etkinliği gezisi.


HAREKET NOKTAMIZ
Kumrular Sokak girişinde buluşup saat: 07.30’de hareket ediyoruz.


ÜCRET:
155 TL peşin; Bonus karta peşin fiyatına 3 taksit
170 TL  diğer kartlara 3 Taksit


NELER DAHİL?
Özel ulaşım, öğle yemeği(2), akşam yemeği(1), kahvaltı(1), TÜRSAB seyahat sigortası, özel ikramlar, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri dahildir.


NELER HARİÇ?
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, kişisel harcamalar


YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.


ZORLUK
Kolay bir gezi, kısa çevre ve çarşı gezileri ve göl kenarında ormanlık arazide yürüyüş


SİZİ NEREDEN ALALIM?
1-Kumrular caddesi girişi : 07.00
2-Milli Kütüphane : 07.10


REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN:
0 312 417 67 06-09 -0506 466 85 98
Yüksel Caddesi 8/17 Kızılay - Ankara
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 333 23 31

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version