Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

İstanbul Güney Haliç -Saraylar Gezisi 24-25 Mayıs 2014

Hep anlatılan hep bilinen, sayısız romana,şarkıya,şiire esin olmuş şehre, İstanbul'a farklı bir yüzünü görmeye gidiyoruz. İstanbul'un kültürel olarak da nasıl ve ne kadar zengin olduğunu görmek istiyorsanız, orada olduğunu bildiğiniz ama hiç görmediğiniz eserleri,yaşantıları görmek istiyorsanız bu geziye mutlaka katılın. Bu sefer Altın Boynuz kıyılarını gezeceğiz hep beraber!

PROGRAMIMIZ

Cuma gecesi 00:30'te Kumrular Sokak Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Yol üzerindeki katılımcılarımızı da alıyor ve ikramlar, molalarla İstanbul'a yolculuğumuza devam ediyoruz.

1.GÜN: Sabahın erken saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Haliç’te vereceğimiz kahvaltı molası sonrası İstanbul Haliç gezimiz başlıyor. Cibali, Aya Kapı, Meryemana Rum Ortodoks Kilisesi, Fener Rum Patrikhanesi, Fener Rum Erkek Lisesi (dışarıdan), Stefa Stefan Bulgar Ortodoks Kilisesi, Balat-Fener arası ara sokaklar arasından yürüdükten sonra Piyer Loti’ye çıkıp asırlık çınar ağaçları altında vereceğimiz çay/kahve molası sonrası Santral İstanbul gezisini yapacağız. Ardından güzel bir öğlen yemeği için mola vereceğiz. Öğlen yemeğinden sonra Anadolu’nun tüm zaman ve mekanlarının bir arada olduğu MiniaTurk ve Koç Sanayi müzesi gezisi sonrası otelimize giderek dinlendikten ve akşam yemeğimizi yedikten sonra isteğe bağlı Kumkapı’ya gidiyoruz(Ekstra). Akşam yemeğimizi gece canlı müzik eşliğinde eğlenerek geçirdikten sonra otelimize geliyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN : Erkenden yapacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak tarihi yarımadaya geliyoruz. Ayasofya müzesi, Yerebatan sarnıcı, Hipodrom meydanı ve Sultanahmet Camii'ni geziyoruz. Öğle yemeğimizi Sultanahmet köftecisinde yedikten sonra Topkapı sarayını geziyoruz. Topkapı Sarayı gezimiz sonrasında aracımıza binerek Anadolu'ya geçiyor ve dönüş yolumuz üzerinde Oyuncak Müzesi'ni de ziyaret ediyoruz. Ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Molalarla yolumuza devam ediyoruz ve 23:00 sularında bir başka keyifli etkinlikte buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

İstanbul Güney Haliç ve Saraylar

HAREKET NOKTAMIZ

24 Mayıs 2014, Kumrular, 00:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 265 TL 265 TL 280 TL
Tek kişilik oda 305 TL 305 TL 320 TL
7-12 yaş 175 TL 175 TL 190 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-3 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araç içi sıcak soğuk içecek ikramları, kahvaltı (2 birisi: sabah istanbul restorantta), akşam yemeği ve canlı müzik, Türsab seyahat sigortası, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan lisanslı rehberlik hizmetleri, Artıyaşam refakati

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğlen yemekleri, akşam yemeğinde alınan su hariç diğer içecek ücretleri, Kumkapı eğlencesi(müzikli akşam yemeğinde alınan alkollü ve alkolsüz içecekler-mezeler) ve ücrete dahil olarak belirtilmemiş her türlü harcama

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

ISTANBUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:30
Milli Kütüphane 00:35
Armada 00:40
Carrefour 00:50
Giyim Dünyası 01:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 01:10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version