Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

İstanbul Kültür Turu Saraylar-Müzeler 23-24 Haziran 2012

Istanbul, Ataşehir, Fıstıkağacı, Fethipaşa korusu, Dolmabahçe sarayı, Ortaköy, Boğaz’da tekne turu, Pierre LOTİ; Minyatürk, Kapalı çarşı, Topkapı sarayı, Ayasofya müzesi, Yerebatan sarnıcı, Hipodrom meydanı, Sultanahmet camisi, Pera, İstiklal caddesi, San Antuan kilisesi. gezeceğimiz yerler arasında.

1.GÜN : Kumrular caddesi girişi Penguen pastanesi önünden saat: 00.05 da hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip Istanbul’a varıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Üsküdar Fıstıkağacı’na gidiyoruz. Boğaz manzarası eşliğinde Fethi paşa korusunda yapacağımız kısa gezinti sonrası Dolmabahçe sarayını geziyoruz. Daha sonra Ortaköy’e gidiyoruz. 45 dakika sürecek tekne gezisi sonrası öğle yemeği arası veriyoruz. Yemek sonrası Pierre LOTİ’ye Kapalıçarşı’ya gidip serbest alışveriş arası veriyoruz. Alışveriş sonrası  otelimize gidip yerleşiyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası akşam yemeğimizi bir restoranda yiyoruz. Geceleme otelimizde

2.GÜN : Erkenden yapacağımız kahvaltı sonrası Topkapı sarayını geziyoruz. Daha sonra Ayasofya müzesi, Yerebatan sarnıcı, Hipodrom meydanı ve Sultanahmet camisini geziyoruz. Öğle yemeğimizi Sultanahmet köftecisinde yedikten sonra aracımıza binip Pera’ya geliyoruz. İsteğe bağlı olarak Pera müzesini geziyoruz. Daha sonra İstiklal caddesine çıkıp San Antuan kilisesi, Nevizade sokağı geziyoruz. Taksim’e kadar serbest dolaştıktan sonra saat: 17.00’da aracımıza binip yola çıkıyoruz. Belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat: 23.00 civarlarında  Ankara’ya geliyoruz. 

HAREKET NOKTAMIZ

23 Haziran 2012, Kumrular, 00:05

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 225 TL 230 TL 240 TL
Tek kişilik oda 285 TL 290 TL 300 TL
7-12 yaş 165 TL 170 TL 180 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 65 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler: Yapı kredi ve Bonus kartlara yapılmaktadır.

NELER DAHİL?

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poğaça ve sıcak soğuk ikramları, 1.gün kahvaltı(araç içinde sandviç ve içecek ikramı, Yarım pansiyon konaklama ve çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

2 öğlen yemeği, otelimizde alınacak yemeklerdeki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır. 

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. 

 

ISTANBUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Carrefour 00:25
Giyim Dünyası 00:35
Göksu Göleti 00:45

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version