Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Promosyon Tur Termal Otel Konaklamalı Kapadokya-Ihlara-Güzelyurt-Melendiz Turu 155 Lira! 08-09 Aralık 2012

PROMOSYON TUR!

promosyonTur

Güzel atlar diyarı Kapadokya - Ihlara bölgesinde dolu dolu 2 gün kültür ve doğa turu yapacağız. Akşam Ihlara'da termal otelimizde termal otel keyfi yaşayacağız. Kapadokya bölgesinde  Avanos Göreme, Ürgüp, Ortahisar yeraltı şehirleri, açıkhava müzeleri, taş ve çanak çömlek işçilikleri bizi bekliyor. Peribacaları arasında keyifli geçecek günün yorgunluğunu Ihlara'da termal otelimizde termal sularda atacağız. Melendiz çayı kenarında oldukça keyif alacağınız kısa doğa gezileri yapacak, Eski bir Rum yerleşimi Güzelyurt ilçesi eski taş evleri arasında, yer altı şehirlerinde kilise camiinde, geziler yapacağız.  Ihlara vadi içi kiliseleri gezecek, Melendiz çayında kısa doğa yürüyüşü yapacak, Çatlak restorantımızda Melendiz çayı kenarında yemeğin keyfini çıkaracağız. Tuz gölü kenarında fotoğraf çektirmeyi de  unutmuyoruz. Fotoğrafçılar! makinelerinizi hazırlayın!

155 Liraya promosyon Kapadokya turu yapıyoruz. E hadi ne düşünüyorsunuz? Alıştığınız Artıyaşam kalitesinde keyifli bir haftasonu geçirmek istemiyor musunuz? Fiyatın ucuzluğu sizi ürkütmesin, şartlar bu promosyonu yapabilmemizi sağlıyor, bizde yapıyoruz...

Valizinizi, mayolarınızı hazırlayın. Gidiyoruz.!

PROGRAMIMIZ

 

1.GÜN: Cumartesi Saat: 07.30'da Kumrular sokak Penguen pastanesi önünde buluşarak hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip Tuz gölünde seyir bölümünde mola verip, Göl hakkında bilgi aldıktan sonra Aksaray'da vereceğimiz mola sonrası yolumuza devam edip Çatlak Restoranta gelip bir kahve molası veriyor ve sonrasında Kapadokya bölgesinin en büyük katedrali Selime Katedralini geziyoruz. Öğlen yemeği Çatlak restorantımızda olacak. Yemek sonrası Güzelyurt'ta gelerek taş evleri ile dikkat çeken eski evleri, Ayasofya camiine benzemesi ile tanınan camiyi geziyoruz. Açık olması durumunda Karballa Manastırını'da gezdikten sonra Ihlara'ya gelerek Vadi tabanındaki kiliseleri geziyor ve Melendiz çayı kenarından kaya oluşumları arasından 4 km lik nefis bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra Ihlara'daki termal otelimize geçerek odalarımıza yerleşiyor dinleniyor, termal aktivitelerden faydalanıyoruz. Yemek sonrası gece 23.00'a kadar termal aktivitelerden faydalanmaya devam ediyoruz. Konaklama Termal otelimizde

2.GÜN: Pazar Sabah kahvaltısı sonrası saat 11.00'a kadar termal otel aktivitelerinden faydalanmaya devam ediyoruz. Sonrasında otelimzden ayrılarak; Kapadokya bölgesine  hareket ediyoruz. Derinkuyu yeraltı şehri gezisi sonrası Ürgüp'e hareket ediyoruz. Eski konaklar arasında yapacağımız kısa gezinti sonrası şarap tadımı ve Ortahisar’da vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Halı kilim fabrikalarından birinde imalat ile ilgili bilgiler alıyoruz. Göreme açık hava müzesini gezdikten sonra Daha sonra Çanak çömlek ve Oniks satış atölyelerini gezdikten sonra Paşabağ'a gelip Küçük kiliseyi geziyoruz. Avanos'ta vereceğimiz kahve molası sonrası Nevşehir Gülşehir üzerinden Ankara'ya hareket ederek 22.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Umut Girgin
Artıyaşam
Selcan Kıran

 

 

 

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

 

Bu tur; Ankara çıkşlı konaklamalı tur olup güzergahımızda; Tuzgölü, Panoromik tepe, Ürgüp, Göreme açık hava müzesi, Göreme, Onniks ve Çanak çömlek atölyesi gezintisi, Avanos, Kızılırmak üzerindeki asma köprüde gezinti, Uçhisar ve Güvercinlik vadisi, Derinkuyu yer altı şehri, Güzelyurt, Ihlara vadisi, Melendiz çayında doğa yürüyüşü, Belisırma gezileri vardır.

HAREKET NOKTAMIZ

08 Aralık 2012, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 155 TL 160 TL 170 TL
Tek kişilik oda 190 TL 195 TL 205 TL
7-12 yaş 145 TL 150 TL 160 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 70 TL ilave edilir.

 

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Garanti kartlarına yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

 

Özel Ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Ihlara Termal SPA'da konaklama(1), Sabah kahvaltısı(1) Akşam yemeği(1) ve çevre gezileri, Termal otel'de hamam, sauna, termal havuzlar ve normal havuzların kullanımı dahildir.

NELER HARİÇ?

 

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğlen yemekleri, akşam yemeğinde alınan  içecek  ücretleri, termal otelde masaj, kese vb hizmetler gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

 

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

Termal otel aktivitelerinde faydalanacak dostlarımız; havız ve hamam için gerekli kese, mayo vb malzemelerinizi getirmeyi unutmayınız!

NEVSEHIR İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

 

Zor olmayan yer yer peri bacaları ve kiliseler arasında yürüyüş yollarında yürüyüş gerektiren bir etkinliktir.

Melendiz çayı kenarında yapılacak; 3,5 km lik yürüyüşe herkesin katılması istiyoruz. Zor olmayan ama bir o kadar keyifli olan 7'den 70'e herkesin yapabileceği bir doğa gezisidir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Ufuk Üniversitesi 07:50
Çırağan Restoran 07:55
Dikmen kavşağı karşısı 08:00
Oran köprüsü altı 08:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version