Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Çanakkale-Kazdağları Turu Küçükkuyu Konaklamalı 25-26 Nisan 2015

Gece başlayacak yolculuğumuz sabah saatlerinde Çanakkale varmakla başlayacak, Feribotla Gelinbolu yarımadası, Kahvaltı, şehitliklerin gezilmesi ve Kazdağları Küçükkuyu'da konaklama ile 1.gün bitecek, 2.gün is Assos bölgesinde Behramkale köyü, Athena tapınağı gezileri olacak. Nefis bir doğa içerisinde olacak yolculuğumuz sonrası Zeytin fabrikası ve ülkemizin ilk özel müzesi Tahtakuşlar müzesine olacak yolculuğumuz. Sonrasında Ankara yolculuğumuz başlayacak ve gece saatlerinde Ankara'ya varacağız.

Bu etkinlik ile ilgili fotoğraflara;

http://picasaweb.google.com.tr/kulturturlari/CanakkaleHakanDis# linkinden ve

http://s64.photobucket.com/albums/h193/sagar_matha/Canakkale2125ekim2006ercanaslan/linklerinden bakabilirsiniz.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:Cuma akşam Saat 21.00'da Kumrular caddesinden hareket ediyoruz.

2.GÜN:

  • Araç içinde kek, sıcak-soğuk içeceklerle yolumuza devam edip Eskişehir-Bursa üzerinden Çanakkale’ye varıyoruz. Araç içesirinde kahvaltışık sandviç ikramı sonrası, 
  • Feribot’la Eceabat’a gidiyoruz.
  • Çanakkale savaşlarının büyük bir bölümünün geçtiği Gelibolu yarım adasında, sırasıyla; Seyit onbaşı heykeli, Şehitler abidesi, Ertuğrul koyu, Kabatepe müzesi, 57. alay şehitliği, Conkbayırı, Anafartalar gezdikten sonra öğlen yemeği sonrası tekrar feribotla Çanakkale’ye dönerek Küçükkuyu'ya hareket ediyoruz.otelimize geçerek dinleniyoruz.
  • Akşam yemeğimizi otelde yedikten sonra sahil gezintisi yapıyoruz. Konaklama Küçükkuyu otelimizde.

3.GÜN:

  • Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.
  • Gezi durağımız Assos, Behramkale Athena tapınağı'nı, Antik Limanı ve Tahtakuşlar müzesini, zeytin fabrikasını geziyoruz.
  • Yol güzergahımızda öğle yemeğimizi yedikten sonra yola çıkıp Edremit üzerinden  hareket ederek Balıkesir-Bursa-Eskişehir yolu ile belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası gece geç saatlerde Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Hakan Diş

GÖRÜLECEK YERLER

Çanakkale, Eceabat, Gelibolu milli parkı, Seyit onbaşı, Şehitler abidesi, Savaş müzesi, Ertuğrul koyu, Kabatepe müzesi, Saygı anıtı, Kanlısırt, 57.alay şehitliği, Conkbayırı, Zafer anıtı, Anafartalar, Çanakkale, sahil gezintisi, Assos-Behramkale,  Tahta kuşlar Etnoğrafya müzesi,

HAREKET NOKTAMIZ

25 Nisan 2015, Kumrular, 21:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
6 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 250 TL 250 TL 265 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, kahvaltı(1 tanesi araçta sandviç şeklinde), akşam yemeği(1),2 ğlen yemeği, otelde konaklama(Küçükkuyu'da), feribot ücretleri, yol ikramları, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri ve Tursab seyahat sigortası dahildir. 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Otelde yemeklerde alınacak su dışındaki içecek ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası (isteğe bağlı), şapka, yağmurluk, terlik, fotoğraf makinası ve filmi.(isteğe bağlı)

CANAKKALE İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 21:00
Milli Kütüphane 21:05
Armada 21:10
Ümitköy köprüsü altı 21:20
Ümitköy Migros karşısı 21:25

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version