Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Çanakkale-Kazdağları Turu Küçükkuyu Konaklamalı 24-25 Mayıs 2014

Gece başlayacak yolculuğumuz sabah saatlerinde Çanakkale varmakla başlayacak, Feribotla Gelinbolu yarımadası, Kahvaltı, şehitliklerin gezilmesi ve Kazdağları Küçükkuyu^da deniz kenarında konaklama ile 1.gün bitecek, 2.gün is Assos bölgesinde Behramkale köyü, Athena tapınağı gezileri olacak. Nefis bir doğa içerisinde olacak yolculuğumuz sonrası Zeytin fabrikası ve ülkemizin ilk özel müzesi Tahtakuşlar müzesine olacak yolculuğumuz. Sonrasında Ankara yolculuğumuz başlayacak ve gece saatlerinde Ankara'ya varacağız.

Bu etkinlik ile ilgili fotoğraflara;

http://picasaweb.google.com.tr/kulturturlari/CanakkaleHakanDis# linkinden ve

http://s64.photobucket.com/albums/h193/sagar_matha/Canakkale2125ekim2006ercanaslan/linklerinden bakabilirsiniz.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:Cuma akşam Saat 21.00'da uygun görülecek yerden hareket ediyoruz.

2.GÜN: Araç içinde kek, sıcak-soğuk içeceklerle yolumuza devam edip Eskişehir-Bursa üzerinden Çanakkale’ye varıyoruz. Feribot’la Eceabat’a gidiyoruz.Kısa süreli dinlenme ve kahvaltı sonrası Çanakkale savaşlarının büyük bir bölümünün geçtiği Gelibolu yarım adasında, sırasıyla; Seyit onbaşı heykeli, Şehitler abidesi, Ertuğrul koyu, Kabatepe müzesi, 57. alay şehitliği, Conkbayırı, Anafartalar gezdikten sonra tekrar feribotla Çanakkale’ye dönerek Truva'ya hareket ediyoruz. Unesco dünya kültür mirası listesinde yer alan  Troia(Truva) Tarihi Milli  Parkında kısa süreli bir gezinti ve Tahta At’ı gördükten sonra Assos'ta Otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi otelde yedikten sonra sahil gezintisi yapıyoruz. Konaklama Küçükkuyu otelimizde.

2.GÜN: Erken kalkıp yapacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Gezi durağımız Assos, Behramkale Athena tapınağı'nı, Tahtakuşlar müzesini, zeytin fabrikasını geziyoruz. Yol güzergahımızda öğle yemeğimizi yedikten sonra yola çıkıp Edremit üzerinden  hareket ederek Balıkesir-Bursa-Eskişehir yolu ile belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası gece geç saatlerde Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Hakan Diş

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Çanakkale, Eceabat, Gelibolu milli parkı, Seyit onbaşı, Şehitler abidesi, Savaş müzesi, Ertuğrul koyu, Kabatepe müzesi, Saygı anıtı, Kanlısırt, 57.alay şehitliği, Conkbayırı, Zafer anıtı, Anafartalar, Çanakkale, sahil gezintisi, Arkeoloji müzesi, Tahta At, Assos-Behramkale,  Tahta kuşlar Etnoğrafya müzesi,

HAREKET NOKTAMIZ

24 Mayıs 2014, Kumrular, 21:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 230 TL 230 TL 245 TL
İki kişilik odada kişibaşı 230 TL 230 TL 245 TL
Tek kişilik oda 260 TL 260 TL 275 TL
7-12 yaş 200 TL 200 TL 215 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 130 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Bonus ve World karta yapılabilmektedir.

3 kişilik odada  3.kişi fiyatı: 210TL peşin 225 TL KK ile 3 taksit

 

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, kahvaltı(2), akşam yemeği(1), otelde konaklama(Küçükkuyu'da), feribot ücretleri, yol ikramları, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri ve Tursab seyahat sigortası dahildir. 

Prensip olarak araç içerisinde yada ofisimizde yazılı olan fiyat dışında hiçbir zaman ayrıca rehberlik-sigorta vs giderler adı altında para toplanmadı.Toplanmasını da uygun görmez.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Otelde yemeklerde alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası (isteğe bağlı), şapka, yağmurluk, terlik, fotoğraf makinası ve filmi.(isteğe bağlı)

CANAKKALE İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 21:00
Milli Kütüphane 21:05
Armada 21:10
Ümitköy köprüsü altı 21:20
Ümitköy Migros karşısı 21:25

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version