Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Çanakkale-Assos Turu Çanakkale Konaklamalı 22-23 Mart 2014

Gece başlayacak yolculuğumuz sabah saatlerinde Çanakkale varmakla başlayacak, Feribotla Gelinbolu yarımadası, Kahvaltı, şehitliklerin gezilmesi ve Assos bölgesinde Behramkale köyü, Athena tapınağı gezileri olacak. Nefis bir doğa içerisinde olacak yolculuğumuz sonrası  Ankara yolculuğumuz başlayacak ve gece saatlerinde Ankara'ya varacağız. Konaklamamız Çanakkale olacak.

Bu etkinlik ile ilgili fotoğraflara;

http://picasaweb.google.com.tr/kulturturlari/CanakkaleHakanDis# linkinden ve

http://s64.photobucket.com/albums/h193/sagar_matha/Canakkale2125ekim2006ercanaslan/linklerinden bakabilirsiniz.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:Cuma akşam Saat 21.00'da uygun görülecek yerden hareket ediyoruz.

2.GÜN: Araç içinde kek, sıcak-soğuk içeceklerle yolumuza devam edip Eskişehir-Bursa üzerinden Çanakkale’ye varıyoruz. Feribotla Gelibolu yarımadasına çıktıktan sonra kısa süreli dinlenme ve kahvaltı arası veriyor ve Çanakkale savaşlarının büyük bir bölümünün geçtiği Gelibolu yarım adasında, sırasıyla; Seyit onbaşı heykeli, Şehitler abidesi, Ertuğrul koyu, Kabatepe müzesi, 57. alay şehitliği, Conkbayırı'nı içeren Gelibolu Yarımadası şehitlik ziyaretimiz sonrası tekrar feribotla Çanakkale’ye dönerek otelimize geçerek dinleniyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Çanakkale otelimizde.

2.GÜN: Erken kalkıp yapacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Truva'ya hareket ediyoruz. Unesco dünya kültür mirası listesinde yer alan  Troia(Truva) Tarihi Milli  Parkında kısa süreli bir gezinti ve Tahta At’ı gördükten sonra gezi durağımız Assos, Behramkale Athena tapınağı'nı, geziyoruz. Yol güzergahımızda öğle yemeğimizi yedikten sonra yola çıkıp Edremit üzerinden  hareket ederek Balıkesir-Bursa-Eskişehir yolu ile belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası gece geç saatlerde Ankara'ya geliyoruz. Bir başka etkinlikte buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.


Daha Büyük Görüntüle

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Hakan Diş

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Çanakkale, Eceabat, Gelibolu milli parkı, Seyit onbaşı, Şehitler abidesi, Savaş müzesi, Ertuğrul koyu, Kabatepe müzesi, Saygı anıtı, Kanlısırt, 57.alay şehitliği, Conkbayırı, Zafer anıtı, Anafartalar, Çanakkale, sahil gezintisi, Arkeoloji müzesi, Tahta At, Assos-Behramkale

HAREKET NOKTAMIZ

22 Mart 2014, Kumrular, 21:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 220 TL 220 TL 235 TL
İki kişilik odada kişibaşı 220 TL 220 TL 235 TL
Tek kişilik oda 250 TL 250 TL 265 TL
7-12 yaş 220 TL 220 TL 235 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 120 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Bonus ve World karta yapılabilmektedir.

3 kişilik odada  3.kişi fiyatı: 200 TL peşin 215 TL KK ile 3 taksit

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, kahvaltı(2), akşam yemeği(1), otelde konaklama(Assos'ta), feribot ücretleri, yol ikramları, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri ve Tursab seyahat sigortası dahildir. 

Prensip olarak araç içerisinde yada ofisimizde yazılı olan fiyat dışında hiçbir zaman ayrıca rehberlik-sigorta vs giderler adı altında para toplanmadı.Toplanmasını da uygun görmez.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Otelde yemeklerde alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası (isteğe bağlı), şapka, yağmurluk, terlik, fotoğraf makinası ve filmi.(isteğe bağlı)

CANAKKALE İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 21:00
Milli Kütüphane 21:05
Armada 21:10
Ümitköy köprüsü altı 21:20
Ümitköy Migros karşısı 21:25

Bu program Kapalı gruplarımıza özel olarak hazırlanmıştır.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version