Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Uludağ Zirve Yürüyüşü-Bursa-Cumalıkızık Turu 22-23 Mart 2014

Hem doğa hem kültür gezisi...

Garanti Bankası Ankara şubeleri ile ortaklaşa yapacağımız bu etkinlik özel olacak.  Uludağ zirve yolunda yaklaşık 10 kmlik doğa yürüyüşü olacak. 2.gün de Bursa şehir  turumuz ve asırlık Cumalıkızık köyünde geçmişe yolculuk olacak. Konaklama termal otelde.

 

PROGRAMIMIZ

Cuma gecesi 01.00’de
Güvenpark Kumrular Sokak girişinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içi ikramlarıyla Göynük üzerinden İznik’e doğru yol alıyoruz.

1.GÜN: Sabah saatlerinde Bursa’da alacağımız kahvaltı sonrası zaman kaybetmeden Uludağ’a çıkarak isteyen arkadaşlarımızla doğa yürüyüşüne çıkıyoruz. Kar durumuna bağlı olarak seçeceğimiz rotada yaklaşık ortalama 10 km lik bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra akşam 16.00 civarında toplanıp yaklaşık 1 saatlik Uludağ kayak merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Bursa 4* Tiara termal otelimize gelerek alacağımız akşam yemeği sonrası otelin termal aktivitelerinden faydalanıyoruz. Konaklama Bursa otelimizde.

Not: Doğa yürüyüşüne katılmak istemeyip kayak yapmak isteyen arkadaşlarımız saat 17.00’a kadar Uludağ pistlerinde kayak yapabilirler.

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Bursa’ya gidiyoruz. Bursa’da; Ulu cami, Yeşil Türbe, Orhangazi Türbesi, Muradiye Külliyesi Türbelerini gezdikten sonra öğle yemeği yiyoruz. Yemek sonrası Pirinç han ve Kapalı çarşının gezilmesi sonrası Cumalıkızık Köyüne gidiyoruz. 700 yıllık eski bir Osmanlı yerleşimi olan ve açık hava müzesi konumundaki bu köyde, Sanat evi ve Etnografya müzesini gezdikten sonra 17.00’de hareket edip Eskişehir üzerinden saat 23.30 civarında Ankara’ya dönüyoruz. Yaşamımıza artı değer katmış, güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

22 Mart 2014, Kumrular, 01:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 250 TL 250 TL 265 TL
İki kişilik odada kişibaşı 250 TL 250 TL 265 TL
Tek kişilik oda 285 TL 285 TL 300 TL

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, otelde konaklama(1), kahvaltı(2), akşam yemeği(1), tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar tur refakat hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğle yemekleri, akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

BURSA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlik 1.gün doğa yürüyüşü içermesi dolayısı ile doğa yürüyüşü tecrübesi olan arkadaşlarımızın katılması önerilmektedir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 01:00
Milli Kütüphane 01:05
Armada 01:10
Ümitköy köprüsü altı 01:20
Ümitköy Migros karşısı 01:25

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version