Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

İznik--Bursa-Uludağ Turu 4* Tiara Termal Otel Konaklamalı 08-09 Mart 2014

Sıkı kayakçı değilsiniz ama Uludağ'ıda görmek, Kışın Bursa-İznik içeren kültür turu'da yapmak istiyorsunuz. Üstüne üstlük termal otelden de faydalanmak, sauna hamam, kese masaj keyfi yaparak kendinizi ödüllendirmek istiyorsunuz.

Hem kültür hem doğa hem kayak içeren bu Artıyaşam size özel turumuza katılın. Yine farklı ve size özel olacak. 1.gün kültür ağırlıklı olacak, akşam otelin termal aktivitelerinden faydalanacak, havuz hamam sauan, kese masaj keyfini yaşayacak ertesi günde Uludağ kayak merkezinde ister kayak ister çevre gezileri yaparak 2 dolu dolu gün geçireceksiniz.

Kültür gezisi kapsamında gezeceğimiz yerler; İznik, İznik şehir surlarında Lefke kapısı, İznik (Nilüfer hatun imareti) müzesi, Ayasofya müzesi, İznik Çinili (Yeşil) Cami, Süleyman Paşa Medresesi (İznik el sanatları çarşısı), Ulu cami, Yeşil Türbe, Orhangazi Türbesi, Muradiye Külliyesi Türbeleri, Pirinç han, Kapalı çarşı olacak.

15 gün öncesi erken rezervasyonda %10 indirim!

PROGRAMIMIZ

Cuma gecesi 01.00’de Güvenpark Kumrular Sokak girişinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içi ikramlarıyla Göynük üzerinden İznik’e doğru yol alıyoruz.

1.GÜN: Sabah saatlerinde İznik’e ulaşıyoruz. Antik çağdaki adı Nicaea olan bir dönem Bizans'a başkentlik yapmış olan bu tarihi ilçede kahvaltımızı yaptıktan sonra ilk olarak İznik şehir surlarının ayakta kalabilen kapılarından biri olan Lefke kapısını, daha sonra İznik (Nilüfer hatun imareti) ve Ayasofya müzelerini geziyoruz. İznik Çinili (Yeşil) Camiyi gezdikten sonra Süleyman Paşa Medresesini (İznik el sanatları çarşısı) geziyoruz. Öğle yemeğimizi balıkçı restoranında yiyoruz. Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi üzerinde yaşayan bütün uygarlıkların çini merkezi olan İznik’te panoramik şehir turu yapıyor ve Bursa'ya hareket ediyoruz. Alacağımız öğlen yemeği sonrası Bursa şehir turumuz başlıyor. Bursa’da; Ulu cami, Yeşil Türbe, Orhangazi Türbesi, Muradiye Külliyesi Türbeleri, Pirinç han ve Kapalı çarşının gezilmesi sonrası 4* Tiara termal otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası otelin hamam sauna havuz gibi termal aktivitelerinden faydalanıyoruz.

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Uludağ'a çıkıyoruz. Kayak merkezinde serbest zaman. Kar durumuna bağlı olarak kayak yapabilir, kr gezileri yapabilirsiniz. Saat 15.30 da alandan ayrılarak Eskişehir üzerinden saat 22.30 civarında Ankara’ya dönüyoruz. 

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?


Daha Büyük Görüntüle

İznik, İznik şehir surlarında Lefke kapısı, İznik (Nilüfer hatun imareti) müzesi, Ayasofya müzesi, İznik Çinili (Yeşil) Cami, Süleyman Paşa Medresesi (İznik el sanatları çarşısı), Ulu cami, Yeşil Türbe, Orhangazi Türbesi, Muradiye Külliyesi Türbeleri, Pirinç han, Kapalı çarşı, ve Uludağ gezisi

HAREKET NOKTAMIZ

08 Mart 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 225 TL 225 TL 240 TL
İki kişilik odada kişibaşı 225 TL 225 TL 240 TL
Tek kişilik oda 265 TL 265 TL 280 TL
7-12 yaş 185 TL 185 TL 200 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 90 TL ilave edilir.

3 kişilik odada kişi başı fiyat: 200 TL PEşin 215 TL KK ile 3 taksit

Taksitlendirmeler Yapı Kredi veya Bonus kartlara yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, otelde konaklama(1), kahvaltı(1), akşam yemeği(1), tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 4* termal otel hamam, sauna ve havuz kullanımları

NELER HARİÇ?

 Kişisel harcamalar, öğle yemekleri, akşam yemeğinde su harici alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar, Termal otelde kese masaj ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

BURSA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kolay bir gezi, çevre, çarşı, müze ve ören yeri gezileri olmakla birlikte kış şartlarına uygun giyinilmeli, yedek sıcak tutan kıyafetler alınmalıdır. Son gün Uludağ gezisi olacağı için sıcak tutan kıyafetlerin kesinlikle alınması gerekmektedir.

Konaklama 4* Tiara termal otelde olacaktır. Havlu-terlik, bornoz otel tarafından karşılankta olup; bone gibi kişisel malzemelerinizi getirmeniz rica edilmektedir. Otelin termal su sıcaklığı 37-39 derecedir. Hamam-sauna ve karma havuz mevcuttur.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Ümitköy köprüsü altı 07:50
Ümitköy Migros karşısı 07:55

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version