Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Küre Ve Ilgaz Dağları Milli Parkında Kış Keyfi 18-19 Ocak 2014

Yeni ve çok özel bir tur...

Batı Karadeniz kış turu kapsamında Küre dağları ve Ilgaz Milli parklarını karlar içerisinde görmeye gidiyoruz. Nasıl olacak mı?

1.gün Küre dağları milli parkında olacağız. Önce Pınarbaşı olacak rotamızda. Kışın vahşi orman dokusunu karlar altında görmek ister misiniz? Ilıca şelalesi, Çatak ve Horma kanyonlarını, Batı Karadeniz yayla dokusunu karlar altında, muhtemelen donmuş şelale sularını göreceğiz. Donmuş kanyon sularını ve fotoğrafik manzaralarını görüntüleyeceğiz. Azdavay'da her gittiğimizde ayrı keyif aldığımız tek başına karlı orman dokusu içerisinde Yanık Ali konağında konaklayacağız. Yöresel yemeklerden oluşan akşam yemeği, dışarıda yakacağımız gece ateşi, şağrkılar türküler eşliğinde akan bir gece ve nefis, ışık kirliliğinin olmadığı bir gökyüzü.

Ertesinde yöresel bir köy kahvaltımız olacak. Ilgaz'a uğramadan olur mu diye düşünmenize fırsat vermeden ver elini Ilgaz milli parkı diyecek ve . Artıyaşam'ın sizler için özel olarak sezonluk kiraladığı kütük eve götürerek ağırlayacağız. ŞÖminesi, sobası, CAnlı müziği, gün boyu sınırsız/ücretsiz  çay-kahve-sahlep, sıcak şarap gibi sıcak ve soğuk içecekleri, doğa gezisi ile emin olun dolu dolu 2 gün geçireceğiz. Bu program gerçek bir doğa gezisi olacak. 

Çocuklarımızla, seviklerimizle farklı, kendimizi özel hissedebileceğimiz ne yapabiliriz diye düşünüyorsanız; düşüncenizi kısa tutup bu etkinliğe direk kaydınızı yaptırın. Farklı, özel ve dolu dolu tam pansiyon Plus içeren bu etkinlikte fotoğraf, lezzetli yemekler, vahşi doğa, kayak, kızak kış adına ne derseniz fazlası var.

Program aşağıda.

15 gün öncesinde de %10 erken rezervasyon indirimizmi olacak. Tamamen Artıyaşam'a özel bu etkinliğimize kayıt yaptırmakta geç kalmayın...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: : Saat 07.30'da Kumrular sokak girişinde buluşarak aracımızla hareket ediyor, Yol duraklarında arkadaşlarımızı alarak ve araç kahvaltılık sandviç ve ikramlarımızı yaparak 2012 yılında Avrupa tarafından Panparks kapsamına alınan Küre dağları milli parkı sınırları içerisinde yer alan ve ülkemizde ilk ekoturizm çalışmalarının başladığı Pınarbaşı Paşa konağına geçerek öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası ver elini Ilıca şelalesi ve Çatak kanyonu. Bakir ve vahşi doğa içerisinde karlarla kağlı kanyon ve şelale (Muhtemelen buz turmuş olacak) görüntülerini fotoğraflıyor nefis kış doğası içerisinde değa gezisi yapıyoruz. Sonrasında yine Paşakonağı'na geçerek sıcak çay kahve ikramlarımız sonrası  Azdavay'a geçerek odalarımıza geçiyor ve kısa dinlenme molası sonrası yöresel oldukça lezzetli mezeleri, çorbası,yemek menüsü ile yemek yiyor ve eğleniyoruz. Gece dışarıda yakılacak gece ateşi şarkılar türküler sonrası yat borusu ve geceleme konağımızda olacak.

2.GÜN: Bu gün nefis bir uzayan köy kahvaltısı yapıyor kısa çevre gezileri sonrası konağımızdan ayrılarak  Ilgaz Doruk otel alanındaki Artıyaşam'a özel kütük evimize geçiyoruz. Tamamen bize ait olan kütük evimizde serbest zaman arası veriyoruz. İsteyen arkadaşlarımız hemen zaman kaybetmeden otelimizin bizlere sağladığı shuttle servisi ile ana kayak pistlerine giderek kayak yapabilirler yada otelimizin 300 lik pistinden ücretsiz faydalanabilirler. Kızak ve kayak ekipmanları kiralama imkanı mevcut.

İsteyen arkadaşlarımızda ormanlar içerisindeki doğanın ve karın doyasıya keyfini Artıyaşam'a özel çıkarabilecekler. Bize özel kütük evimizde gün boyu çay-kahve-sahlep gibi sıcak içeceklerden ücretsiz ve sınırsızca faydalanabilecekler. Kütük evimizde şömine ve soba keyfi yaşamak isterseniz kütük evimizi emrinize amade...

Saat 17.00'da alandan ayrılarak saat 22.00 civarlarında Ankara'da olacağız...

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Cihan Yiğit-Küre dağları Sinop Erfelek
Ercan Aslan-Küre dağları Sinop Erfelek
Ercan Aslan Küre Dağları

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

18 Ocak 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 255 TL 255 TL 270 TL
İki kişilik odada kişibaşı 255 TL 255 TL 270 TL
Tek kişilik oda 295 TL 295 TL 310 TL
7-12 yaş 205 TL 205 TL 220 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 85 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Garanti kartlarına uygulanmaktadır.

15 gün öncesi erken rezervasyonda %10 indirim!

NELER DAHİL?

Ulaşım, rehberlik, araç içi ikramlar, zengin köy kahvaltısı(1), yöresel akşam yemeği, 2 öğlen yemeği(1 Çorba+Tavuk+Sucuk+köfte+meşrubat+1 Paşa konağında yemek  ), , Ilgaz'da sürpriz ikramlar, Kütük ev kullanımı, kütük evde sunulacak sınırsız sıcak-soğuk içecekler, canlı müzik,  Shuttle servisi, Tursab seyahat sigortası, tüm çevre geziler, Yanık Ali konağında konaklama, rehberlik, kısa doğa gezileri, Milli park giriş ücretleri, ücretsiz baby lift kullanımı

 

NELER HARİÇ?

Özel harcamalar, konakta su ve çay dışındaki içecekler, Ilgaz'daki kayak/kızak ücretleri, telesiyej ücretleri,

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

MUTLAKA ALIN: Sıcak tutacak yedek ve yedek içlik, iç kıyafetler ve yedek çoraplar, eldiven, bere, güneş gözlüğü, yüksek faktörlü güneş kremi, polar kıyafetler

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlik özel ve farklı bir etkinliktir. Kış şartlarında, soğuk ortamda çevre gezileri ve etkinlikler yapılacaktır. Bu etkinliğin temel amacı olabildiğince doğal bir ortamda konağın, doğanın keyfini farklı yaşamaktır. Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup, odalarımız kaloriferlidir ve ısınma soorunu yoktur. Katılımcı arkadaşlarımızın kış şartlarını göz önüne alarak yedek kıyafetlerini getirmeleri gerekmektedir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version