Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Daday At Çiftliğinde At, Araç Yaylalarında Bahar Turu Tüm Yemekler Dahil 28-29 Mayıs 2016

Nefis bir doğa turu! Bahar avantajını da kullanarak çiçekler ve doğal bir at çiftliğinde keyifli zaman geçiriyoruz.

Gelincikler ve papatyalar zamanında yapılacak bu gezimiz dolu dolu fotoğraf ve doğa olacak. Papatyalar ve binbir rengarenk çiçekler arasında 2 nefis gün geçireceğiz. Şehir dokusundan uzakta tamamen doğal bir ortamda Batı Karadeniz'i hafta sonu ayaklarınıza getireceğiz.  1.gün akşam keyfi ise bir başka güzel. Çiftlik bahçesinde, ışık kirliliğinin olmadığı bir ortamda koca bir ateş yakacağız. Ateşin etrafında şarkılar türküler eşliğinde çok güzel bir gece olacağından eminiz. 2.gün ise At binmeler, yaylaları ile Daday ve Araç ilçelerinde keyifli doğa gezilerimiz olacak.  Bakir rotalarımızda Fındıklı, Ekinözü, Bumay yaylalarımızı, İndaş mağarasını göreceğiz. Bu programı okuduğunuz an kaydınızı hemen yaptırın. Baharın en güzel zamanlarında yapılacak en güzel doğa gezilerinden... Sevdiklerinizle bu keyfi hep birlikte yaşayalım.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:

 • Kızılay Meşrutiyet caddesi girişinden saat 07.30’da hareket edip; yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramı ile yolumuza devam ediyoruz.
 • Yol süresince gerekli noktalarda molalarımızı verdikten sonra saat 11.30 civarlarında Daday At çiftliğimize varıyoruz.
 • Odalarımıza yerleşip kısa süreli dinlendikten sonra bahçede Daday'a özgü etli ekmek menüsü ile karnımızı doyurduktan sonra Çiftlik sahibi arkadaşımızı bizleri at binme konusunda bilgilendiriyor. Öğleden sonra ata binmek isteyenler 2 farklı rotada Taşçılar göletine yada Çullar köyüne doğru giderlerken,
 • Ata binmek istemeyen arkadaşlarımızla da 100 yıllık hiç bozulmamış evleri ile hayran kalacağınız Çullar köyü üzerinden Taşçılar göletine varıp göl kenarında keyif yapacağız.
 • Akşam yemeğimiz ızgara menüsü ile olacak ve hava şartlarına bağlı olarak içeride yada çiftlik bahçesinde olacak.
 • Akşam yemeği sonrası bahçede ateş yakarak ve ateş başında şarkılar, türküler eşliğinde gecenin keyfine varıyoruz. Bu yorgunluğa uyku iyi gelecek. Deliksiz uyku arası.


2.GÜN:

 • Daday At çiftliğinde yapacağımız keyifli bir köy kahvaltısı sonrası öğle yemeğine kadar at binmeye devam ediyoruz.
 • Sonrasında Daday At Çiftliğinden ayrılarak Araç ilçesi Fındıklı yaylasına varıyoruz. Rengarenk çiçekler ve Batı Karadeniz’in en güzel yayla evleri arasında Gölcük-Bumay-Ekinözü yaylalarına ve indaş mağarasına doğru doğa yürüyüşü yapacağız.
 • Rengarenk sarı çiçekler ve papatya denizinde nefis doğa gezisi sonrası Çerkeş üzerinden Ankara’ya hareket edecek ve yol güzergahımızda vereceğimiz molalar sonrası saat 21.30 civarlarında Ankara’da olacağız..

DADAY AT ÇİFTLİĞİ ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI ------------------------------------------------------------ ----------------------------------------------- ARAÇ YAYLALARINDA ATV SAFARİ FOTOĞRAFLARI

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam ARAÇ yaylalarında ATV safari
Artıyaşam Daday At Çiftliği
Artıyaşam Daday At Çiftliği traktör safari ve Halaçoluğu yaylası
Artıyaşam Daday At Çiftliği


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

28 Mayıs 2016, Kumrular, 07:30

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 255 TL 255 TL 270 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 245 TL 245 TL 260 TL
Tek kişilik oda 290 TL 290 TL 305 TL
7-12 yaş 215 TL 215 TL 230 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

Bu fiyatlar tam pansiyon plus fiyatlardır. 2 Öğlen yemeği de dahildir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel ulaşım,
 • Kahvaltı(2),
 • Öğle yemeği(2),
 • Çiftlik evinde konaklama(1),
 • Akşam yemeği(1),
 • TÜRSAB seyahat sigortası,
 • Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel harcamalar,
 • AT Ücretleri (Kısa 35-Uzun 40 TL)

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Tamamen keyif gezisi. Yürüyüşte var at da. hepsinin kendine göre zorluğu, heyecanı, kolaylığı var. O an hangi etkinliğe katılacağınızın kararını orada verebilirsiniz...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

Gidişimiz Çankırı dönüşümüz Kızılcahamam yönünden olacaktır. Durak planlamanızı lütfen bu rotaya göre yapınız...

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version