Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Daday Çömlekçiler At Çiftliği - Çıllar Köyü Taşçılar Göleti Gezisi "İftar Özel 175 TL" 21-22 Temmuz 2012

Ramazan ayının ilk haftası ve bizlerde ilk haftaya özel iftar programı yapalım dedik. Özellişkle havaların oldukça sıcak olduğu bu dönemde en azından serin bir ortamda nefis bir doğada Ramazan'ın ilk haftasonunu keyifle geçirelim dedik. Oruç tutmayacak arkadaşlarımız için ise program normal şekilde devam edecek. Yaz döneminde de Batı Karadeniz güzeldir. Çiftlik evinde doğal bir ortamda çocuklarımıza bir köy yaşantısını hissettirmeye, hayvanlarla iç içe olmaya, Taşçılar Göleti'ne doğa yürüyüşü yapmaya, doğal ve tertemiz bir köyde yürüyüşler yapmaya, ata binmeye, hiç bir şey düşünmeden doğal 2 gün geçirmeye ne dersiniz?
Gündüz, keyifli çevre gezileri yapacak ve gece de dışarıda yakacağımız ateş başında, yıldızlar altında şarkılar türkülerle zaman geçireceğiz.

PROGRAMIMIZ

PROGRAMIMIZ:

1.GÜN:Saat 07.00’da Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünden arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poğaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile yolumuza devam ediyoruz. Yol süresince gerekli noktalarda molalarımızı veriyoruz.

Ve saat 11.30 civarlarında Çömlekçiler Köyü'ndeki çiftlik evimize varıyoruz. Kısa dinlenme ve çiftlik evimize yerleşme şeklinde geçecek serbest zamanla saat 13.00’da öğlen yemek arası veriyoruz. Yemek sonrası Çiftlik evinden başlayan aktivitelerimize başlıyoruz. Asırlık evlerden oluşan Çıllar köyü ve Taşçılar göleti gideceğimiz güzergahlar arasında. İsteyen arkadaşlarımızla Çiftlik evinden başlayarak Çıllar köyüne geliyor burada sizlere ayran ikramı yaptıktan sonra isteyen grubumuzu çiftlik evine yönlendirirken isteyen arkadaşlarımızla da Taşçılar göletine doğru yürüyüşümüze devam ediyoruz. Taşçılar göletine gelen arkadaşlarımıza gölet kenarında çay/kahve ikramımız olacak. Bu günün temel amacı; bol oksijenli ortamda köy dokusunu doyasıya yaşamak. Dereler, tepeler, hayvanlar, köydeki yaşlı insanlarla geçecek bu günümüzde isteyenlerde ata binebilecekler. At güzergahımız 2 farklı rotada olacak. Ata binmeden önce menejde kısa bir at binme eğitimi aldıktan sonra arkadaşlarımızın kontrolünde ata binmeler başlayacak. Kısa rota köy içi, uzun rota ise Taşçılar göletine giden rota.

Akşam saatlerinde çiftlik evimize gelip dinleniyoruz.  Kısa dinlenme sonrası akşam yemeği olacak. Yemek sonrası dışarıda ateş yakacağız. İsteyenlerle gece geç saatlere kadar gecenin keyfini çıkaracağız. Konaklama çiftlik evimizde. Gece havanın uygun olması durumunda sahur yemeği dışarıda bahçede olacak.

 

2.GÜN: Erkenden kalkıyoruz. bahçemizde güzel bir kahvaltı sonrası atların eğerlenmesiyle köy içerisindeki doğal parkurda at binmeye devam ediyoruz. Ata binen arkadaşlarımızla da Atların yaşadığı haraya gidiyoruz. Yada çiftlik evinin bahçesinde keyifli  saatler geçiriyoruz. Öğle yemeğimizi barbekü ile  yedikten sonra verilen  çay-kahve molası sonrası çiftlik evinden ayrılıyoruz. Kasaba köyündeki tarihi Mahmut Bey camisi gezisi yapıyor ve yolumuza devam edip akşam saat 20.00 civarlarında  Ankara'ya geliyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

• Artıyaşam
• Artıyaşam
• Artıyaşam
• Uğur Ersözlü

HAREKET NOKTAMIZ

21 Temmuz 2012, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 175 TL 180 TL 190 TL
Tek kişilik oda 215 TL 220 TL 230 TL
7-12 yaş 145 TL 150 TL 160 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 60 TL ilave edilir.

3 ve 4 kişilik odalarda kişi başı fiyat: 170 TL peşin 175TL KK tek çekim 185TL KK 3 taksit

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Garanti Bonus kartlarına yapılmaktadır.

ÜCRETLENDİRME İFTAR ÖZEL OLARAK YAPILMIŞTIR. (Bu fiyatlara öğlen yemekleri dahil edilmemiştir.)

 

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, Kahvaltı(1+1araçta poğaça ikramı), çiftlik evinde konaklama(1), akşam iftar ve sahur yemeği(1), TÜRSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

NELER HARİÇ?

Öğle yemeği(2), Daday At çiftliğinde binilecek at ücretleri(çiftlik içinde eğitim ve alıştırmalar:10 TL, Kısa köy gezisi 25 TL, uzun Taşçılar göleti gezisi:30 TL)Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kolay bir gezi, çevre, çarşı, müze ve ören yeri gezileri.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:20
1011 Kavşağı 07:25
Altınpark 07:35

Lütfen duraklara 5 dk önce geliniz..

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version