Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kazan At Çiftliğinde At Binme, İftar Ve Gece Açık Havada Sinema Keyfi Ve Gece Yürüyüşü 06 Ağustos 2011

Ramazan ayında Cumartesi günü Ankara'ya yakın Düş Yolcusu At çiftliğinde yemeğe gidiyoruz. Öğleden sonra saat 15.30'da Ankara'dan hareket edecek ve havanın serinliğinde kısa yürüyüş yapacak, ata binecek ve iftar/akşam yemeği sonrası açık havada ateş başında mısır patlatacak, film izleyeceğiz. Ankara'ya varışımız 23.00 civarlarında olacak. Farklı olacağını düşündüğümüz bu etkinliğimiz için lütfen Cuma akşamı saat 19.00'a kadar rezervasyon yaptırınız.

PROGRAMIMIZ

Buyrun PROGRAM:

Öğleden sonra saat 15.30'da Atatürk Lisesi önünden hareket edeceğiz. yol güzergahında Kazan girişinde son ihtiyaçlarımızı aldıktan sonra yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra Düş yolcusu at çiftliğimize varacağız. hava biraz serinlemiş olacak. Gündüz iş yorgunluğunu çay/kahvelerimizi yudumlayarak yaklaşık bir 20 dakikalık keyif sonrası isteyen arkadaşlarımızla ata binecek kısa doğa yürüyüşü yapacağız. Saat 19.26'ya kadar serbestiz. Bu süre içerisinde ata binebilir, çevre gezisi yapabilir, puf koltuklarda yada hamaklarda uzanabilir, şişme plastik su havuzunda yüzebilir yada ayaklarımızı suya sokabilir, kaydıraktan kayabiliriz. Çorba, Salata, Pilav, ızgara menüsünden oluşan oluşan iftar yemeği sonrası; ortak karar vereceğimiz bir film izleyeceğiz. Ses sistemi ve sinevizyonu ile açık havada ve yıldızlar altında mısır patlatarak keyifli bir film izleyeceğiz. Saat 22.00'da tesisten hareket ederek yaklaşık 23.15 civarında Ankara da olacağız. Şanslı isek yolda Sincapları görme şansımızda olabilecek.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Cüneyt COŞKUN Fotoğrafları:
Ercan ASLAN Fotoğrafları:
Esra Şıvka Fotoğrafları;
Barış Koç fotoğrafları

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Ata binecek, kısa doğa yürüyüşü yapacak, İftar yemeğimizi yiyecek ve gece açık havada film izleyeceğiz.

HAREKET NOKTAMIZ

06 Ağustos 2011, Kumrular, 15:30

ÜCRET:

50 TL Peşin

45 TL 6-12 Yaş

Ücretsiz: 0-6 Yaş (Araçta koltuk istenirse 20 TL)

NELER DAHİL?

Ulaşım, Rehberlik, gün boyu çay ikramı, Akşam yemeğinde Çorba, ızgara tavuk-köfte, salata pilav, ayran ,gece film gösterimi dahildir.

NELER HARİÇ?

Özel harcamalar, çay dışındaki alkollü ve alkolsüz içecekler, at binme ücretleri bu fiyata dahil değildir.

YANINIZA ALIN

Koruyucu kıyafet, kişisel malzemeleriniz.

KAZAN İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Keyif turu olup herhangi bir zorluk içermemektedir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

 

Kumrular 15:30
Milli Kütüphane 15:35
Armada 15:40
Carrefour 15:50
Giyim Dünyası 16:00
Göksu Göleti 16:10

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version