Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz ve Daday At çiftliği gezisi 12-13 Şubat 2011 Tam Pansiyon Plus

GEZİLECEK YERLER:


Ilgaz'da kayak yapacak, eğlenecek ve kütük evde şömine başında keyif yapacağız, Yaklaşık 1,5 saat uzaklığındaki Daday At çiftliğinde ata binecek, atlı kızaklarla, faytonla kar üstünde kaymanın keyfini yaşayacak, gece dışarıda yakacağımız ateş başı keyfinde şarkılar türküler söyleyecek, sucuk ekmek yapacak, isteyenlerle karlı çam ormanları arasında yürüyüş yaparak Taşçılar göletine varacağız. göl kenarında halimiz kaldıysa yürüyüş yapacak ve Ankara'ya döneceğiz.


PROGRAM:


1.GÜN: 06 Şubat 2011 Pazar günü 07:00 da Güvenpark Kumrular sok. girişinden ilgaz640hareketle başlayacak etkinliğimiz güzergahımız

üzerinden katılımcılarımızı aldıktan sonra, araçta yapılacak poaça ve sıcak soğuk içecek ikramımızın ardından, Çankırı yolu üzerinden yolumuza devam ederek Ilgaz Kayak Merkezi Doruk otele ulaşıyoruz.Kayak yapmak isteyenler için gün boyu açık olacak pistlerin yanı sıra kayak yapmayacaklar içinse otelin lobisinde yada Ilgaz ın eşsiz doğasını seyredebileceğimiz Tepe cafe ye ve Ilgaz kayak merkezinin en büyük pistine traktörle shuttle servisi ile ulaşıp kayak ve dinlencenin tadını çıkaracağız. Gün içerisinde 13:30 sularında Barbekü şeklinde sunacağımız öğle yemeğimizde Ekmek arası sucuk-köfte-tavuk(karışık)+salata+meşrubat ve çay ziyafeti çekeceğiz. Öğle yemeğimizin akabinde Kayak ve Sohbetlere devam edeceğiz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında saat 15.00'da Ilgaz kayak merkezinden ayrılarak yaklaşık 1,5 saat uzaklığındaki Daday Çömlekçiler At Çiftliğine varacağız. Odalara yerleşme kısa bir dinlenme sonrası saat 19.00'da akşam yemeğimiz yedikten sonra ahşap restaurantımızda eğlenceler ve sohbetlerle günü geçireceğiz. konaklama çiftliğimizde.

DadayAtciftligi

2.GÜN: 07 Şubat 2011 Pazartesi: Sabah yapacağımız nefis köy kahvaltısı sonrası tüm gün çiftliğin tadını çıkaracağız. Köy gezisi, ata/atlı kızaklara binmeler, faytona binmeler bu gün olacak. öğlen yemeğimiz sucuk ekmek şeklinde olacak. Kısa veya uzun rota olarak adlandırdığımız köy veya Taşçılar göletine atlı veya normal yürüyüşler yapabileceğiz. Saat: 16.00’da  Daday'dn ayrılarak Ankaraya doğru hareket edeceğiz. Yol duraklarında vereceğimiz molalar sonrası saat 21.00 civarlarında Ankara'da olacağız.

 

 

 

 




ETKİNLİK ÜCRETİ:

  • 175 TL peşin 180 TL KK tek çekim, 190 TL  Bonus ve World karta 3 taksit iki kişilik odada da tek kişi fiyatı
  • 210 TL peşin 215 TL KK tek çekim, 225 TL Bonus karta 3 taksit Tek kişi fiyatı
  • 145 TL  peşin 150 TL KK tek çekim, 160 TL Bonus karta 3 taksit 6-12 Yaş fiyatı
  • Ücretsiz: 0-6 yaş.(Koltuk istenmesi durumunda 100 TL Peşin 105 TL KK tek çekim veya Bonus karta 3 taksit)

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Daday At çiftliğinde konaklama(1) Kahvaltı(1), Akşam yemeği(1), tam pansiyon konaklama(1), Ilgaz ve Daday'da öğlen yemekleri (2) dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR;
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, akşam yemeklerinde alınan alkollü içecekler, Atlı kızak, , At binme, Fayton ücretleri bu ücret kapsamı dışındadır..

YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.
MUTLAKA ALIN: Sıcak tutacak yedek ve yedek içlik, iç kıyafetler ve yedek çoraplar, eldiven, bere, güneş gözlüğü, yüksek faktörlü güneş kremi, polar kıyafetler


ZORLUK:
Bu etkinlik özel ve farklı bir etkinliktir. Kış şartlarında, soğuk ortamda çevre gezileri ve etkinlikler yapılacaktır. Bu etkinliğe katılacak arkadaşlarımızda lüks beklentisi olmaması gerekmektedir. Bu etkinliğin temel amacı olabildiğince doğal bir ortamda çiftliğin keyfini çiftlik havasında yaşamaktır. Odalarımız kaloriferli ve elektrikli ısıtıcılardan  olup sıcaktır. restaurantımız soba ile ısınmaktadır. Kapalı mekanlarda ısınma sorunu yoktur.


ARAÇ KALKIŞ GÜZERGAHLARI:
Güvenpark Kumrular Sok. Girişi : 07.00
Milli Kütüphane  : 07:05
Armada : 07:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı : 07:15
1011 Kavşağı : 07:20
Altınpark : 07:30

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version