Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Tekne Konaklamalı AMASRA GEZİSİ --YENİ TUR--

ÖNEMLİ NOT: Bu etkinlik özel bir etkinliktir. 1,5 günlük deniz yarım günlük Amasra içermekte olup teknede kalamayacak dostlarımız  için koyda çadır kurulacak olup çadırda kalmaları  sağlanacaktır. Lüks bir etkinlik olmayan bu etkinlik tamamen doğaçlama biz bize mantığı ile hazırlanmış olup gün boyu koylarda denize girmek ve güzel sohbetlerle haftasonumuzu keyifli geçirmek adına hazırlanmıştır.


PROGRAMIMIZ
1.GÜN: Gece saat:23.30 Kumrular sokak girişinden hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarla  yolumuza devam edip sabahın ilk ışıklarında Amasra’ya varıyoruz. Aracımızdan inerek mendirekte bizleri binen teknemize  binerek Amasra’dan ayrılıyor, Çakraz yakınlarında tekne içerisinde güzel bir kahvaltı yapıyoruz. kahvaltı sonrası denize açılarak civardaki bütün güzel koylara uğruyoruz. Öğle yemeği sonrası hem denize giriyoruz, hem de teknede güneşleniyor, içeceklerimizi yudumluyoruz. Akşam için yakalanan balıklarla doyasıya keyifli deniz ürünlerinden oluşan, uzayan akşam yemeği yiyoruz. Akşam bizim...Açık denizin ve yıldızların dilediğimizce keyfini çıkarıyoruz. Geceyi  uyku tulumlarımızın içerisinde geçiriyoruz.

2.GÜN: Sabahın erken saatlerinde denizin ortasında uyanmanın keyfini yaşıyoruz.  Zengin menülü kahvaltımızı yaptıktan sonra Amasra’ya dönüş yolundaki koylara uğrayarak denize girmeye ve teknenin keyfini çıkarmaya devam ediyoruz.  Öğlen saatlerinde Amasra’ya geliyoruz. tekneden eşyalarımızı toplayıp aracımıza koyduktan sonra öğle yemeği için restaurantımıza giderek sınırsız-balık salata yada pide çeşitleri ve ayran’dan oluşan menü ile yemeğimizi yedikten sonra Amasra şehir turuna çıkıyoruz.Kale, Küçük kilise, Kale içi evleri, Fatih camii, Ağlayan ağaç ve Boztepe’yi geziyoruz. Yöreye özgü tahta oymacılığı ve el sanatlarının satıldığı Çekiciler sokaktaki çarşıda kendimiz ve sevdiklerimiz için alış veriş yapıyoruz. Amasra’yı güzellikleriyle baş başa bırakarak bu şirin ilçeden ayrılıyoruz. Kuş kayası anıtını gezdikten sonra belli molalarla yolumuza devam ederek gece saat: 23.30’da Ankara’ya geliyoruz.

NOT: Bu etkinlik özel bir etkinlik olup, 24 kişilik teknede maksimum 15 kişi ile konaklama yapılacaktır. Konaklama şekli tekne güvertesinde mat üzerinde uyku tulumları ile yapılacaktır. 2 kamara odası özel durumlar için kullanılacaktır. Yemek menüleri denizde tutulacak  balık ağırlıklı deniz ürünleri olacaktır. Teknede konaklamak istemeyen arkadaşlarımız için koyda çadır kurulacaktır. Dalga durumuna bağlı olarak konaklama şeklinde değişiklik olabilir.


NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Amasra Çakraz, Bozköy, Tekke önü güzergahındaki koylar, Amasra, Amasra, Kuş kayası yol anıtı, Kale, Ağlayan ağaç,Fatih camii, Küçük kilise, Mendirek

ÜCRET:

210 TL Peşin 225 TL KK ile tek çekim Bonus karta 3 taksit (Tam pansiyon)


NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, tekne de kahvaltı(2), tekne de öğle yemeği(1), deniz ürünlerinden oluşan akşam yemeği(1), teknede uyku tulumları ile konaklama,  TURSAB seyahat sigortası,tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.


NELER HARİÇ?
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, Pazar günkü öğle yemeği, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, şelale geçişi için lastik ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.
Tekne için varsa Uyku tulumu, gece teknede konaklamaya uygun özel eşyalarınızZORLUK
NOT: Bu etkinlik özel bir etkinlik olup, 25 kişilik teknede maksimum 15 kişi ile konaklama yapılacaktır. Konaklama şekli tekne güvertesinde mat üzerinde uyku tulumları ile yapılacaktır. 2 kamara odası özel durumlar için kullanılacaktır. Yemek menüleri denizde tutulacak  balık ağırlıklı deniz ürünleri olacaktır.


SİZİ NEREDEN ALALIM?
Güvenpark Kumrular Sokak girişi: 23.30
Milli Kütüphane: 23.40
Armada: 23.45
Batıkent Jandarma/Carrefour: 23.55
Batıkent Gima: 24.00
Endi Market: 24.05
Eryaman Göksu Gölet’i karşısı: 24.10


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version