Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Kayak Ve Amasra Keyif Gezisi :: Kavasoğlu Konakları Konaklamalı:: 25-26 Şubat 2012

Kastamonu Araç ilçesi sınırları içerisinde bulunan konağımız konaklamalı Ilgaz kar/kayak ve Amasra deniz kenarında balık salata keyfi yaşamak yapmak istiyoruz.
Kış dönemi biliyorsunuz balık dönemi. Karadeniz'de deniz kenarında Amasra'da balık salata keyfini özlemediniz mi? hem çevre gezisi hemde dinlence olacak bu gezimiz sonrası Kastamonu Araç ilçesi Kavasoğlu konaklarına geçecek ve havuz başında akşam yemeğinin keyfini çıkaracağız. Isıtmalı havuza girmek isteyenler havuz keyfi yaşayabilirler. 2.gün de karlar dünyasına gideceğiz. Ilgaz bizi bekliyor olacak. Artıyaşam özel Ilgaz gezisine dahil olacağız. Kütük evimizde, sizlere sunacağımız ikramlar eşliğinde günün keyfini doyasıya çıkaracağız.
Bu etkinliğimiz hem kayak yapmak isteyen, hemde fotoğraf ve doğa gezisi yapmak isteyen yetişkin ve çocuklu ailelerimize yönelik planlandı.
2 gün boyunca dolu dolu geçecek bir etkinlik olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Konaklama yapacağımız konağımızda yöresel mimariye özgü olarak planlanmış alttan ısıtmalı, kaloriferli, ısıtmalı havuz olan keyifle konaklayabileceğimiz bir tesis...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Sabah saat 07.30’de Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla Amasra’ya hareket ediyoruz. Aaraçta kahvaltılık poğaça/kek, sıcak-soğuk içecek ikramı ile saat 11.30 civarlarında Çeşm-i Cihan Amasra’ya ulaşıyoruz. Amasra’ya girerken yol üzerinde, Roma Dönemi'ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz. sonrasında restaurantımıza geçerek sınırsız balık-salata menüsü ile öğlen yemeğimizi yiyor, yemek sonrası; Kale, Ağlayan Ağaç, Boztepe, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kiliseyi geziyoruz. Amasra’nın tarihi eserlerinin yanı sıra doğal güzelliklerini de yaşıyoruz. ve isteğe bağlı tekne gezisi yapıyoruz. Daha sonra yöreye özgü tahta oymacılığı ve el sanatlarının satıldığı Çekiciler sokaktaki çarşıda ve yöresel köy ürünlerinin satıldığı alanlarda serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Saat 16.00’de Amasra’dan ayrılarak Kastamonu Araç ilçesindeki Kavasoğlu konaklarına gelerek kısa bir süre dinleniyor ve havuzbaşında akşam yemeği yiyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah yapacağımız köy kahvaltısı sonrası konağımızdan ayrılarak Ilgaz dağı milli parkına varıyoruz. Tüm gün burada olacağız. Öğlene kadar kayak veya kızak aktivitesi yapıyoruz. Barbekü ile öğlen yemeğimizi yiyoruz. Artıyaşam'a özel pazar Ilgaz aktivitelerinin hepsine dahil oluyoruz. Kızak-Kayak-kısa doğa ve fofoğraf gezisi yapıyoruz. Kütük evimizde salep/çay/kahve ikramımız sürekli ve ücretsiz olacak, 16.00'dan sonra sıcak şarap ikramımız olacak. Eğlenceli geçecek saatler sonrası saat 17.00 civarlarında Ilgaz’dan ayrılarak Ankara'ya doğru hareket ederek saat 21.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Onur Turan
İsmail Dalcı
Mirdash-Esra LLESHİ
Artıyaşam
Artıyaşam
Gülizar Akay

HAREKET NOKTAMIZ

25 Şubat 2012, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 175 TL 180 TL 185 TL
Tek kişilik oda 210 TL 215 TL 225 TL
7-12 yaş 125 TL 130 TL 140 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 65 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Bu ücrete Özel araçla ulaşım, araçta poğaça ve sıcak/soğuk içecek ikramları oluşan ikramı, yarım pansiyon konaklama(sabah kahvaltısı ve akşam yemeği), canlı müzik, Sıcak şarap, salep,çay, kahve ikramları, Artı yaşam refakati, Rehberlik hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası ile birlikte tüm çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, 1. Ve 2.gün öğlen yemekleri , yemeklerde alınacak içecek ücretleri ile 2.gün akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Yapılacak olan etkinlikler için, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş veya kar ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çelik termos, gibi ekipmanlarınızı yanınıza alınız.

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlikler Doğa şartlarında ve Arazide gerçekleşir, Doğal koşullar, Yağmur, Kar ve Rüzgar gibi etkenler bu gibi aktiviteleri ve katılımcılarını etkileyen başlıca sebeplerdir, bu aktiviteler sırasında yağmur kar ve soğuk gibi etkenlere maruz kalmamak için gerekli donanımı yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti 08:10

Konak web adresi: http://www.kavasoglukonaklari.com/
Konağımız Kastamonu Araç ilçesi çıkışında özel mimariye sahip 4 konaktan oluşur. Tesisimiz havuzu ısıtmalı olup kış döneminde rahatlıkla yüzülebilir. Konakların ısınması kaloriferli ve alttan ısıtmalıdır.
Bahar ve yaz dönemlerinde sıkça ATV ve Gezinti römorku ile Fındıklı ve Gölcük yaylalarında aktivite yapmaya gittiğimiz bu bölge doğal güzellikleri ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version