Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Amasra Çakraz gezisi 03-04 Temmuz 2010

Çakraz, Amasra, Kale içi eski evleri, Ağlayan ağaç, Boztepe, Fatih camii, Küçük kilise ve Mendirek, Amasra müzesi, , Devrek’te baston atölyeleri,.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:Sabah saat 07.00 da Kumrular sokak girişi önünden hareket ederek yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ve kahvaltılık poğaça ikramları ile belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat 12.00 civarlarında Amasra Çakraz beldesine varıyoruz. Otele yerleşip dinlendikten sonra Öğlen yemeğimizi yiyor, ve yemek sonrası Çakraz koyu sırtlarından Bozköy koyuna doğru yürüyüş yapıyoruz. Zamanımızın olması durumunda Çakrazşeyhler köyündeki bir kahvede vereceğimiz çay-kahve molası sonrası tekrar Çakraz koyuna gelerek sahil gezintisi yapıyoruz. İsteyen arkadaşlarımız denize sıfır olan otelimizden Çakraz koyunda denize girebilecekler. Akşam yemeği sonrası Sahilde yapacağımız gezinti ve eğlence sonrası konaklama otelimizde.

2:GÜN: Sabah kahvaltı sonrası denize girmeye devam ediyoruz. Saat: 11.00’de Çakraz’dan ayrılarak Amasra’ya geliyoruz. İsteğe bağlı olarak tekne turu yaptıktan sonra restaurantımızda balık menüsü ile ekstra olarak öğle yemeğimizi yiyoruz. Daha sonra şehir gezisine başlıyoruz. Kale, Küçük kilise, Kale içi evleri, Fatih camii, Boztepe’yi geziyor ve Ağlayan ağaçta çay-kahve molası veriyor, yöreye özgü tahta oymacılığı ve el sanatlarının satıldığı Çekiciler sokaktaki çarşıda kendimiz ve sevdiklerimiz için alış veriş yaptıktan sonra saat 05.00’da Amasra’dan ayrılarak yol güzergahımızda Kuş kayası anıtını gezdikten sonra yolumuza devam ederek gece saat: 23.00 civarlarında Ankara’ya geliyoruz.


NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ? Çakraz, Amasra, Kale içi eski evleri, Ağlayan ağaç, Boztepe, Fatih camii, Küçük kilise ve Mendirek, Amasra müzesi, , Devrek’te baston atölyeleri,


HAREKET NOKTAMIZ
S
aat 07.00 da Kumrular sokak girişi önünden hareket.


ÜCRET:
175 TL peşin; Bonus karta peşin fiyatına 3 taksit
190 TL  diğer kartlara 3 Taksit


NELER DAHİL?
Özel ulaşım, akşam yemeği(1), kahvaltı(1), konaklama(1), TÜRSAB seyahat sigortası, özel ikramlar, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri dahildir.


NELER HARİÇ?
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, öğle yemeği(2), kişisel harcamalar,


YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.


ZORLUK
Kolay bir gezi, kısa çevre ve çarşı gezileri ve ormanlık arazide yürüyüş.


SİZİ NEREDEN ALALIM?
1-Kumrular caddesi girişi : 07.00
2-Milli Kütüphane : 07.10
3-Armada : 07.15
4-E5 Batıkent Jandarma/Carrefour : 07.25
5-E5 Batıkent Gima önü : 07.30
6-E5 Endi market : 07.35
7-E5 Eryaman Göksu göleti karşısı : 07.40SİZİ NEREDEN ALALIM?
Güvenpark Kumrular Sokak girişi: 07.00
Milli Kütüphane: 07.10
Armada: 07.15

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version