Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Gölcük-Abant-Akçakoca kültür ve doğa turu 20-21 Şubat 2010

akcakocaabantgolcuk600

GEZİLECEK YERLER:


Bolu Gölcük, Abant, Köy pazarında alışveriş  , Düzce, Akçakoca camii, Cuma yanı mesire alanı, Ceneviz kalesi, Kadınlar Plajı, Liman içi


PROGRAM:


1.GÜN: 08.00’da Kumrular caddesi girişi Penguen pastanesi önünden hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip saat:10.30 civarlarında Gölcük'e varıyoruz.Doğal güzellikleri ile dikkat çeken Gölcük'te göl kenarında yapacağımız yürüyüş sonrası Gölcük'ten ayrılarak Abant'a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası Abant'a varıyoruz. Barbekü olarak ile yiyeceğimiz öğlen yemeği sonrası göl kenarında kısa yürüyüşler yapıyor ve göl kenarında yakacağımız ateş kenarında kış keyfi yaşıyoruz. Faytonlara ve atlara binmek isteyen arkadaşlarımız atlara binerken bizler biraz daha yükseklerde kartopu oynayacaki kızaklarla ve naylonlarımızla çocukluk günlerimizi yaşayacak, ıslanacak ve üşüyeceğiz. Saat 15.00 civarlarında Abant'tah ayrılacağız. Köy pazarında yapacağımız kısa alışveriş sonrası Düzce üzerinden Akçakoca'ya geçeceğiz. Otelimize geçip dinlendikten ve akşam yemeğimizi yedikten sonra isteyen arkadaşlarımızla Artıyaşam topluluğumuz üyesi Akçakoca temsilcimiz Vecihe arkadaşımızın Türkü Barında gecenin keyfini çıkaracağız. iarkılar türküler eşliğinde geçecek gece sonrası konaklama otelimizde.

2.GÜN: Deniz kenarında yapacağımız keyifli bir kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp otelden ayrılıyoruz. Bu gün keyif günü;   Akçakoca camisi gezisi ve  Ceneviz kalesine gezisi sonrası Cuma yanı mesire alanına gidip çay/kahve molası veriyoruz. Balık menüsü ile öğle yemeğimizi yedikten sonra Akçakoca’ya gelip Eski evleri geziyor, Çarşıda yapacağımız alış veriş sonrası Balıkçı limanı ve sahilde gezinti yapıyor, fotoğraf çekiyoruz.  Alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrası saat: 17.00’da hareket ederek belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat: 21.30 civarında Ankara’ya geliyoruz.

GEZİ ÜCRETİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

İki kişilik odada kişi başı:155 TL PEŞİN 165 TL 3taksit
Tek Kişilik oda fiyatı: 195 TL Peşin 215 TL 3 Taksit

6-12 Yaş: 95 TL Peşin 105 TL 3 taksit

0-6 Yaş: Ücretsiz, araçta koltuk istenmesi durumunda 50 TL

 

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Kahvaltı(1), Akşam yemeği(1), Yarım pansiyon konaklama(1), Çevre gezileri dahildir.

Tüm öğlen yemekleri, otelimizde alınacak su hariç tüm içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

ARAÇ KALKIŞ GÜZERGAHLARI:


  • Kumrular caddesi girişi: 08.00
  • Milli Kütüphane : 08.05
  • Armada : 08.10
  • E5 Batıkent Jandarma/Carrefour : 08.30
  • E5 Batıkent Gima önü : 08.40
  • E5 Endi market : 08.45
  • E5 Eryaman Göksu göleti karşısı : 08.50

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN:

0 312 417 67 06 - 0312 417 67 09
Yüksel Caddesi 8/17(Turhan Kitapevi üstü 3.kat) Kızılay - Ankara
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 602 78 82

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version