Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Keyif Ve Deniz/şelale Zamanı -Lucky Deer Brunch Barbekü+Akçakoca Deniz+Aktaş Şelalesinde Yüzme Ve Mangalda Balık Keyfi 08-09 Eylül 2012

"Artıyaşam özel" Başka yerde bulamayacağınız, sizin için harmanlanmış yeni bir etkinliğimizle ilk olarak yine sizinle birlikte oluyoruz.

Tamamen keyif-dinlence - deniz/şelale sularında yüzme içeren dolu dolu bir etkinlik. özellikle belli bir yaş üstü dostlarımız ve çocukları olan ailelerimiz; bu etkinlikten çok keyif alacaksınız. 1.gün Mengen Ağalar köyündeki Dağ butik evimizde miskinlik yapacağız. Eminiz miskinlik yapmayı özlemişsinizdir. öğleye kadar brunch, tavla, kağıt oyunları yada doğa içerinde kısa geziler yapacak, böğürtlen, armut, kızılcık toplayacak, atımızı, keçilerimizi, köpeklerimizi seveceksiniz, acı suya kadar yapılacak olan kısa doğa gezimize isteyen dostlarımızla katılacağız. barbekümüz olacak akşam üstü. Rafiye hanımın soğuk mezeleri eşliğinde keyifli bir akşam yemeği olacak. gece ateşi, sohbetler ile günü keyifli geçirip, ertesi günde dağ evimizde kalmak isteyenleri bırakıp seçenekli Akçakoca gezimize katılmak isteyen dostlarımız ile de Akçakocaya hareket edeceğiz. Aktaş şelalesin buz gibi sularında yüzeceğiz. Balık salat menüsünden oluşan öğlen yemeğimizi yedikten sonrada arkadaşımızın türkü barının yanında plajda deniz keyfi yapacağız. Ceneviz kalesi, cumayeri, Akçakoca camii ve liman da gezeceğimiz yerler arasında. Dönüşümüzde yine dağ butik otelimize uğrayacak, kahve molası verecek ve  kalan misafirlerimizi de aldıktan sonra Ankara'ya vakitlice varacağız. 

Bu etkinliğe kim mi katılmalı...

Çok aktivite istemeyen herkes katılabilir. Doğa, yüzme ve dinlence içeren bu turumuzda özellikle çocuklu ailelerimizi ve büyüklerimizi bekliyoruz. Memnun kalacaklarını garanti edebiliriz....

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 07.30'da Kızılay Kumrular sokak girişinden hareket ediyor,  yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk sonrası Mengen Ağalar köyü sınırları içerisinde bulunan Lucky Deer Butik Dağ evine varıyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası brunch başlayacak. Oldukça zengin içeriği ile açık büfe uzayan kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 12.00'da isteyen arkadaşlarımız ile yaklaşık 2 saat sürecek ormanlar arasında keyifli kısa bir doğa gezisi yapacağız. Yürüyüş sonrası tesise gelip dinlendikten sonra barbekü keyfi başlayacak. Yürüyüşe katılmayacak arkadaşlarımız tesiste, verandada, yeşilliklerde, gölgeliklerde sakin ortamda keyif yapabilir, içeceklerini yudumlayabilirler, çocuklarımız alandaki hayvanlarla koşuştururlarken barbekü hazır olacak ve saat 17.30 da barbekü keyfi başlayacak. Tavuk kanat ve tavuk but ve Açık büfe  soğuk mezelerden oluşan akşam yemek sonrası dışarıda yakacağımız ateş çevresinde toplanıp gecenin keyfini çıkaracağız. İsteyenlerle havanın müsait olması durumunda gece yürüyüşü yapabiliriz. Eğer geyikler kadar şanslı isek geyik görebiliriz. Sincap, tavşan gibi orman hayvanlarını görme olasılığımız oldukça yüksek. butik Konaklama butik dağ evimizde yada çadırımızda.

2.Gün: Sabah yapacağımız keyifli kahvaltı sonrası tesisten isteyen arkadaşlarımızla extra olarak planlanan Akçakoca'ya doğru yol alacağız. Araçta sıcak-soğuk içecek ikramı ile saat 10.00 civarlarında Düzce üzerinden Akçakoca’ya varıyoruz. İlk rotamız Aktaş Şelalesi. Karadeniz dokusunun hissedildiği köylerden geçerek aracımızı yol kenarında bırakıyor yaklaşık 1,5 km lik yürüyüş sonrası şelaleye varıyoruz. Şelale soğuk sularına girmek isteyen arkadaşlarımızla şelaleye giriyoruz. Şelale kenarında suya girerken bizler sizlere öğlen yemeği için barbekü şeklinde öğlen yemeğinizi hazırlıyoruz. Girmeyenler doğanın keyfini çıkarabilecekler. Şelale gezisi sonrası Akçakoca’ya dönüyor, Ceneviz Kalesi, Akçakoca Camisi ve balıkçı limanı gezisi sonrası sahilde Artıyaşam grubumuz üyesi arkadaşımız Vecihe'nin Türkü barından faydalanıyoruz. Yaklaşık 2 saat yüzme molamız olacak Türkü evinin soyunma ve duş kabinlerinden faydalanıyoruz. Denize girmek istemeyen arkadaşlarımızın serbest zamanı olacak Bu süre içerisinde şehir dokusunu yaşayabilirler. Denizde yüzme molası sonrası 16.30'da Akçakoca'dan ayrılıyoruz. Mengen'de Lucky Deer tesisimize gelerek vereceğimiz çay/kahve molası sonrası eşyalarımıza araca yükleyerek ve tesiste kalan arkadaşlarımızı da alarak yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ve ikramlar sonrası yaklaşık olarak saat 22.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam Lucky Deer
Ercan ASLAN Lucky Deer
Artıyaşam
Ayşe Akın

HAREKET NOKTAMIZ

08 Eylül 2012, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 155 TL 160 TL 170 TL
7-12 yaş 125 TL 130 TL 140 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 60 TL ilave edilir.

Yukarıdaki fiyatlandırma Lucky Deer tesiste kalacak ve konaklama yapacak misafirlerimiz için planlanmıştır.

Akçakoca turumuza katılacak misafirlerimiz 45 TL karşılığında balık salata içecek içeren öğlen yemekli Akçakoca gezimize katılabileceklerdir.

Çadırda kalacak arkadaşlarımızdan  30 TL Düşülecektir.

-----------------------------------------------------------------

Taksitlendirme; Yapı kredi ve Bonus karta yapılmaktadır. Bonus karta peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, Kahvaltı(1.gün: saat 12.00 a kadar brunch, 2.gün normal kahvaltı), akşam yemeği(1.gün: saat 17.30 da barbekü şeklinde ve soğuk mezelerden oluşan akşam yemeği), çiftlik evinde yada çadırda konaklama(1), TÜRSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri, tesiste ve araçta çay/kahve sıcak-soğuk ikramları

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğlen yemekleri(1.gün zaten saat:12.00'a kadar brunch vardır.) gezi ücretine dahil edilmemiştir.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti 08:10

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version