Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Düzce Efteni Gölü-Güzeldere Şelalesi,Top Tepe, Sapanca, Maşukiye Ve Kartepe Gezisi 12-13 Aralık 2009

artiyasamDuzceSapancaPROGRAMIMIZ
1.GÜN: Sabah saat: 07.00’da Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla Düzce’ye hareket ediyoruz. “Efteni gölü” kuş cenneti üzerinde durup vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Güzeldere şelalesine hareket ederek 45 dakikalık yolculuk sonrası Güzeldere şelalesine ulaşıyoruz. Kısa bir yürüyüşle şelale alanına gelip blok kaya üzerinden 120 m yükseklikten düşen tabiat harikası şelaleyi görüp fotoğrafladıktan sonra yukarı çıkıyor ve barbekü şeklinde hazırlanmış öğle yemeğimizi doğal bir ortamda yedikten sonra şelaleden ayrılarak Top tepe’de nefis bir Düzce ve Efteni gölü manzarası seyrediyori fotoğraflıyor ve Gökyaka’da kahvede  çaylarımızı içtikten sonra saat 15.00 civarlarında Sapanca’ya hareket ederek otelimize geliyor akşam yemeği sonrası otelimizde dinlenmeye çekiliyoruz. Yemek sonrası isteyen dostlarımızla gece yürüyüşü yapıyor ve gece geç saatlerde otelimize dönüyoruz.
2.GÜN: Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kartepe zirvesinden Sapanca gölü ve İzmit'i panoramik olarak görüp fotoğraflıyoruz. Ardından Kuzuyayla'ya geçiyoruz, Bölgenin en yüksek yeri 1606 m yükseklikteki Geyikalanı’na gelerek Hem İzmit körfezini hem de Sapanca gölünü seyredebileceğimiz güzel bir manzara eşliğinde vereceğimiz kahve/çau molası sonrası Maşukiye’ye gelerek Aşıklar deresine gidip Kiremitte alabalık menüsü ile öğlen yemeğimizi yiyip çay ve kahvelerimizi de içtikten sonra Sapanca’ya gelerek göl kenarında yapacağımız kısa yürüyüşler sonrası saat 16.30 civarlarında Ankara’ya hareket ederek saat 21.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.  

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ
Efteni gölü kuş cenneti, Güzeldere şelalesi, Top tepe, Gölyaka, Maşukiye, Kartepe, Kuzuyayla, Sapanca

HAREKET NOKTAMIZ
Güvenpark Kumrular Sokak girişi, 07.00

ÜCRET:
185 TL peşin
190 TL kredi kartı tek çekim
7-12 yaş çocuk 135 TL peşin
7-12 yaş çocuk 140 TL kredi kartı tek çekim
0-6 yaş çocuk ücretsiz
0-6 yaş çocuk koltuk ücreti 65 TL

NELER DAHİL?
Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık poğaça ikramı, Konaklama(1), ikramlar, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Busem tur refakat hizmetleri, Müze ve ören yeri girişleri,TURSAB seyahat sigortası

NELER HARİÇ?
kişisel harcamalar, su harici alınacak içecekler, kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

ZORLUK
Kolay bir gezi, kısa çevre ve çarşı gezileri

SİZİ NEREDEN ALALIM?
Güvenpark Kumrular Sokak girişi: 07.00
Milli Kütüphane: 07.10
Armada: 07.15

REZERVASYON ve BİLGİ:
0 312 417 67 -417 67 09
Atatürk Bulvarı 105/207 Sanlı İş hanı Kızılay - Ankara
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 602 78 82

footer

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version