Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kapadokya Gezisi 04-05 Temmuz 2009


04-05 Temmuz 2009
Konaklamalı Yarım Pansiyon

GEZİLECEK YERLER:

Tuzgölü, Üçhisar’da gün dogumu, Panoromik tepe, Ürgüp, Göreme açık hava müzesi, Göreme, Onniks  ve Çanak çömlek atölyesi gezintisi, Avanos, Kızılırmak üzerindeki asma köprüde gezinti, Uçhisar ve Güvercinlik vadisi, Kaymaklı yer altı şehri, Güzelyurt, Ihlara vadisi, Melendiz çayında doğa yürüyüşü, Belisırma

PROGRAM:

1.GÜN: Saat: 00.00’da Kumrular sokak Penguen pastanesi önünde buluşarak hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip sabah saat 05.00 civarlarında Uçhisar’da gün doğumunu seyretmek için beklerken sıcak bir şeyler içiyoruz. Güneşin doğuşu ve batışının ayrı güzel olduğu kapadokya’da bu keyfi yaşadıktan sonra güzel bir kahvaltı sonrası Kapadokya turumuz başlıyor. Ürgüp’e geliyoruz. Turasan şarap fabrikasında bilgi alıp şarap ikramı sonrası isteğe bağlı olarak şarap alış verişi yapıyoruz. Halı kilim fabrikalarından birinde imalat ile ilgili bilgiler alıyoruz. Göreme açık hava müzesini gezdikten sonra öğle yemeğimizi yiyoruz. Daha sonra Çanak çömlek ve Oniks satış atölyelerini geziyoruz. Avanos’ta Kızılırmak üzerindeki köprüde gezinti yaptıktan sonra Paşabağ’a gelip Küçük kiliseyi geziyoruz. Uçhisar üzerinden Güvercinlik vadisinde yapacağımız seyir ve fotoğraf molası sonrası otelimize gelip bir süre dinlendikten sonra yiyeceğimiz akşam yemeği sonrası Kapadokya’ya özgün Türk Gecesi temalı eğlence için restorantımıza gidiyoruz. limitsiz yerli içkinin sunulduğu tüf oyma restorantımızda gecenin keyfini çıkarıyor ve artık yeter yorulduk diyerek otelimize geliyor ve geceliyoruz.

2.GÜN: Sabah kahvaltısı sonrası saat 09.30’da otelimizden ayrılarak görülmesi gereken yerlerden Kaymaklı’da Kaymaklı yeraltı şehrini geziyor, Güzelyurt’ta gelerek taş evleri ile dikkat çeken eski evleri, Ayasofya camiine benzemesi ile tanınan camiyi geziyoruz. Açık olması durumunda Karballa Manastırını’da gezdikten sonra sürekli gittiğimiz Çatlak restorantta yiyeceğimiz keyifli bir gecikmiş öğlen yemeği yedikten sonra Ihlara’ya gelerek Vadi tabanındaki kiliseleri geziyor ve Melendiz çayı kenarından kaya oluşumları arasından 4 km lik nefis bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra Belisırma’da Melendiz çayı üzerinde çay kahve molası verdikten sonra 16.00 civarlarında ayrılarak Ankara’ya  hareket ediyor, Aksaray’da vereceğimiz mola sonrası yolumuza devam edip Tuz gölünde seyir bölümünde mola verip, göl hakkında bilgi alıyor özel bir durum olmaması durumunda gün batımını fotoğraflıyor ve vereceğimiz molalar sonrası saat 21.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

GEZİ ÜCRETİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

NAKİT VEYA KREDİ KARTI TEK ÇEKİM

TAKSİT

BONUS KARTA
PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

İKİ KİŞİLİK  ODADA KİŞİ BAŞI

156

55

X

3

 

165

TEK  KİŞİLİK  ODA

186

67

X

3

 

201

0-6 Yaş

Ücretsiz

6-12 Yaş

140 TL

0-6 yaş koltuk alınması durumunda

60 TL

Bu ücrete; Özel Ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, 3 veya 4* lı otelde konaklama(1), Sabah kahvaltısı(2) Akşam yemeği(1) ve çevre gezileri dahildir.

2 öğlen yemeği, ve limitsiz yerli içki menüsü ile sunulacak Türk gecesi, Otelimizde alınacak yemeklerdeki su dışındaki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

ARAÇ GEÇİŞ NOKTALARI;

1-Kumrular caddesi : 00.00
2-Milli Kütüphane : 00.10
3-Armada : 00.15
4-Ufuk üniversitesi önü: 00.20
5-Çırağan restoran önü: 00.25
6-Dikmen kavşağı karşısı: 00.30
7-Oran köprüsü altı: 00.35

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN:

Gökhan Coşkun; Uğur Ersözlü; Sevgi Diş
0312 417 67 06 - 417 67 09
0530 602 78 82
0506 466 85 98

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version