Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Afyon Sakarbaşı-Frig Kentleri Gezisi 13-14 Eylül 2014

Sakarye nehrinin doğduğu Sakarbaşından başlayacak yolculuğumuz, Afyon termal otelde konaklama, termal aktiviteler ve Frig vadisinde zamanda yolculuk ile devam edecek. Eminiz çok etkileneceksiniz. Gezeceğimiz yerler arasında; Sakaryabaşı, Alabalık çiftliği ve çevresi, Gazlıgöl Kaplıcası, Döver kervansarayı, Aslankaya, Memeç kayalıkları, Emre gölü ve çevresi, Bayramaliler peribacaları , Göynüç vadisi, Aslantaş ve Yılantaş Kaya mezarları, Maltaç açık hava tapınağı, Boncuk mezar odaları, Ayazini Metropolis, Anadolu’da tek olma özelliğine sahip oyma kilise var.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Kumrular caddesi girişi Penguen pastanesi önünden saat: 07.30’da hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip, Sakarya nehrinin doğduğu yer olan Sakaryabaşı’na geliyoruz. Yapacağımız çevre gezileri sonrası öğlen yemeğimizi Kiremitte alabalık menüsü ile yedikten sonra Afyon Termal otelimize geçerek otelimizin termal aktivitelerinden faydalanmaya başlıyoruz. Gün boyu oteldeyiz ve akşam yemeği konaklama otelimizde.

2.GÜN: Kahvaltı sonrası öğleye kadar tesis aktivitelerinden faydalanmaya devam ediyoruz. Öğlen saatlerinde otelimizden ayrılarak öğlen yemeği sonrası kültür gezimize başlıyoruz.Gazlıgöl Kaplıcası, Döver kervansarayı, Aslankaya, Memeç kayalıkları, Emre gölü ve çevresini geziyor ve Bayramaliler peribacaları arasından geçerek Göynüç vadisine varıyoruz. Aslantaş ve Yılantaş Kaya mezarları, Maltaç açık hava tapınağı, Boncuk mezar odaları, Ayazini Metropolis, Anadolu’da tek olma özelliğine sahip oyma kiliseyi gezerek, kültür gezimizi bitiriyor ve yol güzergahında vereceğimiz molalarla 22.00 civarında Ankara’da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...


Daha Büyük Görüntüle

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Sakaryabaşı, Alabalık çiftliği ve çevresi, Gazlıgöl Kaplıcası, Döver kervansarayı, Aslankaya, Memeç kayalıkları, Emre gölü ve çevresi, Bayramaliler peribacaları , Göynüç vadisi, Aslantaş ve Yılantaş Kaya mezarları, Maltaç açık hava tapınağı, Boncuk mezar odaları, Ayazini Metropolis, Anadolu’da tek olma özelliğine sahip oyma kilise

HAREKET NOKTAMIZ

13 Eylül 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 225 TL 225 TL 240 TL
Tek kişilik oda 265 TL 265 TL 280 TL
7-12 yaş 185 TL 185 TL 200 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-3 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 85 TL ilave edilir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 85 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler; Bonus ve World kartlara yapılmaktadır.

NELER DAHİL?

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Kahvaltı(1), Akşam yemeği(1), Termal otelde yarım  pansiyon konaklama(1), Çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

Tüm öğlen yemekleri, otelimizde alınacak tüm içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, sağlık karnesi, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için koruyucu giysi vb

AFYONKARAHISAR İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Ümitköy köprüsü altı 07:50
Ümitköy Migros karşısı 07:55

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version