Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kızılcahamam Yayla Club Bungalow konaklamalı kar keyif ve dinlence gezisi 20-21 Şubat 2010

yaylaclubkis

Kar başladı. Hafta sonu karlı bir ortamda aklınızdan ne geçiyor. Aynı şeyleri mi düşünüyoruz. Karlar içerisinde koşuşturmak, kardan adam yapmak, kapalı mekanda soba başında kestane pişirmek veya soba üzerindeki çayı yudumlamak.

Bu kış ağırlıklı olarak ve her hafta sonu farklı bir mekanda dağda karlar içerisinde  sıcak-soğuk etkinlikler yapacağız. Bu hafta sonu da Yayla Club’a gideceğiz. Zira kar ilk o bölgeye düşecek.  Odalarımız kaloriferli ve sıcacık. Restaurantımız ise fındık sobası. Dartımız, tabu oyunumuz, şarkılarımız türkülerimiz sizi bekliyor.

PROGRAM:
1.GÜN:
Cumartesi saat: 08.30’da Kumrular sokak girişi Hosta  önünden hareket ediyoruz. Yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası tesisimiz Yayla Club’a varıyoruz. Odalarımıza yerleşme kısa bir dinlenme sonrası serbest zaman. Serbest zaman içinde isteyen arkadaşlarımızla restaurantta buluşuyor, sohbetler, oyunlar eşliğinde eğlenceli zaman geçiriyor ve dışarıda büyükçe bir kardan adam yapıyor olacağız. En son kardan adam yapmaya çalışırken kardan kadına dönüşmüş ve sanırız birazda bereket tanrıçası Kibele’ye benzemişti. (Bol kar olunca:)!)   sucuk-ekmek-meşrubat-salata şeklinde sunulacak öğlen yemeği sonrası isteyen arkadaşlarımızla doğaçlama aktivitelere devam edip akşam yemeği ve  dinlence-eğlenceye devam ederek 1. günümüzü sonlandırıyoruz.
2.GÜN: Sabah saat 10.00-12.00 arasında geniş kahvaltımız olacak. Odalarımızı boşalttıktan sonra kısa bir doğa yürüyüşü için hazırlıklar yapacak ve karlar içerisinde yaklaşık 2 saatlik kısa, keyifli, yorucu olmayan bir doğa yürüyüşü yapacağız.
Yürüyüş sonrası tesise gelip vereceğimiz çay/kahve molası sonrası toparlanıp saat 15.30 civarlarında tesisten ayrılarak Kızılcahamam köy pazarına gelerek alışveriş arası vereceğiz. Saat 17.00’da da Ankara’ya hareket ederek 18.30 civarlarında Ankara’ya varacağız.

İlgili Linkler:
http://picasaweb.google.com.tr/artiyasamankara/SemaSoncul220209yaylaclub
http://picasaweb.google.com.tr/artiyasamankara/SibelEkmekcioglu220209yaylaclub
http://picasaweb.google.com.tr/artiyasamankara/NLAYHOTALI#
http://picasaweb.google.com.tr/artiyasamankara/BelkisCeylaCetinsoy220209yaylaclub#

ÜCRETLENDİRME:
120 TL bungalow/taş ev/kütük evde kişi başı peşi fiyat. 130 TL KK 3 taksit
165 TL Tek kişi kalınmak istenmesi halinde peşin fiyat
0-6 Yaş ücretsiz olup  koltuk istenmesi durumunda  30 TL Peşin
6-12 Yaş: 80 TL Peşin 100 TL KK 3 taksit

Taksitlendirmeler: Bonus / Maximum ve Yapı kredi kartlarına uygulanabilmektedir.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:
Özel ulaşım, rehberlik, Tursab seyahat sigortası, Araç içi ikramlar , Yayla Club’ta 1 gece tam pansiyon konaklama(Konaklama+Kahvaltı+öğlen ve akşam yemeği)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Özel harcamalar, Su dışındaki alkollü ve alkolsüz içecekler, 2.gün öğlen yemeği bu fiyata dahil değildir.

YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.
________________________________________
ZORLUK

Kolay bir gezi, kısa çevre ve çarşı gezileri

SİZİ NEREDEN ALALIM?
1-Kumrular caddesi : 08.30
2-Milli Kütüphane : 08.40
3-Armada : 08.45
4-DSİ Lojmanları CHP gen.Mrk.Önü : 08:50
5-Batıkent Carrefour : 09.00
6-Batıkent ENDİ önü : 09.05
7-Eryaman Köprüsü Göksu göleti : 09.10 

NOTLAR:

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide son model lüks Midibus ile, 32 kişiyi aştığı takdirde son Model 46 kişilik lüks klimalı otobüslerimiz ile yapılacaktır.

REZERVASYON ve BİLGİ:
0 312 417 67 06-0312 417 67 09
Yüksel Caddesi 8/17 Kızılay Ankara(Turhan kitapevi üstü 3.kat, Mülkiyeliler binası karşısı)
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 602 78 82
footer

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version