Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Erciyes Kayak, Ihlara Turu 22-24 Şubat 2013

Erciyes Kayak Merkezi, Ihlara-Güzelyurt Turu -Ihlara Termal Konaklamalı- 22-24 Şubat 2013

2 farklı gezisi tek gezi çatısı altında toplayarak; Kış sezonuna özel Erciyes kayak merkezini görecek ve Ihlara bölgesinde de Hristiyanlığın doğduğu alanlarda kültür doğa gezisi yapacağız. Konaklamamız Ihlara termal'de olacak. Gece de Canlı müziğimiz olacak. Kapadokya bölgesinin en büyük katedralini, Güzelyurt yeraltı şehirlerini, Rum yerleşimlerini, Ihlara Vadi içi kiliseleri göreceğiz. Melendiz çayı kenarında yapacağımız yürüyüşü unutamayacaksınız...

Hazırlanın gidiyoruz.

PROGRAMIMIZ

22 Şubat Cuma 2013 gecesi saat 24.00'da Kumrular sokaktan hareket ediyor ve yapacağımız yol ikramları ile yola devam ediyoruz.

1.GÜN:: Saat 06.30'da civarlarında Kayseri şehir merkezine varıyoruz. Yapacağımız köy kahvaltısı sonrası Kayseri Erciyes Kayak merkezine hareket ediyoruz. Kayak merkezinde serbest zamanımız olacak. Serbest zaman kapsamında civar kar gezileri yapıyor, isteğe bağlı telesiyejle zirveye çıkıyoruz, günün keyfini çıkarıyoruz. Öğlen yemeğimiz sucuk ekmek+1 adet meşrubat olacak. Öğleden sonra Kayseri şehir merkezinde yapacağımız kısa alışveriş arası sonrası Ihlara'ya doğru hareket ediyoruz. Ihlara'da konaklayacağımız termal otele geçip dinlendikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Bize özel canlı müziğimiz olacak. Termal otel aktivitelerinden gece ve ertesi gün öğleye kadar faydalanmaya devam ediyoruz.

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası termal aktivitelerden faydalanmaya devam ediyoruz. Saat 11.30 gibi otelden ayrılarak Selime Katedraline gelerek bölgenin en büyük katedralini geziyoruz. Öğlen yemeğimiz Melendiz çayı kenarındaki Çatlak restorantta olacak. Yemek sonrası Melendiz çayı kenarından Ihlara vadisi içerisinden kiliselere ulaşıyoruz. Soğanlı kilise, Yılanlı kiliseleri gördükten sonra eski bir Rum yerleşimi olan Güzelyurt'a hareket ederek taş evleri ile dikkat çeken eski evleri, Ayasofya camiine benzemesi ile tanınan camiyi ve yeraltı şehirlerini geziyoruz. Seyir terasından çöküntü havzasında bulunan alanları fotoğrafladıktan ve tekrar Çatlak restoranta gelip çay-kahve molası verdikten sonra Ankara'ya hareket ediyoruz. Şanslı isek Tuz gölü üzerinde güneşin batışına şahit olacağız.

Yol duraklarında vereceğimiz molalar sonrası yaklaşık 21.30 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Umut Girgin
Artıyaşam
Selcan Kıran

HAREKET NOKTAMIZ

22 Şubat 2013, Kumrular, 00:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 250 TL 250 TL 265 TL
Tek kişilik oda 300 TL 300 TL 310 TL
7-12 yaş 220 TL 220 TL 230 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 85 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Yapı Kredi ve Garanti bankası kartlarına yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

Özel Ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Ihlara termal otelde konaklama(1), Sabah kahvaltısı(2) tüm öğlen yemekleri(2), Akşam yemeği(1) ve çevre gezileri, Termal otel'de canlı müzik, hamam, sauna, termal havuzlar ve normal havuzların kullanımı dahildir.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, akşam yemeğinde alınan  su dışındaki içecek  ücretleri, termal otelde masaj, kese vb hizmetler gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

Termal otel aktivitelerinde faydalanacak dostlarımız; havız ve hamam için gerekli kese, mayo vb malzemelerinizi getirmeyi unutmayınız!

KAYSERI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Zor olmayan yer yer peri bacaları ve kiliseler arasında yürüyüş yollarında yürüyüş gerektiren bir etkinliktir.

Melendiz çayı kenarında yapılacak; 3,5 km lik yürüyüşe herkesin katılması istiyoruz. Zor olmayan ama bir o kadar keyifli olan 7'den 70'e herkesin yapabileceği bir doğa gezisidir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:00
Milli Kütüphane 00:05
Armada 00:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 00:20
1011 Kavşağı 00:25
Altınpark 00:35

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version