Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Zonguldak Deniz Kanosu-Bisiklet-Yüzme Etkinliği (Çadır Kampı) 23-24 Temmuz 2011

Sizlere farklı ve zengin içerikli yeni bir aktivite sunuyoruz. Zonguldak içerik ortağımız Keşif Rekreasyon Derneği ile ortak düşündüğümüz etkinliğimiz özetle keyifli bir deniz kanosu-Korsan mağarasında yüzme, ormanlık alanda bisiklet ve gece kamp ateşi başında canlı akordion müziği eşliğinde yemek ve eğlence içeriyor.
Çadır konaklamalı olacak bu etkinliğimizde çadırı olmayan arkadaşlarımıza çadır ve mat desteği veriyoruz. uyku tulumunu "Kişisel olduğu için" kendilerinin getirmelerini istiyoruz. Uyku tulumu olmayan arkadaşlarımıza istemeleri durumunda uyku tulumu desteği de veriyoruz. Ağustos sıcağında keyifli olacağına inandığımız bu etkinliğimiz detayları aşağıda. Saatler 10-15 dakika +- değişebilir.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Sabah saat 07.00'da Kumrular sokak girişi Penguen Pastanesi önünden hareket ediyoruz. Ara duraklarda arkadaşlarımızı aldıktan sonra yolda vereceğimiz kahvaltılık poğaça ve sıcak soğuk ikramlarla saat 11.00 civarlarında Zonguldak'a varıyoruz. Saat 12.00'a kadar ihtiyaçlarımızı karşılamamız için serbest zaman. Saat 12.00'da öğlen yemeğimizi balık salatadan oluşan menü ile yedikten sonra saat 12.45 civarlarında dağ bisikleti yapacağımız parkur ormanlık alan olan Ilıca plajına varıyoruz. Aktivitelerimiz başlıyor.

Saat 13.00-17.00 saatleri arası bizlerin aktivite saati olacak. Bu süre içerisinde bir grup arkadaşımız dağ bisikleti ile "aşağı doğru meyilli " alanda bisiklet sürerken diğer arkadaşlarımız deniz keyfi yapacak. Bisiklet etkinliğinden dönen terli arkadaşlarımız bu defa deniz etkinliği yapacak. Kısa dinlenme ve hazırlıklar sonrası saat 19.00'da akşam yemeği olacak.Yemek sonrası sahilde kamp ateşi yakacak ve Akordeon eşliğinde canlı müzikle gecenin keyfini deniz kenarında esintiler arasında yaşayacağız. Uyku saati bize bağlı olacak. Konaklama plajdaki tesiste kurduğumuz çadırlarda olacak.
-----------------------------------------------------

-----------------------------------------------------
2.GÜN: Sabah 08.00'da tesisten kahvaltı aldıktan sonra saat 09.30'dan 13.00'a kadar deniz kanosu aktivite saati. Kısa süreli kano kullanma eğitimi verildikten sonra 09.30'da deniz kanosu ile Korsan mağarasına doğru hareket edeceğiz. Deniz kanosu kullanarak denizde etkinlik keyfi yapmak bir farklı. 2 kişilik kanolarla ve eğitmenlerimizin kontrolünde Korsan mağarasına vardıktan sonra yüzme molası vereceğiz. Sayımıza bağlı olarak dönüşümlü olacak bu etkinlik. Etkinlik alanında kalan arkadaşlarımız yüzme molasına devam edecekler.
Saat 13.00'da barbekü menüsü ile öğlen yemeğimizi yedikten sonra isteyen arkadaşlarımızla kano keyfi devam edebilecek. Ancak saat 17.00'a kadar bizler deniz etkinliğinden grup olarak faydalanmak istiyoruz. Saat 17.00'da Ilıca plajından ayrılarak Ankara'ya doğru hareket edecek ve saat 22.00 civarlarında Ankara'da olacağız.

NOT:

Dalmak isteyen arkadaşlarımız 2 günlük süre içerisinde Ilıca plajında ücreti mukabilinde tüm ekipmanları ile kısa bir eğitim aldıktan sonra dalabilirler. Bu dalmalar ellerindeki belgelerine göre veya tamamen amatör olarak yapılabilir. Dalmak isteyen arkadaşlarımız ellerindeki 1* / 2* veya başka dalma belgeleri varsa yanlarında getirmeleri rica olunur.
Bisiklete binecek arkadaşların bisiklet kullanmayı bilme zorunluluğu vardır.
Deniz Kanosu aktivitesi için yüzme bilme zorunluluğu yoktur. Eğitmen arkadaşlarımız kontrolünde ve şişme yeleklerle yapılacaktır. Kanolarımız herkesin kullanabileceği kolaylıkta ve 2 kişiliktir.

BU ETKİNLİĞE KİMLER KATILABİLİR?

Bu program tamamen doğal ortamda ve çadır konaklamalı homojen bir grup yapısı düşünülerek hazırlanmıştır. Temel amaç Ilıca plajı kenarında hem bisiklet/Dalma/Deniz kanosu etkinlikleri yapmak hemde denizin keyfini yaşamaktır. Akşam sahilde ateş başında kamp; canlı müzik olarak akordiyon olacaktır. ve Etkinliğe katılan tüm arkadaşlar eşlik etmek zorundadır.!:) Eşlik etmeyenler denize atılacaktır.
Katılmak isteyen arkadaşların doğal bir ortam içerisinde yapılacak bu etkinliği bilerek gelmeleri gerekmektedir. Bu etkinlik alışıldık şehir etkinliklerinden farklı olarak hazırlanmıştır. Doğa içerisinde saatlerde performanslara bağlı olarak değişiklik molarak değişiklik olabilmektedir. Ancak görevli arkadaşlarımız bu konuda planlanan programın akıcığılığını sağlamak konusunda gereken özeni göstereceklerdir.
Herkes bu etkinliğe katılabilir. Çadır-Mat-Uyku tukumu gibi malzeme eksikliğinizi olması durumunda gerekli malzemeler tarafımızdan ücretsiz sağlanacaktır.

HAREKET NOKTAMIZ

23 Temmuz 2011, 07:00

ÜCRET

 

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 180 TL 185 TL 195 TL
7-12 yaş 140 TL 145 TL 155 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 70 TL ilave edilir.

Bonus karta peşin fiyatına 3 taksit
Bu etkinlik tam pansiyon olup öğlen yemekleri de fiyata dahildir.

NELER DAHİL?

Araç ile ulaşım, Araç içi kahvaltılık poğaça, sıcak soğuk ikramlar, kahvaltı(1), Öğlen yemeği(2), akşam yemeği(1), Gece ateş başı keyfi ve canlı müzik, çadırı olmayana çadır desteği tursab seyahat sigortası ve plaj kullanımı bu ücrete dahildir.

NELER HARİÇ?

Kişisel harcamalar, yemeklerde alınacak alkollü içecekler, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, deniz kanosu(turu 15 TL) ve Bisiklet kullanımları(rotada kullanımı 10 TL)

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version