Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kapadokya-Ihlara Ve Güzelyurt Gezisi 16-17 Nisan 2011

Tuzgölü, Üçhisar'da gün dogumu, Panoromik tepe, Ürgüp, Göreme açık hava müzesi, Göreme, Onniks ve Çanak çömlek atölyesi gezintisi, Avanos, Kızılırmak üzerindeki asma köprüde gezinti, Uçhisar ve Güvercinlik vadisi, Kaymaklı yer altı şehri, Güzelyurt, Ihlara vadisi, Melendiz çayında doğa yürüyüşü, Belisırma

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Saat: 07.00'da Kumrular sokak Penguen pastanesi önünde buluşarak hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile yolumuza devam edip Tuz gölünde seyir bölümünde mola verip, Göl hakkında bilgi aldıktan sonra Aksaray'da vereceğimiz mola sonrası yolumuza devam edip Ürgüp'e geliyoruz. Turasan şarap fabrikasında bilgi alıp şarap ikramı sonrası isteğe bağlı olarak şarap alış verişi yapıyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Halı kilim fabrikalarından birinde imalat ile ilgili bilgiler alıyoruz. Göreme açık hava müzesini gezdikten sonra Daha sonra Çanak çömlek ve Oniks satış atölyelerini gezdikten sonra Paşabağ'a gelip Küçük kiliseyi geziyoruz. Uçhisar üzerinden Güvercinlik vadisinde yapacağımız seyir ve fotoğraf molası sonrası otelimize gelip bir süre dinlendikten sonra yiyeceğimiz akşam yemeği sonrası isteğe bağlı Kapadokya'ya özgün Türk Gecesi temalı eğlence için restorantımıza gidiyoruz. limitsiz yerli içkinin sunulduğu tüf oyma restorantımızda gecenin keyfini çıkarıyor ve artık yeter yorulduk diyerek otelimize geliyor ve geceliyoruz.

2.GÜN: Sabah kahvaltısı sonrası saat 09.30'da otelimizden ayrılarak görülmesi gereken yerlerden Kaymaklı'da Kaymaklı yeraltı şehrini geziyor, Güzelyurt'ta gelerek taş evleri ile dikkat çeken eski evleri, Ayasofya camiine benzemesi ile tanınan camiyi geziyoruz. Açık olması durumunda Karballa Manastırını'da gezdikten sonra sürekli gittiğimiz Çatlak restorantta yiyeceğimiz keyifli bir gecikmiş öğlen yemeği yedikten sonra Ihlara'ya gelerek Vadi tabanındaki kiliseleri geziyor ve Melendiz çayı kenarından kaya oluşumları arasından 4 km lik nefis bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra Belisırma'da Melendiz çayı üzerinde çay kahve molası verdikten sonra 16.00 civarlarında ayrılarak Ankara'ya hareket ediyor, yolda vereceğimiz molalar sonrası saat 21.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Umut GİRGİN
Artıyaşam

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Tuzgölü, Üçhisar'da gün dogumu, Panoromik tepe, Ürgüp, Göreme açık hava müzesi, Göreme, Onniks ve Çanak çömlek atölyesi gezintisi, Avanos, Kızılırmak üzerindeki asma köprüde gezinti, Uçhisar ve Güvercinlik vadisi, Kaymaklı yer altı şehri, Güzelyurt, Ihlara vadisi, Melendiz çayında doğa yürüyüşü, Belisırma

HAREKET NOKTAMIZ

16-17 Nisan 2011, Kumrular, 07:00

ÜCRET:

 

Peşin Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 195 TL 200 TL 210 TL
Tek kişilik oda 235 TL 240 TL 250 TL
7-12 yaş 155 TL 160 TL 170 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


*0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 60 TL ilave edilir.

Bonus karta peşin fiyatına 3 taksit
Yapı kredi ve İşbankası kartlarına taksit imkanı

NELER DAHİL?

Özel Ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, 3 veya 4* lı otelde konaklama(1), Sabah kahvaltısı(2) Akşam yemeği(1) ve çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

2 öğlen yemeği, ve limitsiz yerli içki menüsü ile sunulacak Türk gecesi, Otelimizde alınacak yemeklerdeki su dışındaki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

 

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Ufuk Üniversitesi 07:20
Çırağan Restoran 07:25
Dikmen kavşağı karşısı 07:30
Oran köprüsü altı 07:35

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version