Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kapadokya-Ihlara gezisi 02-03 Ekim 2010

kapadokya

GEZİLECEK YERLER:
Tuzgölü, Üçhisar'da gün dogumu, Panoromik tepe, Ürgüp, Göreme açık hava müzesi, Göreme, Onniks  ve Çanak çömlek atölyesi gezintisi, Avanos, Kızılırmak üzerindeki asma köprüde gezinti, Uçhisar ve Güvercinlik vadisi, Kaymaklı yer altı şehri, Güzelyurt, Ihlara vadisi, Melendiz çayında doğa yürüyüşü, Belisırma

PROGRAM:

1.GÜN: Saat: 07.00'da Kumrular sokak Penguen pastanesi önünde buluşarak hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip Tuz gölünde seyir bölümünde mola verip, Göl hakkında bilgi aldıktan sonra Aksaray'da vereceğimiz mola sonrası yolumuza devam edip Ürgüp'e geliyoruz. Turasan şarap fabrikasında bilgi alıp şarap ikramı sonrası isteğe bağlı olarak şarap alış verişi yapıyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Halı kilim fabrikalarından birinde imalat ile ilgili bilgiler alıyoruz. Göreme açık hava müzesini gezdikten sonra Daha sonra Çanak çömlek ve Oniks satış atölyelerini gezdikten sonra Paşabağ'a gelip Küçük kiliseyi geziyoruz. Uçhisar üzerinden Güvercinlik vadisinde yapacağımız seyir ve fotoğraf molası sonrası otelimize gelip bir süre dinlendikten sonra yiyeceğimiz akşam yemeği sonrası isteğe bağlı Kapadokya'ya özgün Türk Gecesi temalı eğlence için restorantımıza gidiyoruz. limitsiz yerli içkinin sunulduğu tüf oyma restorantımızda gecenin keyfini çıkarıyor ve artık yeter yorulduk diyerek otelimize geliyor ve geceliyoruz. 2.GÜN: Sabah kahvaltısı sonrası saat 09.30'da otelimizden ayrılarak görülmesi gereken yerlerden Kaymaklı'da Kaymaklı yeraltı şehrini geziyor, Güzelyurt'ta gelerek taş evleri ile dikkat çeken eski evleri, Ayasofya camiine benzemesi ile tanınan camiyi geziyoruz. Açık olması durumunda Karballa Manastırını'da gezdikten sonra sürekli gittiğimiz Çatlak restorantta yiyeceğimiz keyifli bir gecikmiş öğlen yemeği yedikten sonra Ihlara'ya gelerek Vadi tabanındaki kiliseleri geziyor ve Melendiz çayı kenarından kaya oluşumları arasından 4 km lik nefis bir doğa yürüyüşü yaptıktan sonra Belisırma'da Melendiz çayı üzerinde çay kahve molası verdikten sonra 16.00 civarlarında ayrılarak Ankara'ya  hareket ediyor, yolda vereceğimiz molalar sonrası saat 21.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

GEZİ ÜCRETİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ
175 TL Peşin 190 TL Bonus veya Maksimum karta 3 taksit  İKİ KİŞİLİK  ODADA KİŞİ BAŞI   
210 TL Peşin 225 TL Bonus veya Maksimum karta 3 taksit  TEK KİŞİLİK ODA FİYATI
140 TL 6-12 yaş grubu 155 TL Bonus veya Maksimum karta 3 taksit
Ücretsiz  0-5 yaş(Araçta koltuk istenmesi durumunda 55 TL)

Bu ücrete; Özel Ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, 3 veya 4* lı otelde konaklama(1), Sabah kahvaltısı(2) Akşam yemeği(1) ve çevre gezileri dahildir.


2 öğlen yemeği, ve limitsiz yerli içki menüsü ile sunulacak Türk gecesi, Otelimizde alınacak yemeklerdeki su dışındaki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

ARAÇ GEÇİŞ NOKTALARI;


1-Kumrular caddesi : 07.00
2-Milli Kütüphane : 07.10
3-Armada : 07.15
4-Ufuk üniversitesi önü: 07.20
5-Çırağan restoran önü: 07.25
6-Dikmen kavşağı karşısı: 07.30
7-Oran köprüsü altı: 07.35


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version