Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Hindiba dağ evi konaklamalı Şirinyazı göleti ve Abant dinlence gezisi 13-14 Mart 2010

hindibapansiyon

Cankurtaran, Mengen, Pazarköy, Bürnük göleti gezisi, Mengen çevresinde yapılacak gezinti ve doğa yürüyüşleri ve Yayla club tesisleri.
1.GÜN(CUMARTESİ):Kumrular sokak Hosta piknik önünde buluşarak 08.00'da hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarla yolumuza devam ederek  Greenpark yol konaklama tesislerinde kısa bir mola sonrası Mengen üzerinden Yedigöller yolundaki Hindiba Bungalow'a gidiyoruz. Tesislere yerleşip bir süre dinlendikten sonra hafif bir öğle yemeği yiyoruz. Yemek sonrası aracımızla Mengen üzerinden Pazarköy kasabasına varıyor ve eski Pazarköy evleri ile özel etnoğrafik eserlerin sergilendiği bir evi gezdikten sonra;Bürnük göletine gidiyoruz. Göl çevresinde yapacağımız gezinti ve kısa süreli doğa yürüyüşü sonrası  tesislere gelip bir süre dinleniyoruz. Akşam yemeği sonrası isteyen arkadaşlarımızla dışarıda karda yakacağımız kamp ateşi başında toplanıyor ve şarkılar söyleyip gecenin keyfini çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak gece yürüyüşü yapıyoruz. Geceyi Hindiba pansiyonda geçiriyoruz.
2.GÜN(PAZAR): Güzel bir kahvaltı sonrası kısa doğa yürüyüşleri şeklinde çevre gezileri yapıyor ve doğanın keyfini çıkarıyoruz.  Öğleye kadar  serbest zaman.  Öğleden sonra tesisten ayrılarak Abant'a gidyoruz. Abant'ta yapacağımız kısa gezintiler, fayton ve at binmeler sonrası saat 16.00 da  Abant'tan  ayrılarak yolda vereceğimiz kısa molalar sonrası 21.30 civarlarında  Ankara'ya geliyoruz.
ÜCRET:135 TL Peşin 145 TL 3 Taksit
0-6 yaş ücretsiz(koltuk istenmesi durumunda 45 TL)
6-12 Yaş: 75 TL peşin 80TL kredi kartına 3 taksit

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER: Özel araçla ulaşım, poaça ve sıcak soğuk içecekten oluşan kahvaltı, çeşitli ikramlar, barbekü şeklinde sunulacak öğle yemeği(2), Akşam yemeği(1), Kahvaltı(1), Rehberlik hizmetleri,Milli park giriş ücretleri ve tüm çevre gezileri dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Özel harcamalar, su dışındaki alkollü ve alkolsüz içecekler ücrete dahil edilmemiştir.

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL EŞYALAR;
Etkinliğe katılacak katılımcılarımızın; uygun bir sırt çantası, dağ ve kış koşullarına uygun kıyafetler giymelerini öneriyoruz.

ARAÇ KALKIŞ GÜZERGAHLARI:
Güvenpark Kumrular Sok. Girişi Hareket 08.00
Milli Kütüphane 08.05
Armada 08.10
Carrefour 08.25
Endi 08.30
Göksu Göleti 08.35

REZERVASYON ve BİLGİ:
0 312 417 67 06 - 417 67 09
Atatürk Bulvarı 105/207 Sanlı İş hanı Kızılay - Ankara
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 602 78 82

footer


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version