Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Kayak Gezisi 26-27 Aralık 2009

IlgazGezisi

TAM PANSİYON
YAPILABİLECEK AKTİVİTELER:


Kayak merkezi ; kayak aktivitelerinden 2 gün goyunca faydalanabilecek, otelimizin kısa babylift parkurundan ücretsiz faydalanabilecek, ve kayak yapmayı bilmiyorsanız öğrenmek için eğitim alabileceğiz. Otelimizin Türk hamamı, sauna, fitness center ve kapalı yüzme havuzu gibi otel aktiviteleri de mevcut.


PROGRAM:


1.GÜN: Kumrular caddesi girişi Penguen pastanesi önünden saat: 07.00 da hareket edip, yol güzergahında da arkadaşlarımızı alarak araç içi kahvaltılık poaça, sıcak-soğuk içecek ikramı ile  yolumuza devam edip Ilgaz Kayak tesislerindeki otelimize varıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra açık büfe olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yedikten sonra serbest zaman. İsteyen arkadaşlarımız otelimiz; Türk hamamı, sauna, fitness center ve kapalı yüzme havuzu gibi otel aktivitelerinden yararlanabilecekler.  Dileyen katılımcılarımız da otelin servisi ile ana pistlere çıkıp gün boyu kayak yapabilirler. Liftler kapanana kadar kaymaya devam ediyoruz. Kayak  öğrenmek isteyen  dostlarımız otelimiz ücretsiz baby liftinden faydalanabilecekler.  Ana pistler ve otelimiz arası ulaşım otel tarafından işletilen ücretsiz traktör romörkü ile sağlanmaktadır. Pistler ile otel arası 2.5 kmdir. Akşam otelimize döndükten sonra açık akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde yiyoruz. Geceleme otelimizde.

2.GÜN: Açık büfe kahvaltımızı yapıyoruz. Öğle yemeğine kadar kayak etkinliği, öğle yemeğimizi kütük evde mangalda köfte veya sucuk menüsüyle yiyor. yemek sonrası otel ile işlemlerimizi bitirip eşyalarımızı toparlayıp aracımıza koyduktan sonra 16.00'a kadar kayak yapmaya devam edip Saat: 16.30'da  Ilgaz'dan hareket edip gerekli yerlerde molalar verdikten sonra Çankırı üzerinden saat: 21.30 civarlarında Ankara’ya geliyoruz.


ÜCRETLENDİRME:


İki kişilik odada tek kişi fiyatı:175 TL PEŞİN 190 TL Kredi kartlarına 3 TAKSİT Bonus karta peşin fiyatına 3 taksit
Tek kişilik oda farklı:215 TL Peşin 230 TL kredi kartlarına 3 taksit
07-12 Yaş: 135 TL Peşin
00-06 Yaş: Ücretsiz(koltuk alınması durumunda 50 TL)

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Otel konaklaması(1), Kahvaltı(2), Öğlen yemeği(1 açık büfe, 1 barbekü; Sucuk+ekmek+meşrubat, 1 Akşam yemeği) ve çevre gezileri dahildir.

Otelimizde alınacak yemeklerdeki su dışındaki içecekler ve kişisel harcamalar, Kayak ve lift kiraları  bu fiyat kapsamı dışındadır.


ARAÇ KALKIŞ GÜZERGAHLARI:


  • Güvenpark Kumrular Sok. Girişi            : 07.00
  • Milli Kütüphane                                   : 07:05
  • Armada                                             : 07:10
  • Emniyet Müdürlüğü Karşısı                   : 07:15
  • 1011 Kavşağı                                     : 07:20
  • Altınpark                                           : 07:30

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN:

0312 417 67 06 - 417 67 09
Mesai saatleri dışında da aramak isterseniz:
0530 602 78 82


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version