Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Konaklamalı Doruk Otel .::sezon Finali Özel::. 19-20 Mart 2016

Hafta içi mevcut hava durumu raporlarına göre; yağacak karlara ek olarak yaklaşık 50 cm daha kar yağacağı düşünülmektedir. Bizler de Artıyaşam olarak bu son şansımızı değerlendirelim dedik ve Ilgaz Doruk otel'de özel bir fiyatla konaklayalım, son kar-bahar havasını aynı anda yaşayalım dedik. ve mevcut programı koyduk. 2 gün boyunca canlı müzik, tam pansiyon konaklama, barbekü, kayak ve doğa gezileri içeren bu sezon final gezimizi kaçırmayın.

Sezon finali özel fiyatımız herşey dahil(Ulaşımlar, tüm yemekler, konaklama, Artıyaşam özel aktiviteleri, kütük evde alınacak tüm alkolsüz içecekler de dahil )245 Lira olacaktır.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Sabah saat 07.30'da Kumrular sokak girişi Kaymakamlık karşısından hareket ediyoruz. Yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra yolda kahvaltılık sandviç sıcak/soğuk içecek ikramları ve molalar ile saat 11.00 civarlarında Doruk otelimize varıyoruz. Alacağımız bir çay ikramı ve sonrası odalarımıza yerleşip dinleniyoruz. Yemeğimiz saat 13.00'da açıkbüfe şeklinde olacak. Sonrasında serbest zaman. Akşama kadar Artıyaşam kütük evde özel etkinliklerle gününüzü geçirebilir. Kar ve baharı bir arada yaşayabilirsiniz.  Akşam yemeği sonrası şömine başındaki sohbetlerle keyif yapıyoruz. konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah açık büfe kahvaltı sonrası isteyen arkadaşlarımızla Ilgaz kayak merkezinde oluyoruz. Tüm gün burada olacağız. Öğlene kadar kayak veya kızak aktivitesi yapıyoruz. Öğlen barbekü ile öğlen yemeğimizi yiyoruz. Sıcak şarap/salep/çay/kahve ikramımız sürekli olacak. Eğlenceli geçecek saatler sonrası saat 17.00 civarlarında alandan ayrılarak Ankara'ya doğru hareket ederek saat 21.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Önemli NOT: Kış şartları gereği programda değişiklikler yapılabilir. Bu etkinliğe gelirken mutlaka yanınıza eldiven, bere, atkı, yedek iç ve koruyucu kıyafetler almayı unutmayınız.

İLGİLİ FOTOĞRAFLAR

Artıyaşam 
Artıyaşam 
Yıldıray Meral
Artıyaşam 
Aynur YILMAZ 
Artıyaşam 
Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

19 Mart 2016, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 245 TL 245 TL 255 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 235 TL 235 TL 245 TL
Tek kişilik oda 305 TL 305 TL 320 TL
7-12 yaş 185 TL 185 TL 195 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 80 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araçla ulaşım, kahvaltılık sandviç ve araç içi sıcak-soğuk ikramlar, Tavuk-Sucuk-Köfte-salata ve içeceklerden oluşan 1 ve 2.gün öğle barbeküsü, restoranda gün boyu sunulacak çay-kahve ve salep ikramları, saat 16.00'dan sonra sunulacak Artıyaşam özel sıcak şarap, kütük evimizden gün boyu faydalanma, akşam Çorba ikramı, Canlı müzik ve DJ performansları, Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri ve Tam Pansiyon konaklama(Sabah öğle ve akşam yemeği ve konaklama)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kayak takımı ve ekipmanları(Artıyaşam’a özel %20 indirim olanağı), Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti, Otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar, alkollü içecekler,

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

CANKIRI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlikler Doğa şartlarında ve Arazide gerçekleşir, Doğal koşullar, Yağmur, Kar ve Rüzgar gibi etkenler bu gibi aktiviteleri ve katılımcılarını etkileyen başlıca sebeplerdir, bu aktiviteler sırasında yağmur kar ve soğuk gibi etkenlere maruz kalmamak için gerekli donanımı yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

PlanlamaBu etkinliğimiz klasik kayak turu değildir. Kendinizi özel hissedeceğiniz şekilde kurgulanmış olup, günübirlik kapsamda Ilgaz'ın karın keyfini doya doya çıkarmak üzere hazırlanmıştır.

Temel çıkış noktamız: etkinlik katılımcılarının istediklerini yapmaları üzerine kurgulanmıştır. Kayak - Kızak yapmak isteyen kayabilir, Gezmek, doğanın keyfini çıkarmak fotoğraf çekmek isteyen doğa gezimize katılabilir, hiç bir şey yapmadan Bardak evde sıcacık mekanda kar keyfini çıkarmak isteyen tembellik hakkını kullanabilir.:) Dolayısı ile çoluk-çocuk-yaşlı ve yetişkin herkesin rahatlıkla katılabileceği bir etkinliktir. Kış gezisi olması dolayısı ile bu etkinliğe gelirken; Bu etkinliğini keyfini doyasıya çıkarmak için mutlaka yanınıza; yedek kıyafetlerinizi, bilekli ayakkabınızı, yedek çoraplarınızı, bere ve eldivenlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Özellikle bu anları bizimle ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizide getirmeyi unutmayın. Bunları getirdikten sonra gezimiz oldukça keyifli olabilir. Çocuklarınızı ve büyüklerinizi Artıyaşam Ankara çıkışlı ılgaz kayak gezilerimize gözü kapalı getirebilir, bizlere emanet edebilir sizler isterseniz kayak yapabilirsiniz...

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version