Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Kayak Ve Daday At Çiftliği Sömestre Turu Tam Pansiyon 2 Öğle Yemeği Dahil 31 Ocak - 01 Şubat 2015

Sömestre döneminde çocuklarınızla dolu dolu 2 gün geçirmek ister misiniz?  Hem kayak-kızak kar gezisi yapacaki hem de Daday At Çiftliğinde ata binecek kısa doğa gezileri yapacak, gece ateş başında eğleneceğiz. 

Ilgaz'da size özel bardak evde canlı müzik-gün boyu sıcak soğuk içecekler ücretsz olacak. Zengin çeşitli barbekümüz akşam çorbamız, 2 gün öğlen yemekleride dahil promosyon 235 liraya yapacağımız bu programı kaçırmayın.

PROGRAMIMIZ

1.Gün Ilgaz Kayak Merkezi

Etkinliğimiz saat 07:30’da belirlenen noktadan hareketle başlayacak. Araçta yapılacak zengin içerikli sandviç, sıcak/soğuk içecek ikramımızın ardından, rehberimizin kış şartlarında beslenme ve giyinme hakkında yapacağı kısa bilgilendirme konuşmaları ve sohbetlerle yolumuza devam ederek, yaklaşık saat 11.15 civarında Ilgaz Kayak Merkezi Etap Altınel Dağbaşı Otel ünitelerinden “Bardak Evimiz” e varacağız. Artıyaşam'a özel Bardak Ev’de  günün keyfini çıkarmaya başlayacağız.

Öğle barbekümüz sucuk-tavuk ve köfte sıcak ve soğuk içecekler şeklinde olacak. Bardak evimizde canlı müzik eşliğinde alacağımız barbekü ve alkolsüz içeceklerden oluşan öğlen yemeğimiz sonrası kayak kiralamak ve kayak eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızı ilgili birimlere yönlendireceğiz. 
Kayak yapacaklar ilgili alanlarına yönelirlerken kalan arkadaşlarımızla karla kaplı ormanlık alanda yaklaşık 1 km. lik oldukça keyifli bir fotoğraf ve doğa gezisi yapacağız. İsteyenler telesiyejle Ilgaz tepe kafeye çıkarak yüksekten manzaranın keyfini çıkarabilirler. Ya da sadece Tepe kafenin keyfini sürebilirler. Serbest zaman için ayrılan süre sonunda (Eğlenceye katılmak istemeyen-kayak yapmak isteyen katılımcılarımız saat 16.45' e kadar etkinliklerine devam edebilirler.) Saat 16.00'da içimizin ısınması amacıyla çorba ikramımız olacak. Akşamüstü eğlencemize  başlayacağız. Canlı müzik ve dj performansı ile Bardak  evimizde; ikramlarımız  sonrası eğlencemiz saat 17.00'de sona erecek. Bardak  ev önünde grup fotoğrafımızı çektirdikten sonra da Kastamonu’ya hareket ediyoruz.Çiftliğimizde odalarımıza yerleştikten sonra yemek için restaurantta buluşuyoruz.Akşam yemeğimiz ızgara menüsü ile olacak ve hava şartlarına bağlı olarak içeride yada çiftlik bahçesinde olacak. Akşam yemeği sonrası bahçede ateş yakarak ve ateş başında şarkılar, türküler eşliğinde gecenin keyfine varıyoruz. Bu yorgunluğa uyku iyi gelecek. Deliksiz uyku arası.
 

2.Gün Daday At Çiftliği

Sabah çiftlikte yöresel köy kahvaltımız sonrası Çiftlik sahibi arkadaşımızı bizleri at binme konusunda bilgilendiriyor. Ata binmek isteyenler 2 farklı rotada Taşçılar göletine yada Çullar köyüne atlarıyla gezinti yapabilir.At gezintileri sonrası öğle yemeği bahçede Daday'a özgü etli ekmek menüsü. 100 yıllık hiç bozulmamış evleri ile hayran kalacağınız Çullar köyüne yürüyüş yapacağız ve yürüyüş sonrası Ankara'ya hareket edeceğiz. Araç içinde yapılacak ikramlar ve molalar sonrası 22:00 gibi Ankara'da olacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

31 Ocak 2015, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 235 TL 235 TL 250 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 230 TL 230 TL 245 TL
Tek kişilik oda 285 TL 285 TL 300 TL
7-12 yaş 210 TL 210 TL 225 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 100 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel araçla ulaşım
 • Araç içi sıcak-soğuk ikramlar
 • Konaklama 1 Gece
 • Kahvaltı (1 araç içi 1 otel)
 • Öğle Yemeği (2)
 • Akşam Yemeği (1)
 • Bardak evde gün boyu sunulacak çay-kahve ve sahlep ikramları
 • Canlı müzik ve DJ performansları
 • Milli park giriş ücretleri
 • Rehberlik hizmetleri
 • Tüm Çevre Gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kayak takımı ve ekipmanları
 • Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti
 • At binme ücretleri
 • Otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar
 • Alkollü içecekler

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

 

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Planlama; Bu etkinliğimiz klasik kayak turu değildir. Kendinizi özel hissedeceğiniz şekilde kurgulanmış olup, günübirlik kapsamda Ilgaz'ın karın keyfini doya doya çıkarmak üzere hazırlanmıştır.

Temel çıkış noktamız: etkinlik katılımcılarının istediklerini yapmaları üzerine kurgulanmıştır. Kayak - Kızak yapmak isteyen kayabilir, Gezmek, doğanın keyfini çıkarmak fotoğraf çekmek isteyen doğa gezimize katılabilir, hiç bir şey yapmadan Bardak evde sıcacık mekanda kar keyfini çıkarmak isteyen tembellik hakkını kullanabilir.:) Dolayısı ile çoluk-çocuk-yaşlı ve yetişkin herkesin rahatlıkla katılabileceği bir etkinliktir. Kış gezisi olması dolayısı ile bu etkinliğe gelirken; Bu etkinliğini keyfini doyasıya çıkarmak için mutlaka yanınıza; yedek kıyafetlerinizi, bilekli ayakkabınızı, yedek çoraplarınızı, bere ve eldivenlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Özellikle bu anları bizimle ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizide getirmeyi unutmayın. Bunları getirdikten sonra gezimiz oldukça keyifli olabilir. Çocuklarınızı ve büyüklerinizi Artıyaşam Ankara çıkışlı ılgaz kayak gezilerimize gözü kapalı getirebilir, bizlere emanet edebilir sizler isterseniz kayak yapabilirsiniz...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version