Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Konaklamalı Kayak Turu 215 Liradan Başlayan Fiyatlarla Her Haftasonu 17-18 Ocak 2015

Ilgaz kayak merkezinde nefis bir doğa içerisinde haftasonu kayak ve doğa gezisi yapmaya ne dersiniz?

2 gün boyunca canlı müzik, sınırsız soğuk sıcak içecekler, zengin barbekü ve kayak olacak programımızda.

Fiyatlandırmamız 215 liradan başlayan fiyat seçenekleri ile tuz temalı Ilgaz Akbak otel ve Etap Altınel Dağbaşı otel olacak. 

dolu dolu bir haftasonunu sevdiklerinizle geçirmek isterseniz geç kalmadan bizi arayın.

 

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:Etkinliğimiz saat 07:30 da Güvenpark Kumrular Caddesi Kaymakamlık karşısından hareketle başlayacak. Güzergah üzerindeki katılımcılarımızı aldıktan sonra, araçta yapılacak zengin içerikli sandviç, sıcak/soğuk içecek ikramımızın ardından, rehberimizin kış şartlarında beslenme ve giyinme hakkında yapacağı kısa bilgilendirme konuşmaları ve sohbetlerle yolumuza devam ederek, yaklaşık saat 11.15 civarında Ilgaz Kayak Merkezi Etap Altınel Dağbaşı Otel ünitelerinden “Bardak Evimiz” e varacağız. Katılımcı arkadaşlarımızı çevre hakkında bilgilendirdikten sonra Artıyaşam'a özel Bardak Ev’de  günün keyfini çıkarmaya başlayacağız.

Saat 12.00'de öğlen barbekümüz sucuk-tavuk ve köfte sıcak ve soğuk içecekler şeklinde olacak. Bardak evimizde canlı müzik eşliğinde alacağımız barbekü ve alkolsüz içeceklerden oluşan öğlen yemeğimiz sonrası kayak kiralamak ve kayak eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızı ilgili birimlere yönlendireceğiz. Unutmadan normal fiyatlardan Artıyaşam’a özel %20 kayak-kıyafet ve eğitim ücretlerinde indirim olacak. Kayak yapmayacak olan bizler de Bardak evimizde günün keyfini çıkarmaya devam edeceğiz. 15.00'a kadar serbest zaman...

Kayak yapacaklar ilgili alanlarına yönelirlerken kalan arkadaşlarımızla karla kaplı ormanlık alanda yaklaşık 1 km. lik oldukça keyifli bir fotoğraf ve doğa gezisi yapacağız. İsteyenler telesiyejle Ilgaz tepe kafeye çıkarak yüksekten manzaranın keyfini çıkarabilirler. Ya da sadece Tepe kafenin keyfini sürebilirler. Serbest zaman için ayrılan süre sonunda (Eğlenceye katılmak istemeyen-kayak yapmak isteyen katılımcılarımız saat 16.45' e kadar etkinliklerine devam edebilirler.)

Akşamüstü eğlencemize  başlayacağız. Canlı müzik ve dj performansı ile Bardak  evimizde; Artıyaşam özel sıcak şarap ikramlarımız  sonrası eğlencemiz saat 17.00'de sona erecek. Alandan ayrılmadan önce içimizin ısınması amacıyla çorba ikramımız olacak. Çorba ikramı sonrası Bardak  ev önünde grup fotoğrafımızı çektirdikten sonra da Ilgaz Etap Altınel Dağbaşında kalacak arkadaşlarımızı otele bıraktıktan sonra Ilgaz Akbak otele geçeceğiz. Konaklama ve akşam yemeği seçenekli otellerde.

2.GÜN: Sabah alınacak kahvaltı sonrası Akbak Otelde konaklayacak arkadaşlarımızı alarak Ilgaz Kayak merkezindeki Bardak evimize geçiyoruz. gün boyu serbest zaman olcak. Bu süre içerisinde Bardak evimizden faydalanabilir, sıcak soğuk içeceklerimizden faydalanabilirsiniz.(Öğlen yemeği ekstra 20 Lira)

Akşam alınacak ikramlar sonrası 17.00'da Ankara'ya hareket edeceğiz. Araç içinde yapılacak ikramlar ve molalar sonrası aynı yoldan ilgili duraklarda arkadaşlarımızı bırakıp saat 22,00 gibi Ankara'da olacağız.

İLGİLİ FOTOĞRAFLAR

Artıyaşam 
Artıyaşam 
Selcan Kıran (Facebook)
Yıldıray Meral
Artıyaşam 
Aynur YILMAZ 
Artıyaşam 
Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

17 Ocak 2015, Kumrular, 07:30

ÜCRET


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 90 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

Ilgaz Akbak Otel: Ilgaz İlçesi:

  • 215 Lira Peşin  230 Lira 3 taksit
  • 0-6 yaş ücretsiz
  • 6-12 Yaş: 175 Lİra Peşin 190 Lira 3 taksit

 

Ilgaz Etap Altınel Dağbaşı Otel:

  • 310 Lira Peşin 330 Lira 3 taksit. 
  • 0-6 yaş ücretsiz
  • 6-12 Yaş: 195 Lİra Peşin 210 Lira 3 taksit

GÜNLÜK KAYAK EKIPMAN’da  Artıyaşam üyelerine %20 indirim yapılacaktır.

Kızak-snowboard-kayak ve kıyafetlerin günlük fiyatları(Fiyatlar mevsime göre değişkenlik gösterebilir.)

  • kayak takımı: 35 tl
  • snowboard: 40 tl
  • kızak saatlik : 10 tl(İndirimli fiyat)
  • kayak kıyafetleri: kıyafetlerin türüne göre 15-30 tl arasındadır.

 Tam gün skipass fiyatları kişi başı 40 tl dir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araçla ulaşım, kahvaltılık sandviç ve araç içi sıcak-soğuk ikramlar, Tavuk-Sucuk-Köfte-salata ve içeceklerden oluşan 1.gün öğle barbeküsü, bardak evde gün boyu sunulacak çay-kahve ve salep ikramları, saat 16.00'dan sonra sunulacak Artıyaşam özel sıcak şarap, kendi bardak evimizden gün boyu faydalanma, akşam Çorba ikramı, Canlı müzik ve DJ performansları, Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri ve Tam Pansiyon konaklama(Sabah akşam yemeği ve konaklama)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kayak takımı ve ekipmanları(Artıyaşam’a özel %20 indirim olanağı), Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti, Otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar, alkollü içecekler, 2.gün alınacak öğle yemeği

ÖNEMLİ NOT: Bardak evimizde lütfen dışarıdan getirdiğiniz alkollü içecekleri içmeyiniz. Etik olarak hoş karşılanmaz. İsteminiz olması durumunda otelden bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Planlama; Bu etkinliğimiz klasik kayak turu değildir. Kendinizi özel hissedeceğiniz şekilde kurgulanmış olup, günübirlik kapsamda Ilgaz'ın karın keyfini doya doya çıkarmak üzere hazırlanmıştır.

Temel çıkış noktamız: etkinlik katılımcılarının istediklerini yapmaları üzerine kurgulanmıştır. Kayak - Kızak yapmak isteyen kayabilir, Gezmek, doğanın keyfini çıkarmak fotoğraf çekmek isteyen doğa gezimize katılabilir, hiç bir şey yapmadan Bardak evde sıcacık mekanda kar keyfini çıkarmak isteyen tembellik hakkını kullanabilir.:) Dolayısı ile çoluk-çocuk-yaşlı ve yetişkin herkesin rahatlıkla katılabileceği bir etkinliktir. Kış gezisi olması dolayısı ile bu etkinliğe gelirken; Bu etkinliğini keyfini doyasıya çıkarmak için mutlaka yanınıza; yedek kıyafetlerinizi, bilekli ayakkabınızı, yedek çoraplarınızı, bere ve eldivenlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Özellikle bu anları bizimle ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizide getirmeyi unutmayın. Bunları getirdikten sonra gezimiz oldukça keyifli olabilir. Çocuklarınızı ve büyüklerinizi Artıyaşam Ankara çıkışlı ılgaz kayak gezilerimize gözü kapalı getirebilir, bizlere emanet edebilir sizler isterseniz kayak yapabilirsiniz...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version