Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Doruk Otel .::kayak-Eğlence Turu 16-17 Şubat 2013

2 tam gün boyunca Ilgaz Doruk otelde kış ve kar keyfini yaşayacağız...

Artıyaşam kütük evimizde; farklı olarak sizlerin emrinize amade olacak. Kayak-Kızak ve kar keyfini yaşayacağımız bu keyif size özel olacak.Kalacağımız otel ana pistlerin dışında sakin bir ortamda, ormanlar içerisinde size özel olacak. 350 m lik ücretsiz baby liftten faydalanabilir, kızak kayabilir, 800 m uzaktaki ana piste ücretsiz shuttle servisimizle gidebilir, kısa kar gezileri yapabilirsiniz.

Özellikle;

 • Yeni kayak öğreniyorsanız;
 • Yarı kayak yarı eğlence olsun diyorsanız,
 • doğa içerisinde sakin bir ortamda doğanın kış sezon keyfini yaşamak istiyorsanız;
 • Lezzetli yemek arayışındaysanız;
 • Ücretsiz 350 m lik baby liftten faydalanmak istiyorsanız;
 • Artıyaşam özel kütük evden ücretsiz faydalanmak, gün boyu kütük evimizin şömine ve soba keyfinden faydalanmak, gün boyu kütük evimizdeki sıcak içeceklerden faydalanmak istiyorsanız;
 • Yenilenen Doruk otel aktvitelerinden faydalanmak istiyorsanız;

Bu etkinlik tam size göre...Bizi arayın, bu keyifli etkinliği kaçırmayın...

PROGRAMIMIZ

 

1.GÜN:Sabah saat 07.30'da Kumrular sokak girişi Penguen Pastanesi önünden hareket ediyoruz. Yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra yolda sıcak/soğuk içecek ikramları ve molalar ile saat 11.30 civarlarında Doruk otelimize varıyoruz ve odalarımıza yerleşip dinleniyoruz. Yemeğimiz saat 12.00'da açık büfe şeklinde olacak. kısa bir serbest zaman sonrası kayak yapmayacak arkadaşlarımızla saat 13.30'da Tepe kafeye  doğru kısa bir kar yürüyüşü yapıyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra yapacağımız çevre yürüyüşleri sonrası aracımızla tekrar otelimize dönerek akşam yemeği sonrası şömine başındaki sohbetlerle keyif yapıyoruz. konaklama otelimizde.

2.GÜN:  Sabah açık büfe kahvaltı sonrası Öğlene kadar kayak veya kızak aktivitesi yapıyoruz. Öğlen yemeğini isteyen arkadaşlarımızla Çorba, Tavuk, köfte, sucuk, salata ve 1 adet soft içecekten oluşan barbekü ile(Ekstra 20 Lira) öğlen yemeğimizi yiyoruz. Eğlencemiz Artıyaşam özel kütük evde olacak. Sıcak şarap/salep/çay/kahve ikramımız sürekli olacak. Kütük evde canlı müzik ve eğlenceli geçecek saatler sonrası saat 17.00 civarlarında Alandan ayrılarak Ankara'ya doğru hareket ederek saat 21.30 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Önemli NOT: Kış şartları gereği programda değişiklikler yapılabilir. Bu etkinliğe gelirken mutlaka yanınıza eldiven, bere, atkı, yedek iç ve koruyucu kıyafetler almayı unutmayınız.

 

 

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

 

FOTOĞRAF LİNKLERİ

 

HAREKET NOKTAMIZ

16 Şubat 2013, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 250 TL 250 TL 265 TL
Tek kişilik oda 330 TL 330 TL 345 TL
7-12 yaş 175 TL 175 TL 190 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 85 TL ilave edilir.

 

 • 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlandırma; 245 lira Peşin veya KK tek çekim 260 lira KK 3 taksit olacaktır.
 • 4-5 kişilik odalarda kişi başı fiyatlandırma; 225 lira Peşin veya KK tek çekim 240 lira KK 3 taksit olacaktır.
 • 6-9 kişilik odalarda kişi başı fiyatlandırma; 215 lira Peşin veya KK tek çekim 230 lira KK 3 taksit olacaktır.
 • Taksitlendirmeler; Yapı kredi World ve Garanti Bonus kartlarına yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

 

Bu ücrete Özel araçla ulaşım, araçta poaça ve sıcak soğuk ikramlar, Doruk otelde  tam pansiyon konaklama(Sabah-öğlen-Akşam yemekleri ve konaklama), Artıyaşam kütük evde size özel Sıcak şarap, salep,çay, kahve ikramları(Otel birimleri içerisinde alınacak tüm içecekler ekstradır.), Artı yaşam refakati, Rehberlik hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası ile birlikte tüm çevre gezileri ,350 m lik baby lift ücreti bu fiyata dahildir.

NELER HARİÇ?

 

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 2.gün öğlen yemeği(Kütük evde çorba-tavuk-sucuk-köfte-salata ve 1 adet soft içecek),  kişisel harcamalar, yemeklerde alınacak içecek ücretleri ile 2.gün yolda akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

 

Yapılacak olan etkinlikler için, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş veya kar ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çelik termos, gibi ekipmanlarınızı yanınıza alınız.

CANKIRI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

 

Bu etkinlikler Doğa şartlarında ve Arazide gerçekleşir, Doğal koşullar, Yağmur, Kar ve Rüzgar gibi etkenler bu gibi aktiviteleri ve katılımcılarını etkileyen başlıca sebeplerdir, bu aktiviteler sırasında yağmur kar ve soğuk gibi etkenlere maruz kalmamak için gerekli donanımı yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

Önemli Not: Kış şartları gereği vücudunuzun direncinin sürekliliği için;

 • Soğuk hava koşullarında lütfen sıcak sıvı alınız.(Kütük evimizde sıcak içecekler ücretsizdir.)
 • Boynunuzu sıcak tutunuz.
 • Tuvalet ihtiyacınız geldiğinde beklemeden ihtiyacınızı gideriniz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version