Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Doruk Otel .::konaklamalı Kış Sezon Kapanış Turu Özel Fiyat::.cumartesi Gecesi Kalmalı 24-25 Mart 2012

Ilgaz Doruk otel kış sezonunu kapatıyor. Bu son kapanış gecesinde otelde arkadaşlarımızla Cumartesi kalmalı gitmeye ne dersiniz? Geçtiğimiz kış sezonu boyunca bizlere Kütük evimizde Ilgaz etkinliklerinde yardımcı olan, ihtiyaçlarımızı güleryüzle çözen başta otel genel müdürü Sabahattin bey, esprileri ile bizleri kıran Satı bey, bizleri bilgilendiren, ilgilendiren, Cuma bey, Yemeklerimizi kasap köftelerimizi elleri ile hazırlayan Kasap(Mustafa) bey, üşenmeden her defasında Ahmeeet dediğimizde; hemen abi! deyip traktör ile bizleri almaya gelen Ahmet'e, zaman zaman kar altında kalan kütük evimizin kardan temizlenmesinde yardımcı olan Aydın'a, hepinizin yakından tanıdığı Kütük ev içinde bizlerin çayını/kahvesinin hazırlanmasında yardımcı olan Gakkoş İsmail'e ve adını sayamayacağımız tüm Doruk otel personeline buradan teşekkür ediyoruz. Sezonun son haftasonunda da birlikte olmak istiyoruz. Kendi otelinizde keyifli bir hafta7sonu geçirmek isterseniz bu haftasonunu bize ayırın. Kendi imkanlarınızla otele gelip bize katılmak izterseniz tam pansiyon konaklama fiyatımız 125 TL olacak.

Sezon kapanış gecemize bekliyoruz.  

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 08.00'da Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünden hareket ediyoruz. Yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra yolda sıcak/soğuk içecek ikramları ve molalar ile saat 12.00 civarlarında Doruk otelimize varıyoruz. Alacağımız bir çay ikramı ve sonrası odalarımıza yerleşip dinleniyoruz. Yemeğimiz saat 13.00'da açıkbüfe şeklinde olacak. kısa bir serbest zaman sonrası kayak yapmayacak arkadaşlarımızla saat 15.00'da Kadınçayırı mevkiindeki Cömert köyünü gezip otantik bu köyde fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra aracımızla tekrar otelimize dönerek akşam yemeği sonrası şömine başındaki sohbetlerle keyif yapıyoruz. konaklama otelimizde.

 


Ilgaz19022011 ile artiyasam2010

2.GÜN: Sabah açık büfe kahvaltı sonrası isteyen arkadaşlarımızla Ilgaz kayak merkezine oluyoruz. Tüm gün burada olacağız. Öğlene kadar kayak veya kızak aktivitesi yapıyoruz. Öğlen barbekü ile öğlen yemeğimizi yiyoruz. Sıcak şarap/salep/çay/kahve ikramımız sürekli olacak. Eğlenceli geçecek saatler sonrası saat 16.00 civarlarında Alandan ayrılarak Ankara'ya doğru hareket ederek saat 20.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Önemli NOT: Kış şartları gereği programda değişiklikler yapılabilir. Bu etkinliğe gelirken mutlaka yanınıza eldiven, bere, atkı, yedek iç ve koruyucu kıyafetler almayı unutmayınız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

FOTOĞRAF LİNKLERİ

HAREKET NOKTAMIZ

24 Mart 2012, Kumrular, 08:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 175 TL 180 TL 190 TL
Tek kişilik oda 235 TL 250 TL
7-12 yaş 135 TL 150 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler; Yapı kredi World ve Garanti Bonus kartlarına yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

Bu ücrete Özel araçla ulaşım, araçta poaça ve çaydan oluşan ikramı, Doruk otelde  tam pansiyon konaklama, Sıcak şarap, salep,çay, kahve ikramları, Artı yaşam refakati, Rehberlik hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası ile birlikte tüm çevre gezileri ,350 m lik baby lift ücreti bu fiyata dahildir.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 2.gün öğlen yemeği,  kişisel harcamalar, yemeklerde alınacak içecek ücretleri ile 2.gün akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Yapılacak olan etkinlikler için, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş veya kar ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çelik termos, gibi ekipmanlarınızı yanınıza alınız.

CANKIRI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlikler Doğa şartlarında ve Arazide gerçekleşir, Doğal koşullar, Yağmur, Kar ve Rüzgar gibi etkenler bu gibi aktiviteleri ve katılımcılarını etkileyen başlıca sebeplerdir, bu aktiviteler sırasında yağmur kar ve soğuk gibi etkenlere maruz kalmamak için gerekli donanımı yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 08:00
Milli Kütüphane 08:05
Armada 08:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 08:20
1011 Kavşağı 08:25
Altınpark 08:35

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version