Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Kayak ve Keyif Turu 26-27 Şubat 2011 Ultra Tam Pansiyon "Kesin Çıkış"

ilgazkayakgezisi

PROGRAM:
1.GÜN 26 Şubat 2011 :Sabah saat 07.30'da Ayşe Abla koleji  önünden hareket ediyoruz. Yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra yolda sıcak/soğuk içecek ikramları ve molalar ile saat 11.15 civarlarında Ilgaz otelimize varıyoruz. Odalarımıza yerleşip öğlen yemeğine kadar  dinleniyoruz. Yemeğimiz saat 13.00'da açık büfe şeklinde olacak. Akşama kadar serbest zaman. Bu süre içerisinde isteyen arkadaşlarımız kızakla kayabilir, kayak eğitimi alabilir. Serbest zaman sonrası tekrar otelimize dönerek canlı müzik eşliğinde akşam yemeği sonrası şömine başındaki sohbetlerle keyif yapıyoruz. İsteyenler de gece ayazında yürüyüş yapacağız. Konaklama otelimizde.

 

 

2.GÜN 27 Şubat 2011: Sabah açık büfe kahvaltı sonrası; serbest zaman. Kayak, kızak ve çevre gezileri ile geçecek zaman sonrası saat 13.00 da isteğinize bağlı olarak açık büfe yada barbekü şeklinde sunulacak öğlen yemeği sonrası İsteyen arkadaşlarımızla teleferik üst noktasına yürüyüş yapacağız. (Yürüyüş yapmak istemeyen arkadaşlarımız Traktör Shuttel servisi ile yukarı çıkabilirler.) Karlı çam ormanları arasında yapacağımız kar yürüyüşünün  sizleri heyecanlandıracağını şimdiden söyleyebilirim.
Tepede serbest zaman olacak. İsteyen dostlarımızda zirve kafeteryada zirvenin keyfini çıkarabilir, kayak yapanları seyredebilirler.
16.30 ‘da kütük evde buluşuyoruz. Sıcak şarap ikramı yapıyor, canlı müzik eşliğinde eğleniyoruz. Bu tamamen bize özel bir etkinlik ve keyfini çıkartıyoruz. 
Saat 17.15’de araçlarımıza binerek yola çıkıyor, yol güzergahında vereceğimiz molalar sonrası saat 21.00 civarlarında arkadaşlarımızı aldığımız noktalara bırakarak, bir etkinliği daha sonlandırıyoruz.

 

Önemli NOT: Kış şartları gereği programda değişiklikler yapılabilir. Bu etkinliğe gelirken mutlaka yanınıza eldiven, bere, atkı, yedek iç ve koruyucu kıyafetler almayı unutmayınız.

ÜCRET:
•    200 TL peşin kişi başı ve 215 TL Yapı Kredi World bankası ve Bonus kartlarına 3 taksitle.
•    0-5 yaş ücretsiz (araçta koltuk istenmesi durumunda 75 TL peşin 80 TL KK )
•    6-12 Yaş: 155 TL peşin, 170 TL Yapı Kredi World ve Bonus karta 3 taksit
ÜCRETE DAHİL OLANLAR; Bu ücrete Özel araçla ulaşım, araçta poaça ve çay/kahve/soğuk içeceklerden oluşan ikram, Ilgaz otelde tam pansiyon konaklama, 2.gün öğlen yemeği, Sıcak şarap, salep,çay, kahve ikramları,  Artı yaşam refakati, Rehberlik hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası  ile birlikte tüm çevre gezileri dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR;, kişisel harcamalar, yemeklerde su dışındaki içecek ücretleri ile 2.gün akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZDA BULUNSUN :
Yapılacak olan etkinlikler için, kalın çorapla giyilmiş yürüyüş veya kar ayakkabısı, yağmurluk (soluyabilir), hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, çelik termos, gibi ekipmanlarınızı yanınıza alınız.

UYARILAR :
Bu etkinlikler Doğa şartlarında ve Arazide gerçekleşir, Doğal koşullar, Yağmur, Kar ve Rüzgar gibi etkenler bu gibi aktiviteleri ve katılımcılarını etkileyen başlıca sebeplerdir, bu aktiviteler sırasında yağmur kar ve soğuk gibi etkenlere maruz kalmamak için gerekli donanımı yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version