Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Abant-Gölcük-Aladağlar Tesisi Konaklamalı Kartalkaya Kayak Ve Doğa Gezisi Tam Pansiyon Plus 26-27 Şubat 2011

Bu haftasonunuzu doğa ve kayak için ayırmaya ne dersiniz?
Kış döneminin güzllerinden Abant ve Gölcük gezileri yapacak, Batı Karadenizin en güzel ormanlık alanlarının olduğu bölgelerde yolculuk yapacak GSGM Aladağlar tesislerinde konaklayacak ve ertesi gün Sarılana yaylası üzerinden Kartalkaya'ya kayak ve keyif yapmaya gideceğiz. Sırf kayak diyorsanız bu etkinlik size göre değil. Hem doğa hem kayak diyorsanız, o dokuyu yaşayalım diyorsanız bu etkinlik tam size göre!

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Sabah saat 07.00'da Kumrular caddesi girişinden hareket ediyoruz. yol duraklarımızda arkadaşlarımızı aldıktan sonra otoban'a çıkarak Abant'a doğru yol alıyoruz. saat 11 civarlarında Abant'a varıyor ve arkadaşlarımız Abant'ta çevre gezisi yaparlarken bizler kurulu düzenimizi alıyor, ateş yakıyor ve barbeküyü hazırlıyoruz. Öğlen yemeğimiz tavuk köfte ve sucuktan oluşuyor. sıcak, çayımız kahvemiz sahlebimiz her daim sizlerin üşüyen vücutlarınıza iyi gelecek. Fayton-at ve kızaklarla kaydıktan sonra Abant'tan ayrılarak Gölcük'e geleceğiz. gçlcükte yapacağımız çevre gezileri sonrası sizlere sıcak şarap ikramımız olacak. kısa bir dinlenme sonrası yolumuza devam ederek Aladağlar tesislerine varacağız ve dinlenmeye çekileceğiz. Akşam yemeği sonrası isteyen arkadaşlarımızla çevredeki göl kenarında dondurucu soğukta yürüyüş yapabileceğiz. konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Yol güzergahımızda Sarıalan yaylası üzerinden Kartalkaya var. Kartalkaya'ya geldikten sonra serbest zaman. Saat 13.30'da öğlen yemeği molası olacak Barbekü şklinde kafetryadan alacağımız öğlen yemeği sonra kaymak ve kızaklarla eğlenmek isteyenler için tekrar serbest zaman verdikten sonrsa saat; 16.30'da Kartalkaya'dan ayrılarak Ankara'ya hareket edeceğiz. Yol güzergahında vereceğimiz molalar sonrası saat 20.30 civarlarında Ankara'da olacağız.

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Abant ve gölcük ve Aladağlar gölleri, Kızak-Kayak keyfi, barbekü ve fayton keyfi olacak. Aladağlar ve Kartalkaya da da karlı ormanlar arasında gezeceki Kayak yapabileceğiz.

HAREKET NOKTAMIZ

26-27 Şubat 2011, Kumrular, 07:00

ÜCRET:

  • 185 TL Peşin 190 TL KK tek çekim 200 TL KK 3 taksit  iki kişilik odada kişi başı ücreti
  • 220TL Peşin 225 TL KK tek çekim 235 TL KK 3 taksit  tek kişilik oda fiyatı
  • 150 TL Peşin 155 TL KK tek çekim 165 TL KK 3 taksit 7-12 Yaş ücreti çocuk fiyatı

*7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
*Aynı aileden 2. ve daha fazla çocuklar için çocuk başı 145 TL ilave edilir.
*0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 65 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Lüks araçlarla ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık poaça ikramı, Rehberlik, Tursab seyahat sigortası, tüm çevre gezileri, 2 gün barbekü şeklinde öğlen yemeği, otelde konaklama, sabah kahvaltı(1) ve akşam yemeği(1), sıcak içecekler ve Milli park giriş ücretleri dahildir

NELER HARİÇ?

Kişisel harcamalar,Otelde akşam yemeğinde su harici alınacak içecekler, kişisel harcamalar dahil değildir.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.
Kayak yapacak arkadaşlarımızın kayaklarını almalarını söylemiyoruz:)

ZORLUK

Normal yürüyüş ve çevre gezisi şeklinde doğa ve kayak olacak.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

 

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti 07:40

 

 

 

Lütfen 5dk önce geliniz.

Bu doğa ve kayak içeren bir turdur. Kış şartları gereği soğuk ve dışarıda geçen bir etkinlik olacaktır.(Otel dışında)

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version