Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Fotoğraf Gezilerimiz Başlıyor. Ilgaz Dağı Fotoğraf Turu 08 Mart 2015

Gezerken fotoğraf çeken veya fotoğraf çekmek için gezenlerden misiniz. Bu durumda gezgin fotoğrafçı veya gezi fotoğrafçısı kimliğini taşıyorsunuz veya en azından gezginlik yanında fotoğraf seversiniz.

Gezmek, doğada bulunmak, kırsal yaşamın içinde olmak ve fotoğraf çekmek size göre dinlenmenin veya yaşamdan zevk almanın bir yolu ise o zaman doğru adrestesiniz.

Günübirlik, hafta sonu, milli ve dini bayram tatillerini kullanarak veya kısa süreli izinlerle doğa, kültür ve fotoğraf gezileri yapmayı planlıyoruz. Uzun soluklu etkinlikler öncesi fotoğraf temel eğitim seminerleri ile bilgi ve tecrübenizi artırmayı, etkinliğin türüne göre sizleri gerekli konularda (fotoğraf, fotoğraf ekipmanları, mevsim koşullarına göre giyim vs) detaylı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

Daha çok fotoğraf amaçlı olarak düşünülecek etkinliklerimizde doğa gezileri her yaş grubundaki kişilerin yapabileceği türden olacak veya ortalama sınırları zorlayabilecek etkinlikler konusunda detaylı tanımlar bulunacaktır.

Bu tür etkinliklerden haberim olsun diyorsanız, Artıyaşam duyurularımızı ve İnternet sitemizi takip edin...

Bu haftasonu fotoğrafçı arkadaşımız Ahmet Bozkurt'la günübirlik Ilgaz fotoğraf turu yapacak, muhtemelen açan kardelenleri ve karlı doğayı fotoğraflayacak ve çok uzun ve yorucu olmayan doğa gezisi yapacağız. 

Konumuz doğa fotoğrafçılığı olacak. ve hem kısa kısa eğitimler verecek hemde çektiğimiz fotoğraflarımızı Ahmet Bozkurt hocamızın değerlendirmesini isteyeceğiz.

Farklı ve fotoğrafçılara özel olacak bu turumuzu kaçırmayın.

PROGRAMIMIZ

sabah saat 07.30'da Kumrular caddesi kaymakamlık karşısından hareket edecek, yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra

Araç içerisinde kahvaltılık sandviç-sıcak soğuk ikramlarla 11.15 civarlarında Ilgaz Bardak evimize varacağız.

12.00'da öğle yemeğimiz olacak. Yemeğe kadar rotamız hakkında konuşacağız. Ahmet Bozkurt hocamız bize kısa teknik bilgiler verecek.

13.00'da alandan ayrılarak Zirve kafenin olduğu bölgeye araçla gideceğiz. ve doğa-fotoğraf gezimiz başlayacak.

Çam ormanları içerisinde, TRT vericisine kadar yürümeye çalışacağız.(Özel kareler yakalarsak varamayabiliriz çünkü)

Saat 16.00 da zirve kafeden teleferikle bardak evimize geleceğiz. 

Canlı müzik eşliğinde Saat: 16.30'da çorba, saat: 16,45'de de sıcak şarabımız olacak.

17.00'da da Ankara'ya hareket ederek araç içerisinde fotoğraf kritiğimizi yaptıktan sonra 21.00 civarlarında Ankara'da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam 
Artıyaşam 
Selcan Kıran (Facebook)
Yıldıray Meral
Artıyaşam 
Aynur YILMAZ 
Artıyaşam 
Artıyaşam

 

 

HAREKET NOKTAMIZ

08 Mart 2015, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 90 TL 90 TL 95 TL

* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

GÜNLÜK KAYAK EKIPMAN’da  Artıyaşam üyelerine %20 indirim yapılacaktır.

Kızak-snowboard-kayak ve kıyafetlerin günlük fiyatları(Fiyatlar mevsime göre değişkenlik gösterebilir.)

  • kayak takımı: 30 tl
  • snowboard: 40 tl
  • kızak saatlik : 10 tl(İndirimli fiyat)
  • kayak kıyafetleri: kıyafetlerin türüne göre 15-30 tl arasındadır.

 Tam gün skipass fiyatları kişi başı 40 tl dir. Tek binişlikte 10 Liradır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araçla ulaşım, kahvaltılık sandviç ve araç içi sıcak-soğuk ikramlar, Tavuk-Sucuk-Köfte-salata ve içeceklerden oluşan öğle barbeküsü, bardak evde gün boyu sunulacak çay-kahve ve salep ikramları, saat 16.00'dan sonra sunulacak Artıyaşam özel sıcak şarap, kendi bardak evimizden gün boyu faydalanma, akşam Çorba ikramı, Canlı müzik ve DJ performansları, Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri ve Ahmet Bozkurt'la fotoğraf eğitim içerikleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kayak takımı ve ekipmanları(Artıyaşam’a özel %20 indirim olanağı), Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti, Otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar, alkollü içecekler

 

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

Not: Fotoğraf gezisi yapacağımız için; mümkün olduğunca iyi bir ayakkabı, Tozluk ve yedek kıyafetler getirmeniz önem arzetmektedir.

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Fotoğraf gezisi olacağı için yorucu olmadan fotoğraf peşinden koşacağız. Amacımız yorulmaktan ziyade iyi fotoğraf çekmek olacaktır.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version