Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Kayak Turu Size Özel Bardak Evde Gün Boyu Sınırsız İçecekler, Zengin Yemek Ve Canlı Müzik Ve Kayak 08 Şubat 2015

Değerli arkadaşlar;
2014-2015 yılı Ilgaz turlarımızda mekan değişikliği yapıyoruz. Artıyaşam kalitesinden ve özgünlüğünden ödün vermeden 1 adım daha ileriye taşıyarak yeni bir mekanda; Ilgaz Kayak merkezindeki Etap Altınel Grup Dağbaşı otelin “Bardak evini” hafta sonları Artıyaşam’a özel olacak şekilde yeni bir anlaşma yaptık. Ve “Bardak evimiz” tamamen bize özel olacak. Daha çok avantajı birlikte yaşayacağız bu defa.

Karlar dünyasına yolculuğumuz bu yıl artıları ile devam edecek.

 • Yine sadece size özel kapalı, sıcacık bir mekanınız olacak. Özellikle çocuklarınız ve büyüklerinizle geleceksiniz; bu farkı çok daha iyi anlayacaksınız.
 • Yine gün boyu sıcak çayınız, kahveniz, salebiniz ve Artıyaşam özel sıcak şarabınız olacak.
 • Çok sevdiğiniz Barış yine bizi sesiyle coşturacak. Canlı müzik eşliğinde eğleneceğiz.
 • Bu defa kayak merkezine shuttle servis sıkıntımız olmayacak. Çünkü mekanımız kayak merkezinin tam içinde. Telesiyejlere 25 metre uzaklığında.
 • Yine doğa gezimiz olacak. İsteyen arkadaşlarımızla nefis çam ormanları içerisinde doğa/kar gezisi yapabileceğiz.
 • Kayakçılar; bu defa zaman kaybetmeden alana varır varmaz kayak yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Bu defa kayak-kıyafet ve eğitimlerde %20 indirim imkanımız olacak.
 • Isınma kaloriferli olacağı için ayrıca üşüme derdimiz olmayacak.
 • Lavabolar bu defa bardak evi içerisinde mekanımızda mevcut. Dolayısı ile otelin birimlerinden ayrıca faydalanmamıza gerek olmayacak.
 • Yemek menümüz aynen zengin menüsü ile devam edecek. İlk tesise varışta Sucuk-köfte-tavuk, salata, kola, fanta ve ayrandan oluşan menümüz sizi bekliyor olacak. Doymamak gibi bir şansınız yok. Doyabildiğimiz kadar yiyebileceğiz. Ankara'ya dönüş yolculuğuna başlamadan da ayrıca çorba ikramımız olacak.
 • Havanın soğuk olduğu ve yoğun kar yağdığı zamanlarda barbekümüzü bardak evimizde çok rahatlıkla üşümeden yiyebileceğiz.
 • Artıyaşam'ın Ilgaz gezisine geldiğinizde kayak kaymanın dışında, kar yürüyüşleri yapar, kar oyunları oynar ya da kızak kayarsınız. Kayak yapmak isteyen konuklarımızı zaten tutamazsınız onlar doğrudan kayağa giderler. Ama kalan konuklarımız için gün boyu diğer aktivitelerimiz sizi bekler...
 • Ilgaz'da bulunduğunuz yaklaşık 6 saatlik sürenin tamamının  dolu dolu geçeceğinden emin olabilirsiniz.
 • Ilgaz kayak merkezinde gün boyu bir muhatabınız vardır. Doğa eğitimleri almış arkadaşlarımız sizlere her an yardımcı olmak adına yanınızdadırlar.
 • Ilgaz'da kar keyfi yapmak, soğuktan rahatsız olmadan sıcacık bir ortamda eğlenmek isterseniz; sizi gezimize bekliyoruz:)

PROGRAMIMIZ

Etkinliğimiz saat 07:30 da Güvenpark Kumrular Caddesi Kaymakamlık karşısından hareketle başlayacak. Güzergah üzerindeki katılımcılarımızı aldıktan sonra, araçta yapılacak zengin içerikli sandviç, sıcak/soğuk içecek ikramımızın ardından, rehberimizin kış şartlarında beslenme ve giyinme hakkında yapacağı kısa bilgilendirme konuşmaları ve sohbetlerle yolumuza devam ederek, yaklaşık saat 11.15 civarında Ilgaz Kayak Merkezi Etap Altınel Dağbaşı Otel ünitelerinden “Bardak Evimiz” e varacağız. Katılımcı arkadaşlarımızı çevre hakkında bilgilendirdikten sonra Artıyaşam'a özel Bardak Ev’de  günün keyfini çıkarmaya başlayacağız.

Saat 12.00'de öğlen barbekümüz sucuk-tavuk ve köfte sıcak ve soğuk içecekler şeklinde olacak. Bardak evimizde canlı müzik eşliğinde alacağımız barbekü ve alkolsüz içeceklerden oluşan öğlen yemeğimiz sonrası kayak kiralamak ve kayak eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızı ilgili birimlere yönlendireceğiz. Unutmadan normal fiyatlardan Artıyaşam’a özel %20 kayak-kıyafet ve eğitim ücretlerinde indirim olacak. Kayak yapmayacak olan bizler de Bardak evimizde günün keyfini çıkarmaya devam edeceğiz. 15.00'a kadar serbest zaman...

Kayak yapacaklar ilgili alanlarına yönelirlerken kalan arkadaşlarımızla karla kaplı ormanlık alanda yaklaşık 1 km. lik oldukça keyifli bir fotoğraf ve doğa gezisi yapacağız. İsteyenler telesiyejle Ilgaz tepe kafeye çıkarak yüksekten manzaranın keyfini çıkarabilirler. Ya da sadece Tepe kafenin keyfini sürebilirler. Serbest zaman için ayrılan süre sonunda (Eğlenceye katılmak istemeyen-kayak yapmak isteyen katılımcılarımız saat 16.45' e kadar etkinliklerine devam edebilirler.)

Akşamüstü eğlencemize  başlayacağız. Canlı müzik ve dj performansı ile Bardak  evimizde; Artıyaşam özel sıcak şarap ikramlarımız  sonrası eğlencemiz saat 17.00'de sona erecek. Alandan ayrılmadan önce içimizin ısınması amacıyla çorba ikramımız olacak. Çorba ikramı sonrası Bardak  ev önünde grup fotoğrafımızı çektirdikten sonra da Ankara'ya hareket edeceğiz. Araç içinde yapılacak ikramlar ve molalar sonrası aynı yoldan ilgili duraklarda arkadaşlarımızı bırakıp saat 22,00 gibi Ankara'da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam
Artıyaşam
Selcan Kıran (Facebook)
Yıldıray Meral
Artıyaşam
Aynur YILMAZ
Artıyaşam
Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

08 Şubat 2015, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 90 TL 90 TL 95 TL
7-12 yaş 70 TL 70 TL 75 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

GÜNLÜK KAYAK EKIPMAN’da  Artıyaşam üyelerine %20 indirim yapılacaktır.

Kızak-snowboard-kayak ve kıyafetlerin günlük fiyatları(Fiyatlar mevsime göre değişkenlik gösterebilir.)

 • kayak takımı: 35 tl
 • snowboard: 40 tl
 • kızak saatlik : 10 tl(İndirimli fiyat)
 • kayak kıyafetleri: kıyafetlerin türüne göre 15-30 tl arasındadır.

 Tam gün skipass fiyatları kişi başı 40 tl dir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araçla ulaşım, kahvaltılık sandviç ve araç içi sıcak-soğuk ikramlar, Tavuk-Sucuk-Köfte-salata ve içeceklerden oluşan öğle barbeküsü, bardak evde gün boyu sunulacak çay-kahve ve salep ikramları, saat 16.00'dan sonra sunulacak Artıyaşam özel sıcak şarap, kendi bardak evimizden gün boyu faydalanma, akşam Çorba ikramı, Canlı müzik ve DJ performansları, Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kayak takımı ve ekipmanları(Artıyaşam’a özel %20 indirim olanağı), Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti, Otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar, alkollü içecekler

ÖNEMLİ NOT: Bardak evimizde lütfen dışarıdan getirdiğiniz alkollü içecekleri içmeyiniz. Etik olarak hoş karşılanmaz. İsteminiz olması durumunda otelden bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Planlama; Bu etkinliğimiz klasik kayak turu değildir. Kendinizi özel hissedeceğiniz şekilde kurgulanmış olup, günübirlik kapsamda Ilgaz'ın karın keyfini doya doya çıkarmak üzere hazırlanmıştır.

Temel çıkış noktamız: etkinlik katılımcılarının istediklerini yapmaları üzerine kurgulanmıştır. Kayak - Kızak yapmak isteyen kayabilir, Gezmek, doğanın keyfini çıkarmak fotoğraf çekmek isteyen doğa gezimize katılabilir, hiç bir şey yapmadan Bardak evde sıcacık mekanda kar keyfini çıkarmak isteyen tembellik hakkını kullanabilir.:) Dolayısı ile çoluk-çocuk-yaşlı ve yetişkin herkesin rahatlıkla katılabileceği bir etkinliktir. Kış gezisi olması dolayısı ile bu etkinliğe gelirken; Bu etkinliğini keyfini doyasıya çıkarmak için mutlaka yanınıza; yedek kıyafetlerinizi, bilekli ayakkabınızı, yedek çoraplarınızı, bere ve eldivenlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Özellikle bu anları bizimle ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizide getirmeyi unutmayın. Bunları getirdikten sonra gezimiz oldukça keyifli olabilir. Çocuklarınızı ve büyüklerinizi Artıyaşam Ankara çıkışlı ılgaz kayak gezilerimize gözü kapalı getirebilir, bizlere emanet edebilir sizler isterseniz kayak yapabilirsiniz...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

ILGAZ KAYAK GEZİLERİMİZDEN MUHTELİF VİDEOLAR

-----------------------------------------------------

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version