Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Ilgaz Yıldıztepe'de Kayak Turu 24 Şubat 2013

Kar seviyesi oldukça iyi durumda. Rahatlıkla kayak yapılabilir. Hava açık gözüküyor. Çok özel bir durum olmazsa aynı etkinliğimizi 5 km pistte kayarak yapacağız. Daha önce yaz döneminde doğa yürüyüşlerimizi yaptığımız rota; bu defa kışın kayakçılara özel yeşil hat haline getirilmiş. Kar düzenli olarak eziliyor. Uzun soluklu kaymak isterseniz Yıldıztepe kayak etkinliğimize buyrun diyoruz. Fiyatını da kayakçı arkadaşlarımızdan gelen talep doğrultusunda launchBox şeklinde öğlen kumanyası  55 TL hareket saatini de 06.30 yapacağız.(Sabah kahvaltılık sandviç ikramımız olacak). 5 km lik kayak pistinden yaklaşık 45 dk boyunca kaymak muhtemelen sizleri doyuracaktır. Daha önce Artıyaşam olarak yapılan etkinlik fotoğrafları için tıklayınız.

------------ ---------------------------------------------------------------------------------------
Bu bölge henüz yeniden yapılanmaktadır. Bölgede Çankırı Özel İdareden kiralan bir adet otel-kafeterya-baby lift ve telesiyej bulunmaktadır. Piknik yapılabileceği gibi dolu dolu kayak yapılmaktadır. Telesiyej günlük sınırsız kirası 30 TL dir. Kayak pisti yeşil pisttir. 

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 06.30'da Kumrular sokaktan hareket ediyoruz. Yolda sizlere ikram edeceğimiz kahvaltılık sandviç-sıcak-soğuk ikramlar ve yolda vereceğimiz molalar sonrasında; 10.15 civarlarında Ilgaz dağı milli parkında bulunan ve yeni yeni yapılanan ve bölgenin en uzun pistlerine sahip ona Yıldıztepe kayak pistine varıyoruz. Ve haydi kayak diyoruz. 

Saa16.30'a pistler kapanana kadar kadar serbest kayak zamanı.
Saat 17.00'da alandan ayrılarak Ankara'ya hareket ediyoruz. 21.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Yıldıztepe Kayak Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

24 Şubat 2013, Kumrular, 06:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 55 TL 55 TL 60 TL
7-12 yaş 50 TL 50 TL 55 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 40 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, poaça ve araç içi ikramlar, Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri, LounchBox şeklinde öğlen yemeği(Sandviç+meyvesuyu+meyve+kuruyemiş)

NELER HARİÇ?

Kayak takımı ve ekipmanları, bağlı liftlerin ücreti, Armar otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

NOT: BU ETKİNLİK KAYAK TEMELLİ OLACAĞI İÇİN; KAYAK YAPARKEN YANINIZA TERMOS VE İÇERİSİNDE SICAK SIVI ALARAK MOLALARDA SICAK SIVI ALMANIZ SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN İYİ OLACAKTIR.

CANKIRI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kayak temelli bir etkinlik olup, Pist; Kayağa yeni başlayanların, kendini geliştirmek isteyenlerin kayabilecekleri zorlukta 5 km uzunluğunda yeşil pisttir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 06:30
Milli Kütüphane 06:35
Armada 06:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 06:50
1011 Kavşağı 06:55
Altınpark 07:05

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version