Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Kartalkaya Turu 17 Mart 2013

Kartalkaya Turu Günübirlik Kayak Skipass+Öğlen Yemek+Ulaşım

Gerek kayak yapacakların gerekse hafta sonunu ülkemizin kayak tesislerinde dinlenerek geçirmeyi düşünen dostlarımız için Kayak sezonunun başlamasıyla birlikte Artı Yaşam olarak günübirlik ve konaklamalı kayak gezilerimize başlıyoruz. Eşsiz doğası ve kayak pistleri ile kış aylarının vazgeçilmezi Kartalkaya Kayak merkezi bu haftadan itibaren etkinlik bültenimizde yerini almıştır.

PROGRAMIMIZ

Etkinliğimiz için Pazar günü saat 06.00: 'da Güvenpark Kumrular sokak girişinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı almamızın ardından, araç içinde kahvaltılık poğaça, sıcak-soğuk içecek ikramıyla yolumuza devam ediyoruz. Greenpark'ta vereceğimiz kısa süreli mola sonrası yolumuza devam edip Kartalkaya'ya varıyoruz. Zaman kaybetmeden kayak yapacak arkadaşlarımız gruptan ayrılarak kayak yapmaya başlarlarken; kayak yapmayacak arkadaşlarımızla serbest zaman şeklinde Cafe'de veya çevrede kayak yapanları seyrediyoruz, Saat 13.30 da öğle yemeğimizi barbekü şeklinde hazırlanacak sucuk ekmek + 1 adet meşrubat ile yiyoruz. Yemeğin ardından liftler kapanana kadar kayak yapmaya devam ediyoruz. Saat: 17.30'da liftlerin kapanmasıyla dönüş için hareket ediyoruz. Araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramıyla yolumuza devam edip yolda mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip 21:00 sularında Ankara ya ulaşıyoruz. Bir başka etkinliğimizde görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

17 Mart 2013, 06:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 160 TL 165 TL 170 TL

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Garanti Bonus kartlarına yapılabilmektedir.

Kartalkaya'da Malzeme Kira Ücretleri
Snowboard Takım              : 70 TL
Gold Kayak (Yeni) Takımı   : 65 TL
Silver Kayak (Eski)Takımı  : 55 TL

 

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, güblük sınırsız SkiPass, poaça ve sıcak soğuk içecekten oluşan kahvaltı, çeşitli ikramlar, sucukekleme ve meşrubattan oluşan öğle yemeği, rehberlik hizmetleri,tüm çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

Kayak takımı ve kişisel harcamalar ücrete dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN

Etkinliğe katılacak katılımcılarımızın; uygun bir sırt çantası, dağ ve kış koşullarına uygun kıyafetler giymelerini öneriyoruz.

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Ağırlıklı olarak kayak yapmak isteyen arkadaşlarımıza önerilir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

1- 06.00 Kumrular girişi Penguen pastanesi önü

2- 06.05 Milli Kütüphane - Bahçelievler
3- 06:10 Armada
4- 06.15 Eskişehir Bilkent Köprüsü altı
5- 06.20 Eskişehir yolu Ümitköy Köprüsü altı
6- 06.25 Eskişehir Yolu Mesa Migros karşısı
7- 06:30 Yaşamkent BP Benzinlik önü
8- 06:45 Eryaman Optimum önü

Önemli Not: Eryaman-Optimum durağından binen arkadaşlarımız  dönüş yolunda Aile Yaşam Merkezi önünde indirileceklerdir.

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version