Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

5* Kozaklı Dadak Termal konaklamalı Hacıbektaş ve Kapadokya gezisi 06-07 Şubat 2010

kapadokya

1. GÜN: Sabah saat 07.00 da Kumrular sokak girişi Çıtır simit önünden hareket ediyoruz. Yol güzergahında arkadaşlarımızı aldıktan sonra  araç içi kahvaltılık poğaca ve sıcak/soğuk ikramlarla yolumuza devam edip verilecek gerekli molalarımızın ardından Hacıbektaş'a geliyoruz. Hacı Bektas-ı Veli dergâhı, Çilehane ve Deliktaş'ın gezilmesi, Öğlen yemeği ve uygun olması durumunda Yapılacak semah gösterisi sonrası Hacıbektaş'tan ayrılarak Kozaklı'daki 5* Dadak Termal tesisimize geliyoruz. Odalarımıza yerleşiyor ve gün boyu termal keyfi yaşıyoruz. Bay bayan ayrı termal havuzların, karma normal havuzun, fin ve türk hamamları ile sauna olanaklarından ücretsiz, masaj, SPA ve diğer hizmetlerden isteğe bağlı faydalanıyoruz. Açık büfe akşam yemeği ve sürecek termel keyfi sonrası otelimizde dinleniyoruz.

2. GÜN:
Sabah kahvaltısının ardından yaklaşık 74 km uzaklığındaki Avanos bölgesine varıyoruz. Göreme Açıkhava Müzesi ve Paşabağ Vadisi, Aziz Simon kilisesinin gezilmesinden sonra Güvercinlik Vadisi'nde fotoğraf çekimi sonrası öğle yemeği moası veriyoruz. Yemeğimizin ardından Ürgüp Avanos'un ünlü çanak ve çömlek ve taş-onx işçiliği örneklerinin sergilendiği atölyelerin gezilmesi ve alışveriş için verilecek serbest zaman sonrası  üç güzeller, Ürgüp-Turasan Şarap Fabrikasında şarap ikramımızın ve alışverişimizin ardından Kapadokya bölgesinden ayrılarak  Ankara'ya hareket ediyor ve gerekli molalar sonrası yaklaşık 10.30 civarlarında Ankara'ya varıyoruz.


TUR ÜCRETİ                          PEŞİN                                     TAKSİT

İki Kişilik Odada Kişi başı       170 TL                                     185 TL Kredi kartına  3 taksit
Tek kişi                                     210 TL                                     230 TL  3 taksit
07 -12 YAŞ                               120 TL                                     130TL 3 Taksit
00-06 YAŞ                                Ücretsiz (Koltuk istenmesi durumunda 70 TL
(Bonus Karta Peşin fiyatına 3 taksit)

NELER DAHİL?
Özel ulaşım, yol ikramları, kahvaltı(2), akşam yemeği(1), 5* otelde konaklama(1), Termal otel aktivitelerinden; Havuz,sauna, hamamlar, TURSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğle yemekleri, akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri, kişisel harcamalar, Termal otel aktivitelerinden; masaj, SPA vb. hizmetler bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN: Mayo, Bone, Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

 

ARAÇ GEÇİŞ NOKTALARI;
1-Kumrular caddesi : 07.00
2-Milli Kütüphane : 07.10
3-Armada : 07.15
4-Ufuk üniversitesi önü: 07.20
5-Çırağan restoran önü: 07.25
6-Dikmen kavşağı karşısı: 07.30
7-Oran köprüsü altı: 07.35

Yüksel Caddesi 8/17 Kızılay ANKARA
0312 417 67 06 - 417 67 09 - 0530 602 78 82


Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version