Ankara çıkışlı günübirlik ve konaklamalı Ilgaz, Kartalkaya, Erciyes, Davraz, Palandöken, Sarıkamış kayak turları, Özel Yurtdışı turları, Termal oteller, Abant, Gölcük turu ve doğa turları

Switch to desktop Register Login

Haymana Doktorun Sağlık Oteli Konaklamalı Kaplıca Etkinliği 27-28 Mart 2010

Haymana1

artiyasamOzel

Ankara’ya bu kadar yakın, dinlenebileceğimiz, Kısa gündüz ve gece doğa yürüyüşleri yapabileceğimiz, 39 derece sıcak termal suyunda yüzebileceğimiz, masaj ve tedavi olabileceğimiz bizim otelimize gidiyoruz. 1 gece konaklamalı bu etkinliğimize çocuk-yaşlı demeden herkes katılabilir. Ve zamanınız müsaitse mutlaka katılın diyoruz.   Bizler Haymana Doktorun Sağlık Oteline gitmekten büyük keyif alıyoruz ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

PROGRAMIMIZ;

1.GÜN: Sabah saat 09.00’da Kumrular sokak İzmir caddesi girişinde buluşarak hareket ediyoruz. Ara duraklarda arkadaşlarımızı aldıktan sonra yaklaşık olarak saat 10.15 civarlarında Haymana Doktorun sağlık oteline varıyoruz. Odalarımıza geçmeden önce yapılabilecekler konusunda doktorumuz Fatih bey tarafından kısaca bilgilendirildikten sonra odalarımıza geçip dinleniyoruz. Tüm gün serbest. Serbest zaman içerisinde havuz ve diğer sağlık aktivitelerinden, Kızılşahin kafe de oyunlar, Haymana ormanlarında kısa doğa yürüyüşleri yapabileceğiz. Açık büfe akşam yemeği sonrası isteyen arkadaşlarımızla hava durumuna bağlı olarak isteyen arkadaşlarımızla gece yürüyüşü sonrası konaklama otelimizde.

2.GÜN: Kahvaltı sonrası isteyen arkadaşlarımızla 6-8 km lik zor olmayan doğa yürüyüşü yapıyor ve tekrar otelimize geldikten sonra kısa dinlenme ve öğlen yemeği sonrası havuz aktivitelerinden faydalanarak saat 16.00 da otelimizden ayrılıyor ve saat 17.30 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ
Saat 24.00’te Kumrular sokak İzmir caddesi girişi

ÜCRET:
İki kişilik oda kişi başı: 110 TL Peşin 115 TL Kredi kartı ile tek
Tek kişi kalınması durumunda:140 TL Peşin 150 TL KK tek çekim
07-12 Yaş: 70 TL Peşin
00-06 Yaş: Ücretsiz(Koltuk istenmesi durumunda 30 TL)


NELER DAHİL?
Özel ulaşım, termal otelde konaklama(1), kahvaltı(2), akşam yemeği(1), tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Busem tur refakat hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası
NELER HARİÇ?
Kişisel harcamalar ve öğlen yemekleri  gezi ücretine dahil edilmemiştir.

YANINIZA ALIN
Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.
NOT: Termal havuz için bone, mayo vb. kişisel özel eşyalarınızı getirmeyi unutmayınız.

SİZİ NEREDEN ALALIM?
Kumrular sokak:09.00
Milli kütüphane:09.05
Armada;09.10
Oran Dikmen kavşağı: 09.20


REZERVASYON ve BİLGİ:
0 312 417 67 06 – 417 67 09
Yüksel Caddesi No:8/17  Kızılay - Ankara
Mesai saatleri dışında aramak isterseniz; 0 530 602 78 82

footer

Artıyaşam | Kırkayaklar Turizm.

Top Desktop version